Jump to content

Culture33

Üye
 • İçerik sayısı

  290
 • Katılım

 • Son ziyaret

 • Days Won

  2

Culture33 last won the day on 3 Mayıs tarihinde

Culture33 en çok beğenilen konuya sahip!

Culture33 Hakkında

 • Derece
  çavuş

Bilgiler

 • İsim
  Mehmet Ali
 • Yaşadığım Yer
  Mersin

Güncel Profil Ziyaretleri

Güncel ziyaretçiler bloku aktif değil. Diğer kullanıcılar son ziyaretçilerinizi aktif edene kadar göremezler.

 1. Culture33

  Jant düzeltme hakkında

  Jant düzeltme işini biliyorum, dediğiniz gibi tornaya bağlayım yamukluğa göre tokmakla vurarak düzeltiyor fazla gelen yerleri de traşlıyor. ama 2-3 ay sonra eskisi gibi olur mu bilemiyorum. çıkma jant alırken de kaynaklımı, çatlak var mı dikkat etmek gerekir diye düşünüyorum.
 2. Culture33

  Jant düzeltme hakkında

  Eksenel oranı yakala imkansız. sadece abartılı bir eğiklik var ise onu minimuma indirgiyor.
 3. Culture33

  Detailing için başlangıç seti

  haftada 1 mi dediniz. ben geleyim mi abim oraya. millet sana şükür eder hale gelir. ben yazın her gün veya 2 günde 1. kışın haftada 1.
 4. Culture33

  Koch Chemie Jant Demir Tozu

  peki hocam jantın iç kısımları da dışı gibi parlıyor mu.
 5. Culture33

  Tampon ve kaput maskesi

  Hocam niyetin iyide çok biçimsiz. uzun yola çıkınca takarım diyorsunuz ama her takmadan boyanın çizilmemesi için iyice yıkayıp kurulamanız lazım. 5 yıllık ömrü olan 175 mikron koruma filimini motor kaputu, tampon ve iki çamurluğa çektirin kurtulun derim. bu kılıf tam koruma da yapmaz zaten baksanıza kaputun 3/2'si açıkta. oraya taş gelirse ne yapacaksınız.
 6. Culture33

  Golf7 Highline Video İzleme Kodu Gerekli

  e size 1-2 örnek göstersinler, olmadı biz taktırırız.
 7. Culture33

  Bluetooth'ta müzik çalma sorunu

  bende 2018 Highline Golf ve 2015 Passat Comfortline var. golfte 5f ünitesi bulutooth arıza yapıp garantiden değiştikten sonra da aynı sorun olmaya başladı. önceleri telefonun bt dedim ama passat ta herhangi bi şekilde buna rastlamadım. geçen cumartesi serviste 15000 bakımında söylemeyi unuttum ama bu Cumartesi passat bakımı için servise gideceğim o zaman soracağım.
 8. Culture33

  122 den 150 beygire yükseltmek

  Shell'den ve genellikle de hep aynı istasyondan alırım. değişim gerekecek...
 9. Culture33

  Fiyat Teklifi hk.

  Liste fiyatı yeni gelecek olan araçlar için, bunların girişi eski ve fiyatlandırma yaparken vergi matrahı %35 ötv ye denk geliyordu, ancak yeni fiyatlandırmada vergi matrahının üzerinde olduğundan ötv oranı %60'a çıktı. haliyle de fiyat abartılı bi şekilde arttı gibi geliyor bize ama 6-7 ay önceki liste fiyatlarına bakarsanız araç zaten 228.000 civarıydı.
 10. Culture33

  122 den 150 beygire yükseltmek

  Sizdeki yazılımsal, ama bende yazılım yok araç fabrikadan çıktığı gibi 10 aylık bi araç 1500-2000 nci km'de 230 km hız yaparken 10.000'de 196'yı geçmedi. yol eğiminden mi falan dedim ara ara denemeler yaptım aynı yerde bazen 230 bazen 194-196 arası gidiyor. Anlamadım ben bu işi.
 11. Culture33

  122 den 150 beygire yükseltmek

  @Beşiktaş1903 Hocam çok iyi açıklamış zaten. kapı zili gibidir duymadım diyemezsiniz. bunu da anlamadım diyemezsiniz. o ben geldim buradayım, ben bitik kavramayım der.
 12. Culture33

  Bakım ve Temizlik Ürünleri Listesi

  Sarı şampuanın toz tuttuğunu yazmışsınız, ilk defa sizden duydum ama inanamadım. neden toz tutuyor peki merak ettim. ben hem lila renklisini hem de sarı renklisini kullanırım. sarı renkli olanı camda su itici görevini görürken renkte de derin bir görüntü veriyor. lila renkli olanı da parlaklık veriyor. 5-6 yıkama da bir lila renkliden kullanırım.
 13. Culture33

  Orjinal logo kamera

  bendeki kamerada dönüş açısını göstermiyor. şimdi de aklıma takıldı acaba kameradan mı yoksa yazılımından dolayı mı. gerçi açıda olsa farketmiyor benim için sadece arkada bişey var mı diye bakıyorum dönüşü yanaşmayı zaten aynadan yapıyorum. daha rahat ediyorum.
 14. Culture33

  Orjinal logo kamera

  Akılsız kamera diyebilirmiyiz bu kameraya....
 15. Culture33

  2020 GOLF 8 HİBRİT SİSTEMİ TANITILDI.

  Herkes emisyon (çevre kirliliği) ve tasarruf diyor ama hava kirliğini önerken bir hibrit arabanın aküsünü üretirken ne kadar litre/ton su kirletiliyor bilen var mı?
×