Jump to content

ogzogz

Üye
 • İçerik sayısı

  317
 • ÜYELİK TARİHİ

 • Son ziyaret

1 Takipçi

ogzogz Hakkında

 • Derece
  İstikrarlı Üye

Bilgiler

 • İsim
  Ogz
 • Yaşadığım Yer
  Antalya

Güncel Profil Ziyaretleri

Güncel ziyaretçiler bloku aktif değil. Diğer kullanıcılar son ziyaretçilerinizi aktif edene kadar göremezler.

 1. Böyle bir uygulama yaptıran, olumlu ya da olumsuz duyum alan var mıdır?
 2. ogzogz

  VW 2020 FİYAT LİSTESİ AÇIKLANDI.

  Liste yenilendi diye yazmıştım. Site sorunu var galiba aynısı var şuan. Bir sayfada sadece 2019 gözükürken başka bir sayfadan girince 2020 de gözüküyor ve yukarıdaki fiyatlar ile aynı..
 3. ogzogz

  Dashcam için hangi tip hafıza kartı almalıyım?

  Bu modeller tam olarak dashcam ve güvenlik kameraları için üretilmiş sd kartlar. Sd kart boşa gitmez. Alıp denemekte fayda var. Ben samsung evo plus 32, 64, 128 modellerini kullanıyorum uzun zamandır. Herhangi bir problem görmedim. Bahsettiğiniz model fiyat olarak ortalama iki katı. Evo plus serisi de kurtarır yine de tercih sizin.
 4. ogzogz

  Dashcam için hangi tip hafıza kartı almalıyım?

  @Recep Gül http://www.apemans.com/product/23/89 Kendi sitesinde sıkça sorulan sorularda: "2. Ne tür bir hafıza kartı öneriyorsunuz? 2GB ~ 32GB ve sınıf 10 veya üstünü destekleyebilmesine rağmen, dashcam için daha iyi çalışması için Samsung 32GB mikro SDHC kartını sınıf 10 ile kullanmak daha iyidir." Aciklama yapmışlar. Yani firmadan anladığım, kapasite 2gb-32gb,hız olarak da gösterdiğiniz kart uyuyor. Ama bazen bazı cihazlar daha yüksek kapasite de destekleyebiliyor. Denemek lazım.
 5. ogzogz

  Dashcam için hangi tip hafıza kartı almalıyım?

  @Recep Gül kamera modeli nedir?
 6. ogzogz

  Yardim

  @krym hatırladım o aracı.Krom eklemeler vs biraz abartılıydı.
 7. ogzogz

  Yardim

  Her ikisine de yakışmış. Beyaza beyaz yapınca yakışmıyor ama beyaz ve siyah araçlarda siyah güzel durmuş. @farukalnereden aldınız?
 8. ogzogz

  Golf 7 Orjinal Halı Paspas Takımı.

  Katılıyorum. Birisi havuzlu halı paspas üretse hiç fena olmaz.
 9. ogzogz

  Ön cam çatlaması

  @Ahmet Tokmak niyetiniz bu şekilde kullanmaksa, çatlak yok edilemez ama ilerlemesini önleyici tamir yapılabiliyor. Maliyeti nedir ne değildir araştırın. Genellikle büyük otogarlarda seyyar dolaşan insanlar bile olabiliyor tamir için.
 10. ogzogz

  Bagaj Kilidi bozuldu

  Bir de bagajın içindeki kapatmak için kullanılan tutamakları kullanmadıklarında, bagaj camından bagaj ucuna kadar parmak izi ve haliyle çizik görmeyi sevmiyorum.
 11. ogzogz

  Bagaj Kilidi bozuldu

  Kilitleme yaptığınızda sinyaller yanıp sönüyor. Bagaj açık olsa yanmazdı. Sadece denemeniz için, belki saçma gelecek ama aracınıza binin, yarım kontak yapın ve cam kaldırma tuşu ile 5 saniyeden fazla tutun, daha sonra araçtan inin kapıları kapatın, bagaj dahil kapalı olsun, anahtardan 5 saniye kadar kapama tuşuna basılı tutun. Denemekte fayda var.
 12. ogzogz

  Fren Balata Alıştırma-Rodajı

  Faydası olacaktır ancak videolardaki gibi abanmayın derim.Balata alıştıracağım diye aracı zorlayıp alt takımları yıpratmanın alemi yok diye düşünüyorum. Serviste değiştirince ilk ... km dikkatli olunması gerektiğini söylerler, o kadar. Yapılabilir.Tavsiyem güzel, düz bi asfaltta yapın.Arkanızı kontrol etmeyi unutmayın.
 13. ogzogz

  Klima yönledirme sorunu

  Şöyle bi video var. Ama faydası olur mu bilmiyorum. Benim aracımda sorun yok, videodaki gibi yaptım. Bi fark göremedim. Ancak sizin klimada sıkışma varsa denenmesi fayda sağlar sağlamaz bilemem.
 14. ogzogz

  Gün geçmiyor ki musibet eksik olmasın

  @Recep GülAlarm yok malesef. Kimin yaptığı da kameraya yansıyor. İsteyerek yapmadığı da belli. Ona da tecrübe olduğunu düşündüğümden birşey söylemedim. Daha doğrusu benim bildiğimi dahi bilmiyor. Artık etrafta oluşabilecek durumları gözönünde bulundurarak park ediyorum.
 15. ogzogz

  Gün geçmiyor ki musibet eksik olmasın

  @Recep GülBana da motosiklet aynası gibi geldi. Geçmiş olsun. Ayna bazen kurtarıcı oluyor. Başıma gelen olayda, kaldırım kenarısında park etmiştim. Kaldırımda dikine park etmiş kamyonet vardı. Nasıl görmemişse geri geri geliyor ve aynaya çarpıyor. Bunu ben araca bindiğimde katlanır ayna olmayan aracımın sağ aynasının kapalı olduğunu gördüm. Daha sonra aşağıya indiğimde ayna kapağında beyaz boya vardı ve biraz da ezilmişti. Şuan aracımda araç kamerası var. O zamanlar gopro kullanıyordum. İzlediğimde aracın beşik gibi sallandığını gördüm. Biraz açılı gelseydi cam tuz-buz olacaktı ya da çamurluk yamulacaktı belki de delinecekti. Çok şükür böyle bişey olmadı. Ayna kurtardı diyebilirim. Canınızı sıkmayın. Canınız sağolsun. Bir de ufak bi tecrübe edinmiş oldunuz. inşallah daha büyüğünü tecrübe etmezseniz.
×
×
 • Yeni Oluştur...