Jump to content

gokayozyer

Üye
 • İçerik sayısı

  248
 • ÜYELİK TARİHİ

 • Son ziyaret

 • Days Won

  1

gokayozyer last won the day on 26 Aralık 2019

gokayozyer en çok beğenilen konuya sahip!

Topluluk Puanı

157

gokayozyer Hakkında

 • Derece
  İstikrarlı Üye

Bilgiler

 • İsim
  gökay
 • Yaşadığım Yer
  çerkezköy tekirdağ

Güncel Profil Ziyaretleri

Güncel ziyaretçiler bloku aktif değil. Diğer kullanıcılar son ziyaretçilerinizi aktif edene kadar göremezler.

 1. @caglar_61 dostum donanım uygun olsa belki şeytana uyup açtırırdım ama haklısın , şimdi 2000 lira isterler ona da.. !
 2. @caglar_61 teşekkürler dostum bilgi için. malum bizim highline araçlar 2015 2. yarısı üretim ve appconnect ve miror mağduruyuz. araçta üzüldüğüm tek konu .....
 3. @metinkar hayırlı satışlar. golf 7 highline torpido ünitesinde çalışır ozaman doğrumu ?.. 6.5 compozit yerine takarsak ne eklenir .. ? appconect veya miror çalışırmı ?
 4. gokayozyer

  SAVA LASTİK BAYİ SATIŞ

  beş bijonlu çoğu jant oluyor ozaman.
 5. gokayozyer

  SAVA LASTİK BAYİ SATIŞ

  @forzaGilles benimki highline stepne çelik jant. aslında oldukça gereksizmiş, neredeyse 5 senedir orada duruyor boşuna. o halde stepneden boşa çıkan 4 adet bulmak lazım . fiyatları ne durumda acaba 4 adetini kaça alırız. çıkma 2. el olacak bu halde.
 6. gokayozyer

  SAVA LASTİK BAYİ SATIŞ

  @metinkar dostum golf7 için orjinal saç jant nasıl temin edilir. sanırım golf sac jant ile ithal edilmiyor. jettanın cantımı takılır. ?
 7. gokayozyer

  Golf Bagimsiz Suspansiyon Hakkinda

  yanlış bilmiyorsam golf 5 ve 6 'ların hepsi bağımsız. tamamı !.. golf 7'lerde 1.0-1.2 tsı ve 1.6 dizel torsiyon. 1.4-1.5 tsı bg farketmeksizin bağımsız. 2.0 tdı ve 2.0 tsı bağımsız haliyle. bu durum golf 8'de de devam eder diye düşünüyorum. bu gen. leonlarda cupra hariç hepsi torsiyon . fr dahil. ama 1 ve 2. gen leonlarda durum farklı. gen 2 leon golf 5 altyapısı kullandıklarından tamamı bağımsız olmalılar. bende illa bağımsız olsun diye 1.4 alanlardanım....
 8. gokayozyer

  Cöp

  arkadaşlar bu direk 2015 model highline araca takılabilirmi ?.. eskisinin tüm fonksiyonları ile beraber appconnect ve mirorlink aktif oluyormu ?. bide ses kalitesi eski cihazdan daha kötü olurmu ?.. "Ürün Notları : Bu cihaz bağlandıktan sonra araç kadranlarının ortasındaki MFA ekranda Radyo bilgileri gelmez Bu cihazda Cd Çalar girişi yoktur." enderin sitesinde böyle bi uyarı sadece bunun harici sorun olurmu acaba ?.
 9. gokayozyer

  Golf için Ekonomik Carplay ve Sürüş Mod Çözüm

  dostlar bizim 2015 model golf 7 composition media 6.5' mute tuşlu donanım için bi gelişme yok dimi ? kaldık bunlarla ya.. bi telefondan bt ses alıp görüşme yapabiliyoruz. başka bişi yok.
 10. gokayozyer

  Bakan Varank'tan yerli otomobil paylaşımı

  markası TOGG , ablemi de TOGG harflerinin içiçe geömiş hali olacak sanırım. direksiyon oldukça iyi geldi gözüme, kalın ve ele iyi oturuyor gibi. torpido altı boydan boya ekran gibi görünüyor.
 11. gokayozyer

  Bakan Varank'tan yerli otomobil paylaşımı

  @onr markası TOGG amlemi de TOGG harflerinin içiçe geçmiş hali olacak sanırım. öyle gördüm gibi.. torpidonun altı komple ekran gibi görünüyor.
 12. gokayozyer

  Bakan Varank'tan yerli otomobil paylaşımı

  @SCC özür bizden dostum. duyarlılığınız insanlığınızı gösterir. özrünüzden ben mahçup oldum. saygılar sevgiler.
 13. gokayozyer

  Bakan Varank'tan yerli otomobil paylaşımı

  @SCC arkadaşlar ülke sorunlarını hepimiz beraber yaşıyoruz. biz farklı ülkede değiliz. senin ağırına giden bizide rahatsız ediyor ama bakıyorum siyasi areneya dönüştü burası . hatta aşağılamaya alay etmeye kadar varıyor. araç markalarının çoğu yüz yıllık istediğin kadar aşağıla. kendi ülkeninkini neden aşağılıyorsun. "hepimiz biliyoruzki " bu konuyu da siyasal görüşşünüz için yapıyorsunuz. kimseyi kandırmayın. bakıyorum teknoloji siteleri de aynı duruma düşmüş. donanımhaber de ilk konular hep siyasi. "muhalefet partisinin tüm gençlik kolları orada sanki" akşamdan youtube fecebook ve
 14. gokayozyer

  Bakan Varank'tan yerli otomobil paylaşımı

  arkadaşlar ülke sorunlarını hepimiz beraber yaşıyoruz. biz farklı ülkede değiliz. senin ağırına giden bizide rahatsız ediyor ama bakıyorum siyasi areneya dönüştü burası . hatta aşağılamaya alay etmeye kadar varıyor. araç markalarının çoğu yüz yıllık istediğin kadar aşağıla. kendi ülkeninkini neden aşağılıyorsun. "hepimiz biliyoruzki " bu konuyu da siyasal görüşşünüz için yapıyorsunuz. kimseyi kandırmayın. bakıyorum teknoloji siteleri de aynı duruma düşmüş. donanımhaber de ilk konular hep siyasi. "muhalefet partisinin tüm gençlik kolları orada sanki" akşamdan youtube fecebook veya başka so
 15. gokayozyer

  Bakan Varank'tan yerli otomobil paylaşımı

  yahu arkadaşlar başkasının başarısızlığı diye bişey yok. başarıda "başarısızlıkta" bizim. o başkası biziz.. kaybettiğimiz vakit te , parada bizim. ama tutarsa kazanacakta biziz. bu iş için uğraşanlar bu ülkenin evlatları. bu ülke için uğraşan didinen insanlar, en azından ben öyle düşünüyorum ve gayretlerini "samimi" buluyorum. gülünecek duruma düşmekte ne demek , eğer başarı varsa övüneceğiz ya , ama gülünecek duruma düşecek olmamızda bu durumu hep beraber göğüsleyeceğimiz anlamına gelir. kenardan gülmek hangimize yakışır. ortak ha katar olmuş ha ingiltere olmuş ha italya tasarlamış , çokmu ö
×
×
 • Yeni Oluştur...