Jump to content

bcaksk

Üye
 • İçerik sayısı

  157
 • ÜYELİK TARİHİ

 • Son ziyaret

bcaksk Hakkında

 • Derece
  Katılımcı Üye

Bilgiler

 • İsim
  Cantürk
 • Yaşadığım Yer
  Karşıyaka

Güncel Profil Ziyaretleri

Güncel ziyaretçiler bloku aktif değil. Diğer kullanıcılar son ziyaretçilerinizi aktif edene kadar göremezler.

 1. bcaksk

  Otopark Smokemotion

  @mehmetmert hocam Sinan Koç'u da buraya çağır, iki lafın belini kıralım forumda
 2. bcaksk

  GOLF 7 AYNA KAYAN SİNYAL

  Ben de linkteki ürünü favorilerde bekletiyorum, alacağım müsait zamanda. https://www.aliexpress.com/item/32853969226.html
 3. Normalde ilk çalışmadan biraz sonra 700-800 arası olur. Klima çalışıyorsa 900'lerde oluyor. Normal yani.
 4. bcaksk

  Wizard Kurulama havlusu (1500gsm) Aldım

  Yok canım niye yasak olsun, altı üstü bi bezin linki
 5. bcaksk

  Wizard Kurulama havlusu (1500gsm) Aldım

  Yasaklı paylaşım yapılan forumlarda gibi hissettim kendimi.
 6. Sormasi ayıp ne kadar bagis istiyolar plaka icin?
 7. Koray hayırlı olsun. On numara araç almışsın, güle güle kullan. Bu KR plakaların sırrını anlatmak ister misin? Nerde var dayın? Biz de faydalanalım yeri gelirse
 8. Hocam bende hata vermiyordu, ilk geri viteste kamera açmaya çalışıp park pilot gelmiyordu sonraki geri viteslerde sorun olmuyordu. Ama o da düzeldi artık ilk geri viteste de sorun yok. Aşağıdaki kodlamayı deneyebilirsiniz. 5F .... byte 19 “14” ‘04’ yapabilirsiniz
 9. bcaksk

  Start / Stop Tepkime Süresi

  Yapılıyor kodlamayla aslında. Daha doğrusu varsayılan kapalı olarak ayarlamıyorsun da çalışma koşulunu imkansız bir değer giriyorsun, hiçbir zaman çalışmıyor.
 10. bcaksk

  Golf 7 En iyi egzoz ucu (gti difüzör için)

  Peki hangi ölçüleri seçmek lazım?
 11. bcaksk

  Golf 7 En iyi egzoz ucu (gti difüzör için)

  Ben de bunu almayı düşünüyorum; https://www.aliexpress.com/item/32876191634.html Parlak siyah olanları da var fakat mat GTI difüzöre mat egzoz uçları daha iyi durur diye düşünüyorum.
 12. bcaksk

  direksiyon göbeğinde çatlama

  Bu galiba ürün; https://www.aliexpress.com/item/32842160560.html
 13. Cihaz bende de var. Farkları bluetooth, mirrorlink, kamera desteklemesi ve yazılımla video oynatabilmesi. Şu an tüm ürünlere vergi uygulanıyor. Gümrük memuruna bağlı istisnalar olabilir. AB üyesi ülkelerden gelenlere %18, diğer ülkelerden gelen ürünlere %20 vergi var. Bu arada 3-5 dolarlık ürünlere vergilendirmeyi nasıl yapıyorlar bilmiyorum. Her kargo için alıcıyla iletişime geçip kart ekstresi istenmeye kalkılırsa yıllar sürer 3 günlük kargolar. O yüzden sanırım paketler kontrol ediliyor, değeri düşük diye tahmin ettikleri ürünler için sadece gümrüğe sunma ücreti alıyorlar. Sanırım 5+4,5= 9,5 lira gibi bir ücreti var. Fiyatının yüksek olduğunu düşündükleri ürünler için de herhalde alıcıyla irtibata geçip ekstre istiyorlar. Benden bu teyp için ekstre istemişlerdi mesela. Gönderdim 60 lira vergi çıktı, kargoyu alırken kapıda ödedim.
 14. bcaksk

  Trafikte kurallara uyalim saygili davranalim.

  Twitter'da ilk hangisi denk geldiyse onu aldım. Hesabın öyle bir yanı olup olmadığını araştıramam tabi Bu arada bahsedilen baklavacı Seydioğlu imiş. Hiç duymamıştım, bugünden sonra da silinip gider inşallah yavaş yavaş.
 15. Sonuç olarak hız sabitleme kullanılmayacaksa gateway değişimi ve online kodlama gerekmiyor? Sadece airbag kablosu değişmeli?
×
×
 • Yeni Oluştur...