Jump to content

ogzogz

Üye
 • İçerik sayısı

  2204
 • ÜYELİK TARİHİ

 • Son ziyaret

 • Days Won

  22

ogzogz last won the day on 25 Ocak

ogzogz en çok beğenilen konuya sahip!

2 Takipçiler

ogzogz Hakkında

 • Derece
  Uzman Üye

Bilgiler

 • İsim
  Ogz
 • Yaşadığım Yer
  Antalya

Güncel Profil Ziyaretleri

5061 profil görüntüleme
 1. ogzogz

  Golf klima

  Ayarı resetlemeye gerek yok diye düşünüyorum. Klimayı kapatmadan önce auto ışığı yanmazken fan ayarı ile sağa sola döndüğünüzde ışık söner. Kapatıp açınca tekrar yanmaz normal şartlarda. Bunun harici bir durum ise bilemeyeceğim.
 2. Yakın zamanda @Recep Gül hocam paylaşmıştı. Konu da tam üstüne gelmiş gibi oldu. Trafikte tolerans olmamalı. Kural dışı her hareket cezalandırılmalı. Bazen bazı kazalar insana tecrübe katar. Ancak can yanmışsa tecrübenin bir anlamı kalmaz. Daha dikkatli daha kuralcı sürücüler olmalıyız. Ayrıca araçlarımızın bakımlarını kontrollerini aksatmamalıyız. Muayeneden geçsin diye davrananlara tepkimizi koymamız gerekir. Yakın zamanda trafikte önümde giden aracın arka sağ lastiğinde, sol lastiğe göre gözle görülür şekilde basınç farkı vardı. Işıklarda özellikle yanı
 3. Parçayı görürken karistir sekmesini aktif ederseniz, o klasör ve alt klasörleri, liste başından aktif ederseniz sd kart içindeki tümünü karıştırıyor. Görsel olarak ekstra bir belirti yok. Yukarıda da belirttiğim gibi şarkı ekrandayken devredışı yapıp ardından tekrar devreye alırsanız , liste başı karıştır sekmesi devre dışı kalıyor.
 4. Multimedyada 16gb kartta fat32 sağlıklı çalışır. Fat32'nin desteklediği boyut klasör olarak değil dosya olaraktır.Yani 1 şarkı ya da 1 resim dosyadır. Multimedyanın şarkı seçme algoritmasını neye göre yapıyor bilmiyorum. Ancak her klasöreden 1 tane 1 tane de çalar dersem yalan olur. Örneğin karışık sekmesini işaretleriniz. Sonra gittiniz başka klasöre girip başka şarkı seçip tekrar karışık sekmesini isaretlerseniz, o klasör içindekileri karıştırıyor. Yani (@Kysr038 ) yukarıdaki videodaki liste başından sekme aktif yapıp, daha sonra manuel olarak başka bir klasöre girip şarkı seçince
 5. ogzogz

  DIŞ DEPO KAPAĞI SORUNU

  4. Sayfada nasıl nereden yapılacağı var. Yerinizde olsam biraz zaman ayırıp denerdim. Eğer ki içeriye su girip pas tutmamışsa işe yarayabilir. Bozulacak diye korkmayın, zaten bozuk.
 6. @TermsAhmet Hocam Videodakine ek olarak ayarlardan "karışık/yinele alt klasörler de dahil" gibi bir seçenek olmalı onu aktif etmek gerekir. Aktif değilken videodaki gibi listenin üstünden karışık sekmesine basarsak , sd kart içinde klasörler harici birkaç şarkı olduğunu varsayarsak sadece o birkaç şarkı karışık döngüye girer. Bir de , Yukarıdaki seçenek, seçilen parçayı 1 defadan fazla tekrar tekrar çalar. Yukarıdaki seçenek, klasörü yineler. Ayarlardan alt klasör sekmesi aktifse klasör içindekiler de döngüye dahil edilir. Eğer ki bir klasö
 7. ogzogz

  Merceksiz Far LED Önerisi

  Ha tamam şimdi anladım..
 8. ogzogz

  Otopark giriş çıkış sorunsalı

  @SCC bu sistemler kontak açınca aktiftir. Tuşa basmak devre dışı bırakır. Ayrıca eğim ve zemine göre olması gerektiği gibi çıkmış.
 9. ogzogz

  Golf 8 içerir

  Volkswagen sponsorluğu.. beetle ,gti1 ve gti8 yerleştirilmiş. Ayrıca teknoloji temalı klip içinde ID. 4 görseli de var.
 10. ogzogz

  Golf 8 içerir

  Kenan Doğulu - Boğazımdan geçmiyor.. Klipte Golf var.
 11. ogzogz

  Merceksiz Far LED Önerisi

  @mustafacagri kullandığınız ürünün markasını linkini paylaşmaya ne dersiniz? Olay burada kimin haklı çıkıp çıkmaması ya da anlaşması değildir. Ezbere konuşma ifadesi de yanlıştır. Arkadaş sormuş kısa farlar için öneri. Siz vermissiniz viraj aydınlatması için öneri. Teknolojidir gelişir. Ancak led ampul hem iyi aydınlatsın hem de göz almasın gibi bir durumu yoktur.
 12. ogzogz

  Merceksiz Far LED Önerisi

  "Geçen sene orucu ne bozuyorsa, bu sene de o bozuyor."
 13. ogzogz

  Merceksiz Far LED Önerisi

  Yanlış anladınız. İso değerlerini siz oynadınız şeklinde bir ima yapmadım. Bunu kamera kendi yapar. Ki zaten konuyu da yanlış anlamışsınız Viraj aydınlatması kabul edilebilir. Ancak konu normal sürüş farına (kısa fara) , led ya da xenon far yapısı dışındaki yani halojen ampulün yerine led takılınca oluşan yansımalar. Yukarıdaki link far yapılarından bahsediyor. Teknik olarak bilgiler mevcut.
 14. ogzogz

  Merceksiz Far LED Önerisi

  https://www.otoguncel.com/oto-haber/farlar-hakkinda-hersey-halojen-xenon-led-lazer/
 15. ogzogz

  DIŞ DEPO KAPAĞI SORUNU

  Aramayın. Konuyu baştan sona okuyun. Bir de konu 5 sayfa. Hangi yoruma soru sordugunuzu ya da cevap verdiğinizi anlamak için, geçmiş sayfalardan bir yoruma soru soruyor ya da cevap veriliyorsa alıntı yapmak hem çözüm hem de anlaşılma adına kolaylık sağlar.
×
×
 • Yeni Oluştur...