Welcome to Golftutkusu

9LOgm5.jpg

Golf tutkunu dostlar arasına hoş geldiniz.

Burada Golf adına aradığınız her şeyi bulacağınıza inancımız tam..

Aramıza katılmanız için Golf sahibi olmanız gerekmiyor. Başka bir marka araca sahip olabileceğiniz gibi hiç bir aracınız da olmayabilir.

Burada sadece Golf  göklere çıkartılmadığı gibi diğerleri de yerilerek Golf'ün üstünlüğünü iddia etme hatasına düşmüyoruz. Herkesin karar ve fikirlerinin değerli olduğunu bildiğimizden, her birine saygılıyız ve eşit biçimde ifade özgürlüğüne sahiptir tüm düşünceler.

"Golf satın aldığınızda bir arabadan fazlasına sahip olduğunuzu göreceksiniz"

Kastım her geçen gün bir yenisini diğerleri arasına eklediğiniz detaylar, kullanım özellikleri değildir. burada bilgi ve tecrübeden fazlasını da paylaştığımızı göreceksiniz: bir paylaşım platformunda nadiren bulunan seviyeyi,  çıkarsız paylaşımın sonucu olan ; samimi bir dostluğu bulacaksınız uzun yıllar önce kaybettiğimiz.

Yorumsuz, tarafsız, tartışmasız ve yüzlerce gereksiz mesaj okumadan aradığınızı bulmaya odaklı ve görsellerle desteklenmiş Golf ansiklopedisinin yapraklarıdır çevirdikleriniz. Onlar ki ciddi bir emeğin ve işbirliğinin sonuçlarıdır. 

Eğer bir Golf  sahibiyseniz veya almayı düşünüyorsanız normalde yıllar alacak tecrübe sonucu öğreneceklerinizi çok daha kısa sürelerde öğrenmeniz mümkün olacak. Bu araştırmanızın sonunda sadece bir Golf sahibi olmadığınızı göreceksiniz.

Bilgiyi güçle ve gücü parayla özdeşleştirenlerin fena halde yanıldıklarının en önemli kanıtı sınırsız seyahat özgürlüğüdür sayfalar arasında.

 bu paylaşım platformunda vereceğiniz manevi destek doğru yolda olduğumuzun en önemli kanıtı olacaktır. Lütfen üye olarak desteğinizi esirgemeyin.

Üyelik esnasında telefon, plaka vb. şahsi bilgileriniz istenmeyecektir.

7v47yY.jpg

Negatiwe

Genel Koordinatör
 • İçerik sayısı

  6.522
 • Katılım

 • Son ziyaret

 • Days Won

  18

Negatiwe last won the day on 5 Mart tarihinde

Negatiwe had the most liked content!

8 Takipçiler

Negatiwe Hakkında

 • Derece
  Kurmay Albay
 • Doğum Günü 12-08-1981

Converted

 • İsim
  Serdar
 • Yaşadığım Yer
  İstanbul
 1. Karizmatik olmuş. İç mekan genişliği konusunda büyüme olursa daha iddialı olacaktır.
 2. Kızımın Golftutkusu Yakın zamanda forumun en küçük üyesi olur bu gidişle.
 3. Bugün alacağımız galibiyet çok çok önemli.
 4. Hocam merhaba. Rim Width:8J Offset:44
 5. Hayırlı olsun Ender hocam, araç çok daha yakışıklı olmuş.
 6. Yay şart
 7. Limana yanaşan gemilerden çıkan Volkswagen'lerin yaşattığı heyecan şu sıralar bir başka! Çünkü bir efsanenin yeniden Türkiye yollarına çıkmasına çok az bir zaman kaldı.
 8. Bence aracınızı bozmayın Burak hocam. Durban durbandır fark yaratır. Araç satmak sabır işidir, ben Fabrikasyon R-Line Golfü satarken işi artık mizahi cevaplara çevirmiştim. İlan açıklamasında opsiyonları detaylarıyla ve fiyat farklarıyla belirtmeme rağmen; Jantlar orjinalmi replikamı? Doğuş otonun orijinal replikası! Tampon plastikmi fiber mi? Kauçuk! Kamera enderde mi takıldı? Nalburda takıldı!
 9. @yusuf @fcsrn Yusuf hocam, Eren hocam passat için hangi özellikleri açabiliriz?
 10. Teşekkürler Eren hocam
 11. Murat Hocam @silvershadow ötv zammı sonrası cam tavan için fiyat değişikliği var mıdır?