Golf 8 kamuflajlı haliyle kameralara yakalandı [ GOLF 8 ANA KONU ]

@forzaGilles  bikini işinede el attılar dostum.  çerkezköyde hyosung fabrikası bikini kumaşı üretiyor....ve  hanımlar üretiminde bulunsalar sanırım üzerlerine giymezler.   :)   çinlilerin diye bilinir ama korelilerinmiş..

bu arada pio bilinen en iyi tvlerdendir. çoğu review sitesinde referans seviyesi olarak kabul edilir. hala da sanırım öyle.. tıpkı c sınıfının referansının golf olduğu gibi... !

evde 2 tane 50 " mevcut hala resmine bakarken vay be diyorum. keşke 60 inç alsaymışım . ama oda o zamanlar çok paraydı. 

Moderatör tarafında düzenlendi:

Ahh  eski Pioneer tv ler muhteşemdi şuan en bile pek çok tv’ye kafa tutar., Bu koreliler yok mu sansung denilen ne ürettiği belirsiz firma ütü, klima, ç.makinası  deseler ki bikini işinde büyük paralar dönüyor o işe bilee el atacaklarından şüphem yok.. Sansung millet zannediyor kaliteli tv aldım bilmiyorlar ki paranın alabilceği en sorunlu vasat tv’yi aldı.. Sony bilee panel işinde bunlarla başa çıkamadı., tabii sony nin halaa çok iyi panelleri mevcut ama 25-30binden başlıyor.. alt seriler ise rekabet amaçlı üzerine markasını basıyor..
Yaşım 38 Sanırım 1991 senesinde babam Sony tv almıştı. Hala sapasağlam duruyor. 

Pioneer demişken doksanlı yıllarda efsane ses sistemlerini unutamıyorum. 302 subwoofer 6985 ler. Ana üniteyi en iyi yapan firmaydı. Hatta teyp ve tesisat hırsızlığı sektör haline gelmişti.

O hırsızlar da evrildi, led far ve hayalet gösterge çalmaya başladılar.

@calik Aslında kolayı var, Lada Niva gibi aynı tasarımı yıllarca üretebilirler, sürekli yeni araç çıkarma rekabeti oldukça, artan maliyetlerden dolayı daha pahalı ve kalitesiz araç kullanmaya mecbur kalacağız.

Saygılarımla.

Golf 7 - 7.5 efsana kasa kalıcak bu paylaşılan tasarımlardan sonra :)

her yeni çıkan kasa bir öncekine göre kötü görünüyor ancak gözle gördükten sonra insan alışıyor güzel yönlerini görüyorsunuz.

bana da golf 8 güzel görünmüyor ancak trafikte donanımlı olanları görünce daha iyi geleceği bir gerçek.

• Beğen
Tepkiler: SCC
@forzaGilles 20 yıl önce piooner plazma almıştım 435hde serisi :)  8.500 tl vermiştim 

Boşandım tv eski hatunda hala taş gibi çalışıyor.

O zamanlar aslında görüntü kalitesine takip etmek kablo testleri ıvır zıvır angarya işlerinden filme konsantre olamıyor görsel ve ses testleri yapıyordum.

Şimdi tüm hevesim geçti güccük televizyon yetiyor :)  

@Negatiwe ustad jbl 545 ve 595 carbon serisi hop. m900 teyp eq600 piooner ları unutmayalım efsaneleri :)

İbreti alem olsun diye ! (Artık kime olur bilmem)

Pegueot 508  bugün bayilere geldi. Az önce bayiye uğradım

Bir araba kafada nasıl hayal edilir sonra kara kalem nasıl çizilir . En son tamam yapalım denir? Tam örneklemesi olmuş.

Makyajlı 1,5 tsi Passat impression 174 e verilen şu zamanda bu aracın dizel eat 8 en dolusunu (gt line) 290 dan aşağı vermeyecekler gibi....(fiyatlar ve satış 1 kasımda ? Anlamadım)

En boşu gariban duruyordu passat impresson a göre

Yani yine bütün yollar passata ordan sekerek golf mk7,5 a çıkar

Moderatör tarafında düzenlendi:
311289fbbaf3307cb91c12f3e4fde4f3.jpg

Yeni logo

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Yeni logolar Aliexpress'e düşse de sipariş geçsek :)  Arkadaki Golf yazısı da herhalde ortalanmış şekilde gelcek, o da güzel duruyor.

Geri
Üst Alt