Golf 8 kamuflajlı haliyle kameralara yakalandı [ GOLF 8 ANA KONU ]

İçi güzel ama dışı çok kötü

Bunu alıp foruma gelene 

Mecburiyyetten çok güzelmiş allah bağışlasın hayırlı olsun deriz tabi.

Yeni üye?

Sağolun teşekkür ederim arkadaşlar 

Daha iyisi sizin olsun dediğinde ?

,Daha iyisi bizde var  zaten ...dersek ....büyük ayıp etmiş olurmuyuz acaba?

Gözümüz bunada alışacak. En çok farlara takıldım. yandan en ufak bi tıklamada far çatlayabilir gibi

Bunu alıp foruma gelene 

Yeni üye?

Heh ''cuk diye oturdu'' şeklinde bir yorum.Tamamen katılıyorum dağ fare doğurdu bence.Golf 7 leri satıp 8e geçme hissi uyandırıcak bi fark yok hatta 7 kasa daha karizmatik.Aynı şeyi efsane 4 kasadan sonra 5 kasada da yaptılar ve 6 kasada toparladılar.Bence golf adına yakışacak bir kasa değil bu.

Bunu alıp foruma gelene 

Yeni üye?

Hahahaha çok güzeldi :)

Kötü dersem yalan olur., çok kötü., iç ayrı bir rezalet (bardaklık sürgüsü kalkmış, eşya gözü kapağı kalkmış) ön konsol peugeot konsolundan farksız., hayalet ekran çözünürlükte değişiklik yok, hatta grafik tasarımı mk7,5 ekranındaki içerik, km saati falan daha zengin duruyordu., Motor kaputu amortisörünü şayet kaldırdılar ise Mk4’ten beri standart olan birşeyi kaldırmak neyin kafasındalar., 

Almanların yarış rengi gümüş ok olduğu herkesce bilinir (ki bunun bile bir harika hikayesi vardır, almanların nasıl bir zekaya sahip olduğunu ispatlarcasına..) 7 nesildir tüm golf’ler gümüş gri renk ile lansman yapıldı., böyle sarı renk lansman aracı bunlar iyice şaşırdılar., 

Almanlar 2.dünya savaşını kaybettiklerinde kızıl ordunun işgali sonrası rus askerleri alman kadınlarına büyük cinsel istismarlarda bulundu “derler”., acaba diyorum bunu tasarlıyan çizenlerin kanında, genlerinde rus geni karışmış ailelerden gelenlerden olmuş olabilir mi diyee düşünmüyor değilim..

Alman mantığı, zekası, disiplini bunları düşününce son 3-4 senedir yapılan hatalar ve yanlış politika bunlar alman geleneklerine ideolojisine tamamen ters.. 

Şayet araç gerçekten bu ise şimdiden ölü doğdu..

Moderatör tarafında düzenlendi:
Daha önce bi arkadaşın konusunda yazdığım gibi:

"Ben güzele güzel demem güzel benim olmadıkça" sözünü ve "alışmak sevmekten daha zor geliyor" sözünü hatırlatan yorumlar okuyorum çeşitli yerlerde.

"Bu araba hep aynı tasarım .. Direksiyon değişsin" diye eleştirenler şimdi de "far anahtarı değişmiş tühh.."diyorlar. 

Hem pencere kenarı olsun hem de koridor yani öyle mi?

Her seçiş bi vazgeçiş..

Daha önce bi arkadaşın konusunda yazdığım gibi:

"Ben güzele güzel demem güzel benim olmadıkça" sözünü ve "alışmak sevmekten daha zor geliyor" sözünü hatırlatan yorumlar okuyorum çeşitli yerlerde.

"Bu araba hep aynı tasarım .. Direksiyon değişsin" diye eleştirenler şimdi de "far anahtarı değişmiş tühh.."diyorlar. 

Hem pencere kenarı olsun hem de koridor yani öyle mi?

Her seçiş bi vazgeçiş..
Kendi adınıza yorum yaparsanız daha iyi olacak.. herkes sizin gibi düşünmesi beklenemez

MK8'leri canlı olarak gördüğümüzde, içine oturduğumuzda ve sürdüğümüzde mutlaka bir fikrimiz oluşacak. Gözümüz alışacak (belki de alışmayacak). Fakat yapılan bütün yorumlar fikir beyanıdır ve güzellik, beğeni görecelidir. Tabi ki burası golf forumu olduğundan (görünen o ki ben dahil MK7 sahipleri ağırlıklı) bu konu bitmek bilmeden tartışılır gider.

En önemli çıkarım ise (bu da benim görüşüm, göreceli olacaktır ama çoğu MK7 sahibi katılır diye düşünüyorum) Golf MK7'nin ayrı bir havası/hissiyatı/karizması/kalitesi olduğu yönünde ve MK8 daha iyi özelliklerde belki de daha üstün bir araç olsa da MK7'nin etkisini yakalayamayacak gibi görünüyor. Bekleyip göreceğiz. Ancak satış tarihi ve fiyatlar belli olduğunda tekrar konuşulacaktır uzun uzun, MK8'in işi kolay olmayacak gibi gözüküyor.

Mk7 yi mahalle berberine versen fön çeker ortadan ayırır geriye tarar yine bu hale getirmezdi.

Bu arada akşam 7 buçuk ta TGRT  de ahıret öncesi ahiret sonrası konulu bir sohbet programı var.  O saatte tv de internette Seyretcek bişey bulamayan için tavsiye ederim

images (20).jpeg

Geri
Üst Alt