Jump to content

AhmetCakmak

Kurucu Yönetici
 • İçerik sayısı

  4880
 • ÜYELİK TARİHİ

 • Son ziyaret

 • Days Won

  82

AhmetCakmak last won the day on 11 Nisan

AhmetCakmak en çok beğenilen konuya sahip!

AhmetCakmak Hakkında

 • Derece
  Onursal Üye

Bilgiler

 • İsim
  Ahmet Çakmak
 • Yaşadığım Yer
  İstanbul

Güncel Profil Ziyaretleri

8194 profil görüntüleme
 1. AhmetCakmak

  27 Mart 2021 Golf 8 Liste Fiyatları

  Satamadıkları için ya ilandan kaldırıyorlar yada ilanı güncelliyorlar hocam. Kimse sarı sitedeki boş paket Golf'e 250 bin lira vermez.
 2. AhmetCakmak

  27 Mart 2021 Golf 8 Liste Fiyatları

  Ortada düşmanlık yok, isteyen istediğini beğenebilir veya beğenmeyebilir. Bu forumda Golf'ü A'dan Z'ye bilen, yetkili servisteki ustalardan daha uzman onlarca kişi var. Aynı şekilde sizin anlamsız ve içi boş fanatikliğinizden ziyade burada Golf'ün tarihçesini yazacak da yüzlerce kişi var. Daha önce de bu tarz kutuplaştırıcı yorumlarınız dolayısıyla uyarılmış olmanıza rağmen aynı şekilde devam ettiğiniz için forumdan kalıcı olarak uzaklaştırıldınız.
 3. AhmetCakmak

  SUV araç tavsiye

  Ateca ve Karoq ikisi de güzel ama benim oyum Karoq'a. Daha güzel detayları var, özellikle orta konsolu bana daha şık geliyor. Aklıma gelen bir fark olarak; bakacağınız Ateca'larda hayalet gösterge olacaktır, Karoq'da ise opsiyon olmadığı sürece bir üst donanımda hayalet gösterge var.
 4. @Terms Ahmet abi paylaştığınız linki kaldırdım. Yarın öbür gün yorumu paylaşana sorun yaratabileceği için kaldırıyoruz bu tarz linkleri/dosyaları.
 5. Golf sahibine ve otobüsteki amcaya geçmiş olsun. Orada bir bisikletli veya yaya da olabilirdi. Kadın işten çıkartıldı diye destek kampanyası başlatmışlar. Evet belki işten çıkartmak ağır bir karar ama cana teşebbüs çok daha ağır şeyler doğurabilirdi.
 6. AhmetCakmak

  Merceksiz Far LED Önerisi

  @Netrodo Bence replika çift j alın, en azından arabayı satarken orjinal farı takıp satarsınız ve replika farları da ayrı satarsınız. Orjinal fara mercek taktırmak için 3600 tl vermek gereksiz.
 7. AhmetCakmak

  Korona Virüsü ve Alınması Gereken Tedbirler

  Ramazan’ın İlk 2 haftasında: • Haftaiçi 19:00 - 05:00 sokağa çıkmak yasak olacak. • Şehirlerarası yolculuğa izin verilmeyecek. • 65 yaş üstü 18 yaş altına şehir içi toplu taşıma yasak. • Spor salonu ve eğlence merkezleri kapanacak.
 8. AhmetCakmak

  Yeni Klima Panelimiz geldi 🙂

  Hocam aldığınız Aliexpress linkini de paylaşabilir misiniz konuda? Yeni açacağımız 2021 Aliexpress konusuna ekleyelim. Benim önceden paylaştığım vardı aslında ama güncel olsun diye sizin aldığınızı ekleyelim.
 9. AhmetCakmak

  Yeni Klima Panelimiz geldi 🙂

  Hayırlı olsun hocam. 8 inç ve daha büyük ekranlarla orta konsolda epey güzel uyum sağlıyor bence. Tam da yaz geliyorken güzel bir değişiklik.
 10. AhmetCakmak

  En Güzel Golf Fotoğrafları

  Golf değil ama Rs3 paylaşmak istedim. Makine kendine baktırıyor, yoldan geçen hiç alakasız insanlar bile bakıyor. @metinkar Metin abi tanır sahibini. Ben de geçenlerde tanışmıştım. Belki Ramazan’dan sonra foruma özel bir gazlama videosu çekeriz.
 11. AhmetCakmak

  Evet arkadaşlar JANT öneri :D

  Benim oyum Oz Racing. 19 olsaydı Pretoria derdim.
 12. AhmetCakmak

  Hoş geldin ey Şehr-i Ramazan!

  Allah daha nice Ramazan aylarına erişmeyi nasip etsin.
 13. AhmetCakmak

  Yeni Peugeot 308 vs Golf 8

  Tasarım yönünden gerçekten 308 çok güzel, Mk8'i de beğeniyorum ama 308'in çizgileri daha yenilikçi duruyor.
 14. AhmetCakmak

  27 Mart 2021 Golf 8 Liste Fiyatları

  Realite dediğiniz şey insanın tercihlerine göre değişir. Araba alıp satmak sizin için bir fırsat olabilir, kimisi için ise keyif almaktan ibarettir. Gider 200 bin liraya Golf 8 değil de 95 model Jeep Cherokee alır, araziye girip keyfini sürer. Keşke Golf 8 alsaydım diye ağlayacağını sanmıyorum ama bir araba alınca kendisini ekonomi uzmanı ilan edenleri görmek de güldürmüyor değil.
×
×
 • Yeni Oluştur...