Jump to content

gokayozyer

Üye
 • İçerik sayısı

  240
 • ÜYELİK TARİHİ

 • Son ziyaret

 • Days Won

  1

gokayozyer last won the day on 26 Aralık 2019

gokayozyer en çok beğenilen konuya sahip!

Topluluk Puanı

155

gokayozyer Hakkında

 • Derece
  İstikrarlı Üye

Bilgiler

 • İsim
  gökay
 • Yaşadığım Yer
  çerkezköy tekirdağ

Güncel Profil Ziyaretleri

Güncel ziyaretçiler bloku aktif değil. Diğer kullanıcılar son ziyaretçilerinizi aktif edene kadar göremezler.

 1. gokayozyer

  Golf için Ekonomik Carplay ve Sürüş Mod Çözüm

  dostlar bizim 2015 model golf 7 composition media 6.5' mute tuşlu donanım için bi gelişme yok dimi ? kaldık bunlarla ya.. bi telefondan bt ses alıp görüşme yapabiliyoruz. başka bişi yok.
 2. gokayozyer

  Bakan Varank'tan yerli otomobil paylaşımı

  markası TOGG , ablemi de TOGG harflerinin içiçe geömiş hali olacak sanırım. direksiyon oldukça iyi geldi gözüme, kalın ve ele iyi oturuyor gibi. torpido altı boydan boya ekran gibi görünüyor.
 3. gokayozyer

  Bakan Varank'tan yerli otomobil paylaşımı

  @onr markası TOGG amlemi de TOGG harflerinin içiçe geçmiş hali olacak sanırım. öyle gördüm gibi.. torpidonun altı komple ekran gibi görünüyor.
 4. gokayozyer

  Bakan Varank'tan yerli otomobil paylaşımı

  @SCC özür bizden dostum. duyarlılığınız insanlığınızı gösterir. özrünüzden ben mahçup oldum. saygılar sevgiler.
 5. gokayozyer

  Bakan Varank'tan yerli otomobil paylaşımı

  @SCC arkadaşlar ülke sorunlarını hepimiz beraber yaşıyoruz. biz farklı ülkede değiliz. senin ağırına giden bizide rahatsız ediyor ama bakıyorum siyasi areneya dönüştü burası . hatta aşağılamaya alay etmeye kadar varıyor. araç markalarının çoğu yüz yıllık istediğin kadar aşağıla. kendi ülkeninkini neden aşağılıyorsun. "hepimiz biliyoruzki " bu konuyu da siyasal görüşşünüz için yapıyorsunuz. kimseyi kandırmayın. bakıyorum teknoloji siteleri de aynı duruma düşmüş. donanımhaber de ilk konular hep siyasi. "muhalefet partisinin tüm gençlik kolları orada sanki" akşamdan youtube fecebook veya başka sosyal medyadan argüman toplayıp saydırmaya başlıyorlar.. ya iki teknoloji haberi okuyayım diyorum. hoop akp çocukları diye başlık açılmış. tanıtılacak araba için giriyorum belki resim paylaşmışlardır diye bakıyorum kanal istanbula gelmiş konu... "senin siyasi görüşün beni ilgilendirmiyor dostum" mutlu olacaksınız diye hükümete saydırmamızı bekliyorsanız başka başlık aç... git orada konuş. bizde oraya girmeyelim. "biraz saygı diyorsunuzda saygıyı kendinizde görüyormusunuz. çocuk yakıştırmasını da eğer beni kast etti iseniz, kendinize yakıştırınız. bişeyi eleştirmenin ne demek olduğunu bilirim. ama "alay etmek" "dalga geçmek" "aşağılamak" "makaraya almak " ne demek onuda araştırın. bana göre dalga malzemesi yapılacak konu değil bu konu.... hepimiz belli bi yaştayızdır heralde. benzin pahallı konusuna yazmıyorum. yada vergiler yüksel di konusu değil bu. zaten okur geçerim. tartışsak noolur. aynı benzini bende alıyorum . ama araç üretecez diyor iktidar. taaşşş....k geçmek için fırsat kolluyorsunuz buda bizi rahatsız ediyor. ikdidara saydırmanız ayrı , hadi bunu anlarım sevmezsin fakat verilen emekle kafa bulmak ayrı.. daha da uzatırım ama kırıcı oluyorsunuz. çocuk ne ya..
 6. gokayozyer

  Bakan Varank'tan yerli otomobil paylaşımı

  arkadaşlar ülke sorunlarını hepimiz beraber yaşıyoruz. biz farklı ülkede değiliz. senin ağırına giden bizide rahatsız ediyor ama bakıyorum siyasi areneya dönüştü burası . hatta aşağılamaya alay etmeye kadar varıyor. araç markalarının çoğu yüz yıllık istediğin kadar aşağıla. kendi ülkeninkini neden aşağılıyorsun. "hepimiz biliyoruzki " bu konuyu da siyasal görüşşünüz için yapıyorsunuz. kimseyi kandırmayın. bakıyorum teknoloji siteleri de aynı duruma düşmüş. donanımhaber de ilk konular hep siyasi. "muhalefet partisinin tüm gençlik kolları orada sanki" akşamdan youtube fecebook veya başka sosyal medyadan argüman toplayıp saydırmaya başlıyorlar.. ya iki teknoloji haberi okuyayım diyorum. hoop akp çocukları diye başlık açılmış. tanıtılacak araba için giriyorum belki resim paylaşmışlardır diye bakıyorum kanal istanbula gelmiş konu... "senin siyasi görüşün beni ilgilendirmiyor dostum" mutlu olacaksınız diye hükümete saydırmamızı bekliyorsanız başka başlık aç... git orada konuş. bizde oraya girmeyelim. "biraz saygı diyorsunuzda saygıyı kendinizde görüyormusunuz. çocuk yakıştırmasını da eğer beni kast etti iseniz, kendinize yakıştırınız. bişeyi eleştirmenin ne demek olduğunu bilirim. ama "alay etmek" "dalga geçmek" "aşağılamak" "makaraya almak " ne demek onuda araştırın. bana göre dalga malzemesi yapılacak konu değil bu konu.... hepimiz belli bi yaştayızdır heralde. benzin pahallı konusuna yazmıyorum. yada vergiler yüksel di konusu değil bu. zaten okur geçerim. tartışsak noolur. aynı benzini bende alıyorum . ama araç üretecez diyor iktidar. taaşşş....k geçmek için fırsat kolluyorsunuz buda bizi rahatsız ediyor. ikdidara saydırmanız ayrı , hadi bunu anlarım sevmezsin fakat verilen emekle kafa bulmak ayrı.. daha da uzatırım ama kırıcı oluyorsunuz. çocuk ne ya..
 7. gokayozyer

  Bakan Varank'tan yerli otomobil paylaşımı

  yahu arkadaşlar başkasının başarısızlığı diye bişey yok. başarıda "başarısızlıkta" bizim. o başkası biziz.. kaybettiğimiz vakit te , parada bizim. ama tutarsa kazanacakta biziz. bu iş için uğraşanlar bu ülkenin evlatları. bu ülke için uğraşan didinen insanlar, en azından ben öyle düşünüyorum ve gayretlerini "samimi" buluyorum. gülünecek duruma düşmekte ne demek , eğer başarı varsa övüneceğiz ya , ama gülünecek duruma düşecek olmamızda bu durumu hep beraber göğüsleyeceğimiz anlamına gelir. kenardan gülmek hangimize yakışır. ortak ha katar olmuş ha ingiltere olmuş ha italya tasarlamış , çokmu önemli. bu araç o gün türkiye malı diye tanıtılmayacamı ?. ha üzerine cumhurbaşkanı çıktı , başkasının yaptığı köprüden geçti diye çoook eleştirilecek ama üzerine yazan marka türkiye markası , umarım satılır ve satıldığı ülkelerde de türk malı diye bilinecek. mercedesin yıldızının türkiyede yapılması onun ışıltısını mı azalttı. reno motoru koyduda gülünç duruma mı düştü.. siyaseti unutun ... ikdidarlar değişir ama aslolan geriye bıraktığıdır kazandırdığıdır kaybettirdiğidir unutmayalım. tekrar söylüyorum siyaset yapmayın bari şurda. birbirimizi kırmamız an meselesi. bakın otomobilmiz çıkıyor. hemde tamamı elektirikli hemde suv.. hemde tasarımı dünyaca ünlü italyan tarafından. bende yeni farkettim o tasarımcıyı ama ne isabetli bi karar dimi. saab konusu başarısızlıkla sonuçlanması sizin kandırıldığı anlamına nasıl geliyor. başarısız bir karar olabilir hepimiz heveslendik ama olmadı işte , o insanlar yılmamış projeyi devam ettirmeye çalışmışlar. takdir etsek ya. şu formu da siyasetle kirletmeyin bakıyorum gene siyasete kayacak konu..
 8. gokayozyer

  Bakan Varank'tan yerli otomobil paylaşımı

  nereden geldiği, yüzde kaçının yerli olduğu, tasarımını kimin yaptığı umrumda değil. diğer araçlardan daha fazla faydası olacaksa ülkeme, alır binerim. tabi kar-zarar ilişkisi düşünülür. ama moku çıkarılmaz... ben heycenlandım ne yalan söyleyeyim. Allah yolumuzu açık etsin.....
 9. gokayozyer

  LUQUİ MOLY TURKEY WEB SİPARİŞ SAYFASI

  hb de 160 tl mobil arkadaşlar. değerlendirmek isteyen düşünübilir. ben uzun zamandır eski dizelime de mobil kullandım çok memnumum. mobilden bu yağa geçen varmı , bikaç şey söyleyebilirmi fark hakkında. https://www.hepsiburada.com/mobil-1-esp-5w-30-4lt-dpf-araclara-uygun-benzinli-dizel-motor-yagi-uretim-yili-2019-p-HBV00000HYQUZ?id=123&magaza=şokparça&utm_campaign=urun&utm_content=pazarlama&utm_medium=siparis&utm_source=email&utm_term=kategori-genel&wt_em=siparis.pazarlama.kategori-genel.urun hiç bu fiyattan görmemiştim uzun zamandır geçen sene bile 17 küsürden aldım.
 10. gokayozyer

  Golf 7 marșpiyel seçimi

  ben aero yu beğendim şahsen. leonda da bayide fabrika çıkışını görmüştüm. kitli olanı gerçekten iyi duruyordu. pasifiğe aero gire heralde. fakat çamurluğa vidalanıyormu bu ?.. yani delik açılıyor dimi ?
 11. üff gaza geldim foto koycam.. allah herkese mutlu günlerde binmeyi nasip etsin..
 12. bence bi yerlerde 1.4 motoruda bi deneyimleyin derim. 1.0'ı golfte test etmiştim. evet güçlü bir motor ve performans fark edilir ölçüde değil diyebiliriz. ama bana kesinlikle gürültülü ve titreşimli gelmişti. 3 silindir olduğundan diye yorumlamıştım. ama bi performanslı bi sesi vardı. lakin 1.4 sessiz ve titreşimsiz bi motor ve azda olsa daha performanslı sanki daha iyi uzuyor gibi geldi bana. senin için kriter motor ise bence deneyimle.
 13. @forzaGilles bikini işinede el attılar dostum. çerkezköyde hyosung fabrikası bikini kumaşı üretiyor....ve hanımlar üretiminde bulunsalar sanırım üzerlerine giymezler. çinlilerin diye bilinir ama korelilerinmiş.. bu arada pio bilinen en iyi tvlerdendir. çoğu review sitesinde referans seviyesi olarak kabul edilir. hala da sanırım öyle.. tıpkı c sınıfının referansının golf olduğu gibi... ! evde 2 tane 50 " mevcut hala resmine bakarken vay be diyorum. keşke 60 inç alsaymışım . ama oda o zamanlar çok paraydı.
 14. @calik pioneer dünyanın en iyi tvlerini üretiyordu plazma olarak. son 2010 yılı gibi rekabete dayanamayıp tv üretimini durdurdu. çünkü pioneerın yüksek kalite üretim geleneği , lg ve samsungun ucuz kalitesiz ama fazla tv üretim stratejisine cevap veremedi . piyasa ucuz ve kalitesiz tvler le doldu, ama pioneer pdplerin mevcut olan evlerde hala sorunsuız çalışmaktalar ve görüntü kalitesi günümüzün led teknolojisine kafa tutar durumda , siyah beyaz dengesi, kontrası, renk üretimi v.b. 10 yıl önceki teknoloji !!!! araç piyasası tahmininiz oldukça mantıklı. sanırım böyle bi döneme giriyoruz. dünya piyasası tüm araç sınıflarında savaş halinde. görünen oki premium sınıfta bile ucuz işçilik göreceğiz markaların yaşam veya hayatta kalma savaşı yüzünden..
 15. @ogzogz diğer fotoda düzeltme olabilir.. torpido üzerine sonradan tablet konmuş gibi duruyor. biçok araçta da böyle ama hiçimi kullanıcıların fikrini almazlar. galiba biz türk milletine eğreti geliyor. geri kalan tüm milletler benimsemiş sanırım . o torpido japon otomobil geleneğini yansıtıyor. golfün bi karakteristiği vardı sizce bu olmuşmu ?.. önceden de bu fotolara yakın resimler görüyorduk ama ben onları kamuflaj falan sanıyordum , böyle gelmez diyordum. bana ters köşe oldu. ben bu golfu almam arkadaş. 9'a kadar 7 ile devam gibi görünüyor
×
×
 • Yeni Oluştur...