Golf 8 kamuflajlı haliyle kameralara yakalandı [ GOLF 8 ANA KONU ]

Reklamini izledim bence gayet guzel olmus

Surada baya detayli incele var;

gozume carpanlar diger ureticiler gibi janjana onem verip detaylardan calmislar.

-kaputta amortisor gercekten yok

-arka kol dayama standart degil

-anahtar delikleri gizli degil

-aracin dingil mesafesi ayni kalmis en cok buna sasirdim, polo bu kadar buyumusken rakip c sinifi araclar ciddi buyumusken Golfun kucuk kalmasi ilginc olmus.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Reklam filmi;

İster boş paket olsun isterse de en dolusu olsun motor kaputunun amotisörü ya hepsinde olur yada hiç birinde olmaz bu donanım ile alakalı bişey değil..
Kaput amortisörü yaya güvenliği nedeniyle tüm araçlardan kaldırılıyor.

Ha keza yeni T-Roc'ta ve Polo'da da yok.

@ahmet306 Eski incelemelere kıyasla araç daha yere gömülmüş,iç mekan ve oturma pozisyonu Coupe gibi.

Yol tutuş olarak bu sefer çok iddialı diyorlar bakalım.

Akşam 7:30 dan sonra satıştaki ilandaki mk7 aracına herkes +5500 fiyat bindirip -3500 eski kasa kaybını düşmeli.

Bu durumda +2000 yine her türlü  kardayız
Geçen sene %25 faiz yok muydu,100 bin liraya aracınızı satsanız aylık 2 bin TL getiriyordu. 

Kaput amortisörü yaya güvenliği nedeniyle tüm araçlardan kaldırılıyor.

Ha keza yeni T-Roc'ta ve Polo'da da yok.
Kaput amortisörü yaya güvenliği mantığı ?

Kaput çubuğu daha kolay beyine ,kalbe yada xyz yerlere saplanır diye tahmin ediyorum? 

Kaput amortisörünün içindeki gaz / hidrolik sıvısı  kaza anında kıvılcımla tutuşur şiddetli patlama olur derseniz doğru tabi.... 

Ummadığın taş baş yarar!

Golf 8 in farklı bir versiyonu olabilir mi?  Şayet bu arka stopler 7 de yoktu?

Screenshot_20191124-042014_Instagram.jpg

Golf 8 in farklı bir versiyonu olabilir mi?  Şayet bu arka stopler 7 de yoktu?
/monthly_2019_11/Screenshot_20191124-042014_Instagram.thumb.jpg.80a5479248ba5d465ae09c573252254f.jpg
Bildiğim kadarıyla bu konsept model olarak bir fuarda tanıtıldı. Golf 8 değil, 7 nin uyarlanmış bir versiyonu.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Geri
Üst Alt