Jump to content

yusufasinmaz

Üye
 • İçerik sayısı

  65
 • ÜYELİK TARİHİ

 • Son ziyaret

1 Takipçi

yusufasinmaz Hakkında

 • Derece
  Üye

Bilgiler

 • İsim
  Yusuf aşınmaz
 • Yaşadığım Yer
  Bolu

Güncel Profil Ziyaretleri

Güncel ziyaretçiler bloku aktif değil. Diğer kullanıcılar son ziyaretçilerinizi aktif edene kadar göremezler.

 1. @Serkanasn Tabiki, son dönemde sıfır araç olmadığı için takasta araç alamıyorlarmış. ikinci yeni, hedef lifo gibi bir çok siteden toplu ihaleler ile temin ediliyormuş araçlar.
 2. DOD'da çalışan arkadaşım var. Babama octavia kovalıyoruz. Araç bulamadıklarını, bulduklarının da fiyatlarının çok yukarıda olduğunu söylüyor. Araç temin edemedikçe fiyatta esneklik yapamadıklarını, kar marjlarını artırmak zorunda kaldıklarını söylüyor. Ancak DOD'u sıkı takip edenler bir iki haftada bir iyi fiyata araç denkleyebilir. İhaleden aldıkları bazı araçları bir nebzede olsa diğer galerilere göre bir tık aşağı veriyorlar ki Clio, Megane gibi araçları direk galerilere veriyorlarmış.
 3. Sadelik, iç mekanın şık tasarımı.
 4. yusufasinmaz

  Hıta jant piyasası

  @Serkanasn Hocam ben aracı yeni aldım. Sahibi yazlıkları ve kışlıkları yeni almış. Dijon'a geçmek için lastik jantımı satmak istiyorum. Lastik performansını çok test edemedim ancak daha önceki aracımda olan Dunlop Sp Sport'tan daha verimsiz ve daha hızlı kopan bir lastik gibi geldi.
 5. yusufasinmaz

  Hıta jant piyasası

  Bende sıfır yazlık lastikleri ile doverlerimi satmak istiyorum. Lastikler Falken Ziex Ecorun. 1000-1500 km kullanılmış. Ederi nedir ?
 6. Lastiklerin dot tarihi nedir hocam ?
 7. yusufasinmaz

  Ön Cam Çatlaması ve Kasko

  Bir önceki aracımda kaskodan cam değiştirdim. Tramerde gözükmedi. İndirimim bozulmadı ancak sanayiide 500 tl olcan cam faturası 2400 tl idi.Ford Fiesta 2013 modeldi aracım.
 8. yusufasinmaz

  İşte Benim Golf'üm.

  @driver_can Harika bir otomobiliniz var. Nazar değmesin inşallah. Güle güle mutlu günlerde kullanın.
 9. yusufasinmaz

  Jant Temizliği için öneri

  @tuncer_2632 Yanlış bilgi hocam. Tinerin türleri var biliyorsunuz. Sikkens m700 boya temizlik tineridir. Plastiğe bile zarar vermez.
 10. 3-4 gün önce kurumda çalışan arkadaşım da 2016 1.2 tsi Man. golf var. Bir anda bahçede çalışmadığını ve tüm ışıkların yandığını söyledi. Yerinden oynatmadık ve servisi aradık. Çekici gönderip aracı aldılar. Araç bir gece kaldı ve akü değişimine karar verildi. Aracı aldığımızda hiç bir ücret ödemedik. Araç servis bakımlıydı yani akü de iyi niyete girebiliyor.
 11. @refractory ben yaptım hocam. Bana 60 tl vergi çıktı. Daha fazla çıkanlarda olmuş. Kutuyu açan memurun insafı sanırım.
 12. yusufasinmaz

  gitti dover geldi dijon

  Hayırlısı olsun. Çok yakışıyor. Bu baharda kışlıkları çıkarınca bende alacağım inşallah.
 13. yusufasinmaz

  ANKET - Hangi Akaryakıt Firmasını Kullanıyorsunuz?

  @mehmettopuz Bu kampanyaya nasıl katılabiliyoruz ?
 14. Var hocam satanlar. Bende 8-10 tane vardı dağıttım sağa sola ancak instagram üzerinden satan detailing merkezleri vardı. Koch Chemie Afyon bayiinde vardı sanırım.
×
×
 • Yeni Oluştur...