Golf 8 kamuflajlı haliyle kameralara yakalandı [ GOLF 8 ANA KONU ]

Gomdugumuz kadar da kotu durmuyo bence :D

@Culture33 "Tek iyi olan vites sisteminin değişmesi" derken kavrama tipini mi,vites topuzunu mu kastettiniz?

Vites topuzu fotoğraflardan çok küçük gibi geldi.Kullanışı zor olabilir.

Selamlar.

Moderatör tarafında düzenlendi:
@Culture33 "Tek iyi olan vites sisteminin değişmesi" derken kavrama tipini mi,vites topuzunu mu kastettiniz?

Selamlar.
sistem derken dsg/kavrama/mekatronik anlamında değil, dediğiniz gibi topuzun (gerçi ortada topuz da kalmamışta) kısaltılıp değişmesi, park kısımının farklı yere alınması ve gibi. yoksa araç yeni dsg'nin de değişip değişmediği bilemiyoruz. Cumartesi servise gideceğim. eminim ki servis elemanları bunun ile ilgili eğitimi almışlardır.

Eğer boyleyse bmw 1 serisinin yanında çok ezik kalır sen 2020 olmuş ben böyle 8. Jenerasyon beklemiyorum. Böyle olursa birdahaki aracım golf olmaz açık ve net...

@Ümit Akkaya Katılıyorum +1 ve eklemek istiyorum. BMW 1 serisi ile fiyat farkı uçurum olmaz ise Bmw her anlamda avantajlı görünüyor. 

@ogzogz 

Buradaki videonun 9. dakikasında gösterilen vites topuzu kullanımı zorlaştıracak ölçüde küçük gözüküyor.

Arkadaşların yorumunu merak ediyorum.

DSG hakkında hala bilgi yok mu :/  (?)

10 saat önce, ogzogz yazdı:

@aydancan  vites topuzunun küçülmesi type-c girişlerine erişimi kolaylaştıracaktır. Bunu audi ve mercedeslerden görebiliriz.

Alışınca küçülttükleri iyi olmuş bile denilebilir.

Tabi dsg'yı  korumak adına verdiğimiz mücadele sonucu devamlı elimizi oraya koymaya alışmışız.

Umarım yağlı kavramadır. Ve şu eski şıkır şıkır seslerden kurtulur kullanıcılar.  

resized_8bafd-ae66cacavwevolutiondeslichts.jpg

2018 de ortaya çıkmıştı. Şekil neredeyse aynısı. Elektrikli elektriksiz her iki modelde de gideri var. Bol oyuncaklı geliyor anlaşılan. Reklam panosu niyetine otobüs önlerindeki led tabela misali.. Kodlama level atlamış..

Moderatör tarafında düzenlendi:

Vites topuzunun küçülmesi tabii ki de istenen ve beklenen bir şey idi fakat bu çok küçük,nerede ise parmakla kontrol edilecek boyutta.

Audi A4 ve Mercedes o kadar da değil.

Geri