Jump to content

brt06

Üye
 • İçerik sayısı

  297
 • ÜYELİK TARİHİ

 • Son ziyaret

brt06 Hakkında

 • Derece
  İstikrarlı Üye

Bilgiler

 • İsim
  Berat
 • Yaşadığım Yer
  ANKARA

Güncel Profil Ziyaretleri

650 profil görüntüleme
 1. her yeni çıkan kasa bir öncekine göre kötü görünüyor ancak gözle gördükten sonra insan alışıyor güzel yönlerini görüyorsunuz. bana da golf 8 güzel görünmüyor ancak trafikte donanımlı olanları görünce daha iyi geleceği bir gerçek.
 2. brt06

  1.6 comf. - 1.5 act high a geçmek mantıklı mı

  hocam bende zaten verdiğim cevapta bu verilerin uzun yolda olduğunu belirtmiştim. 1.4 tsi aracımla uzun yolda 4.4 yakıtla gidebiliyorsam dizel araçla 4.0 lt nin altına düşmek zor değil. hayatımda hiç dizel aracım olmadı hepsi benzinli manuel yakıtlarından memnunum dizel tercih etmedim. dizelin benzinden az yaktığı bir gerçek ancak değecek kadar fark var mı derseniz bence yok.
 3. brt06

  1.6 comf. - 1.5 act high a geçmek mantıklı mı

  @Adv_Dbl bende 1.4 tsi da uzun yolda 4.4 leri görüyorum ortalamada. dizelin 3.5 ları görmesi normal dediğiniz gibi benzinli aracın dizelden az yakması mümkün değil.
 4. brt06

  DİFÜZÖR EGSOZ

  hocam yaptıran var mı bilmiyorum ancak midline plus araca sadece egzoz yaptırıp bırakırsanız biraz eksik durabilir. yani jant,yay vs.ile birlikte düşünüyorsanız neden olmasın güzel duracaktır.
 5. brt06

  1.6 comf. - 1.5 act high a geçmek mantıklı mı

  mantığı r line olması eğer performans olarak 1.5 tsi ın altında olsun görsel olarak ondan daha iyi dursun denirse aynı bütçelere tercih edilebilir. ayrıca şu anda 1.0 ve 1.4 tsi aracımız var normal kullanımda ikisi de yakıt ve performans olarak aynı araç diyebilirim. vergi avantajı+r line nın kattığı görsellik olarak düşünülebilecek bir seçenek olarak sundum.
 6. brt06

  1.6 comf. - 1.5 act high a geçmek mantıklı mı

  @Ufukkaya Eğer yeniden golf alma niyetindeyseniz dizelden benzine comforttan highline donanıma geçmek doğru olacaktır ( 1.0 tsi r line de düşünebilirsiniz ) 1.5 tsi 'a göre biraz performanstan ödün verip görselliği ön plana çıkan bir araç olsun derseniz.
 7. brt06

  Forumsal hasar tespiti öneri / göçük düzeltme referandumu

  bu tip güzel işleri görünce kazalar eskisi kadar can sıkmıyor artık. günlük kazalar değer kaybı olmadan yaptırılabiliyor.
 8. @HONEY hocam Sebring daha güzel gibi ancak 16'' de kendini göstermeyebilir her iki jantta en azından 17'' olsa daha iyi olur.
 9. brt06

  Forumsal hasar tespiti öneri / göçük düzeltme referandumu

  @Savatage geçmiş olsun şaşmazda bir yer önerecektim ancak yaptırmışsınız (kaza batıkentte oldu sanırım bizim oraya benziyor)
 10. vites topuzu fordlar gibi olmuş
 11. brt06

  Volkswagen Manisa fabrikasını resmen açıkladı

  İlanda, "Şirket, otomobil, kamyon ve her nevi motorlu araç ve nakil vasıtalarının tasarımı, imalatı ve montajı, bunların parçalarının ve komponentlerinin tasarımı, üretimi ve montajı ile tüm bu ürünlerin satışı, ithalatı ve ihracı başta olmak üzere bu konularla ilgili tüm diğer faaliyetleri yürütmek amacıyla kuruldu" denildi. ilanda otomobil yazması binek araç üreteceği anlamına gelmiyor mu? sanırım amaçlar bunlar ama üretip üretmemek bize bağlı demek
 12. brt06

  Volkswagen Manisa fabrikasını resmen açıkladı

  güzel haber golf fiyatına passat alacağız demek mi oluyor vergi yönünden ne kadar avantajı olacak bilgi sahibi olan paylaşırsa sevinirim.
 13. brt06

  TRABZON Buluşmamızdan Kareler

  güzel organize olunmuş tebrik ederim.
 14. brt06

  Karlskoga mı Dijon mu?

  @bangduck Hocam fiyat olarak her yerde değişir ancak dijon daha güzel duruyor
 15. brt06

  manisa' dan herkese merhaba

  @Kasabali45 Hoş geldiniz .
×
×
 • Yeni Oluştur...