Jump to content

Culture33

Üye
 • İçerik sayısı

  771
 • ÜYELİK TARİHİ

 • Son ziyaret

 • Days Won

  2

Culture33 last won the day on 3 Mayıs

Culture33 en çok beğenilen konuya sahip!

Culture33 Hakkında

 • Derece
  Paylaşımcı Üye

Bilgiler

 • İsim
  Mehmet Ali
 • Yaşadığım Yer
  Mersin

Güncel Profil Ziyaretleri

Güncel ziyaretçiler bloku aktif değil. Diğer kullanıcılar son ziyaretçilerinizi aktif edene kadar göremezler.

 1. Culture33

  İşte Benim Golf'üm.

  öncelikle aracınız hayırlı olsun, kazasız belasız kullanmanız dileğiyle. artı şu sorum olacak, plaka 61 ACB 161 bu denk mi geldi yoksa siz ekstradan mı aldınız?
 2. Culture33

  2020 Motorlu Taşıtlar Vergisi (MTV) Ücretleri

  buna diyecek bolca bip'li laflarım var ama burada olmaz. (mahalle, yangın, tarak kelimelerinin yer aldığı cümleler gibi)
 3. Culture33

  2020 Motorlu Taşıtlar Vergisi (MTV) Ücretleri

  Şöyle yazsanız belki olurdu "hep 50 liralık alıp da gidip geldiğim yer için 100 tl lik yakıt aldım giderken yolda kaldım". bu daha iyi gibi
 4. Culture33

  2020 Motorlu Taşıtlar Vergisi (MTV) Ücretleri

  töbe töbe, sürümden kazanayım mantığı yok, kısa sürede ne çarparsam kardır mantığı bu. kısır döngüye, durmaya doğru 5 adım daha atılmış oldu. durmak yok iflasa yürümeye devam.
 5. Culture33

  Sifir Golf Tavsiye

  Aramıza hoş geldin diyeli. kazasız belasız sürüşler diliyorum.
 6. Culture33

  7 aylık arabamdan gelen ses

  juke diye oturmuş...
 7. Culture33

  Golf 7 salıncak Burcu gıcırtı sesi

  o servisi yitirmeyin derim
 8. Culture33

  Golf 7 salıncak Burcu gıcırtı sesi

  niyetim de en kısa sürede değişimini yaptırmak, benim kuralım bi arıza küçükken, başka yerlere zarar vermeden yaptır. zaten bunlardan dolayı aracın minimum düzeyde de olsa gezdiğini fark ediyorum, 1 hafta sora yaptırırım bu aracı.
 9. Culture33

  Golf 7 salıncak Burcu gıcırtı sesi

  Dun fren hidrolik yağı değişimi için servise gittiğimde burçlardan gelen gıcırtı seslerini de belirttim ve kontrol edilmesini istedim, araç 2015 passat servis personeli burçlarda çatlama olduğunu, yağlama yaptığında gıcırtının gideceğini, ama 1 hafta 10 gün sonra gıcırtın tekrar başlayacağını ve burçların değişmesi halinde sesin kesileceğini belirtti. 2015 model için salıncak burçları, yatağı ve işçilik normal fiyatı kdv dahil 915,06 TL, indirimli olarak 686,30 tl olarak belirtildi. ellerinde olmadığı için değişimi yapılamadı. uygun bir zamanda tekrar randevu alıp değişimlerini yaptıracağım.
 10. Lastik değişirken araç park konumumda olmalıdır. sonuçta sadece lastik değişimi yapılacak. balans ayarı için diyorsanız o ayarı larsik araç üzerindeyken yaptırmayın zaten, söküp bilgisayarlı balans ayarında yaptırın. gaz verme olayında da mantığım ayak frende N pozisyonu diyor. adı üzerinde N boşta.
 11. 2015 Passat a baktım hata verdi. acaba hız faktörünü mü gözden kaçırıyoruz. 30-40 Km/s ile giderken denedim
 12. ok hocam, şimdi daha net ve anlaşılır oldu. anlam farklılığında bu noktada kafa karıştı, acaba bunumu demek istiyor diye.
 13. bak ben denemedim iyi mi her iki araca da bindim..... gün yorgunluğu
 14. sanki anlam farklılığı var gibi hocam, ısınan hava genleşir. lastikte genleşir ama hava kadar genleşmez. sanki sıcak lastiğe +4 değerdedir 4 eksik basın gibi diyor.
 15. ben her ikisinde de yolda giderken yapayım dedim olmadı, durdum yine olmadı, stop edip kontak açıkken yaptım oldu ama tasdiklemek için akşam her ikisinde de deneyeyim. doğruyu bulalım. şüphe kalmasın
×
×
 • Yeni Oluştur...