Golf 8 kamuflajlı haliyle kameralara yakalandı [ GOLF 8 ANA KONU ]

İç dış gayet güzel yeni bi tarz olmuş hayırlı uğurlu olsun alacaklara...

Moderatör tarafında düzenlendi:
Çok güzelmiş şimdiden alacak arkadaşlar a hayırlı olsun....

Alabilecek durumum yok olsada almam zaten ben golf 9 u bekliyorum:)))

benzine para ver mtv de zam haberleri şaka gibi %22.5 derler yapsınlar tabi bi sözüm yok bi bildikleri vardır elbet ama bende ödeme gücü kalmadı...

1 tane kendime 1 tane devlete al sonra da kira öder gibi mtv sigorta kasko artiii BENZİN veya MAZOT ikiside aynı zaten e bide şirin şirin bi yaga filitreye ver 1.500 tl oda 2 bin olur yerinde duracak değil ya...

mecbur verecek kronik sorunlarla gelecek....

Nedeni araç firmaları yenilik yapıyor fakat parçadan Daha çok kazanıyor kullanıcı hatası adı altında 3 binlik işe 20 bin diyor sonra sen iyi bir arkadasa benziyorsun gel sana bunu 12 yapalım yok yok 10 yapalım hadi ya çok iyisin iyi niyet var sana bunu yaptım 8 diyor bizde sevincten ne yapacagimizi bilemiyoruz e kardayiz sonuçta....

bu nedır ya bi araba zevkim vardı....

Alacak arkadaşıma sesleniyorum çok şanslısın değerini bil hemen sipariş oluştur arz telep doğrultusunda atıyorum 200 e açılış yaparsa biz millet olarak birden bastirirsak siparişleri....

e ilk biz binecez ya 1 aya kalmaz 250 260 olur e satılıyor sonuçta sakın sabırlı davranma hem kar da edersin imkan varsa al piyasa artar çok kaar edersin zengin olursun ki bide hava ego tavan imkanı olan imkanı olmayanı....

saygılarımla....

@Mmt0634 her ne desem de yine rakipsiz olacağı kesin çok güzel görünüyor:))... 

Sonuçta golf hele ki 8... 

Ulaşamıyoruz mundar dememek lazım maşallah çok güzel görünüyor hele elektirikli si sanırım 400 km menzil sunacak muhteşem... 

• Beğen
Tepkiler: SCC
Yanlis mi goruyorum yoksa kaputu tutmak icin amortisor yerine duz demir cubuk mu gelmis??
Aynen tel tutuyor, vites etrafı sert siyah plastik sanırım fotodakiler boş paket, boş paketi gösterip dolusuyla yarın hayran bıraktıracaklar satış pazarlama teknikleri.

Aynen tel tutuyor, vites etrafı sert siyah plastik sanırım fotodakiler boş paket, boş paketi gösterip dolusuyla yarın hayran bıraktıracaklar satış pazarlama teknikleri.
İster boş paket olsun isterse de en dolusu olsun motor kaputunun amotisörü ya hepsinde olur yada hiç birinde olmaz bu donanım ile alakalı bişey değil..

İster boş paket olsun isterse de en dolusu olsun motor kaputunun amotisörü ya hepsinde olur yada hiç birinde olmaz bu donanım ile alakalı bişey değil..
Aynen ama tel yapacak bişey yok fotodaki golf değildir umarım

@thelordof İç mekan büyük ölçüde tamamen yenilenmiş. Bir çok yeni özellikle birlikte gelecek herhalde. Getirilecek yeni teknolojiler bize satış fiyatında bol bol artış olarak dönecek sanıyorum. 

Eğer kaputta pistonları kaldırıp hakkaten manuel demir direk koydularsa ..

Tek şey derim!!!

images (19).jpeg

Sadece icini dijitallestirmisler, okadar, ortadaki bardakligin cekmecesini, sarj yerinin kapagini bile kaldirmislar, birde direksiyondan vites degistirmeyi kaldirdilar galiba.

Geri
Üst Alt