Jump to content

bcaksk

Üye
 • İçerik sayısı

  287
 • ÜYELİK TARİHİ

 • Son ziyaret

Topluluk Puanı

213

1 Takipçi

bcaksk Hakkında

 • Derece
  İstikrarlı Üye

Bilgiler

 • İsim
  Cantürk
 • Yaşadığım Yer
  Karşıyaka

Güncel Profil Ziyaretleri

Güncel ziyaretçiler bloku aktif değil. Diğer kullanıcılar son ziyaretçilerinizi aktif edene kadar göremezler.

 1. Yok yok belli, hiçbir şey olmamış köpeğe. Refleksler iyi olduğundan siz de iyi kurtulmuşsunuz, geçmiş olsun. İkinci olay için söyleyecek hiçbir şey yok, çok sinirim bozuluyor bunları yaşadıkça. Şakasız temiz dayağı hakediyorlar.
 2. bcaksk

  Golf 8 İlanı Girildi (Sarı Site)

  Yorumlarda hepiniz haklısınız, ben de katılıyorum size fiyatlandırma konusunda, alma konusunda ama sırf ilk olmak için caddelerde ilk görünmek için alacak çok kişi vardır İstanbul'da. Bu ilan belki biraz pazarlıklı falan olur ama çok uzun sürmeden satılır. İstanbul'da her çeşit insan var. Alır biri bunu.
 3. bcaksk

  ID 3

  TOGG'un C-SUV olan modeli bugün çıksa 350 civarında olur. Aynı segmentteki rakipleriyle benzer fiyatlarda olacağı söylendi geçenlerde. Sedan modelinin de çok değil 15-20 bin aşağıda olmasını bekliyorum. Ama asıl satış yapabileceği, belki de bizim ulaşabileceğimiz modelleri sonraki yıllarda çıkacak C-MPV ve C-HB modelleri olacaktır. C segment HB modelinin %50 vergi diliminde olacağını, belki de Megane gibi modellerle benzer fiyatlarda olacağını düşünüyorum. %100 elektrikli ve rekabetçi fiyatla, güzel de bir tasarımla ve donanımla iyi de satabilir. ID3 ise elektrikli olması bakımından güzel, a
 4. bcaksk

  yeni font GOLF krom yazı

  Doğru yeni tip font satışa çıkmış. https://www.aliexpress.com/item/1005001811045205.html
 5. bcaksk

  LED STOP MONTAJI ?

  Bence de voltajla ilgili bir sorun olduğu için yapıyor. İçlere hat çekilince düzelecektir. Ben de bu kayan led stopların sinyal şiddetini 60 ve altında kodlayınca titreme yapıyor kontak açıkken. Şiddetini 60 veya üzeri yapınca sorunsuz çalışıyor.
 6. Aynen, alıyorum bi miktar. Savunma değil, anlamsız tepki ve anlamsız komplo teorilerine karşı açıklama isteği. Her neyse, herkes bildiği gibi yapsın.
 7. Verileri kullanmak demek de "senin yazışmalarını kullanacağız, sesini kullanacağız" demek değildir. Facebook'a göre "veri" senin arkadaşınla yaptığın goygoy muhabbetler mi sence? Sen çoktan "veri"sin zaten. Bu kadar gölgemizden korkmanın anlamı yok. Hangi uygulama neden x bir kişinin konuşmasını sağda solda paylaşsın zaten? Böyle bir dünya mı var? Bu saatten sonra Whatsapp'ın popülerliği vs. önlenemez. Taa ki farklı inovatif bir uygulama gelene kadar. Nasıl ki Messenger'dan Facebook Mesajlar'a, oradan da Whatsapp'a döndüysek, onu bitiren de yeni inovatif bir uygulama olur. Yoksa azınlık kiş
 8. Çok klasik bir laf var; bir ürün ücretsizse, ürün sizsinizdir. Bu uygulamalar için de ürün biziz zaten. Whatsapp'ı silip başka bir uygulama kullanmanız hiçbir işe yaramaz. Bu yıllardır böyle. Kullanırken tüm izinleri veriyoruz. Her bilgi zaten veri tabanlarında var, yeni bir şey değil. İleride Facebook'un farklı firmalara yapacağı bilgi satışları için başlarına iş almamak adına konuyu yasallaştırıyorlar. Facebook'un kullanacağı, paylaşacağı bilgiler de bizim gruplarda yaptığımız geyikler, eşimizle dostumuzla yaptığımız yazışmaların içeriği falan değil. İstatistik amaçlı, 3. parti uygulama
 9. bcaksk

  1.2 TSI GOLF 7 ALINIRMI NASILDIR..

  Konu eski olsa da şunu koyayım, ileride belki yine bakmak isteyen olacaktır; Üstteki 1.6 TDI, alttaki 1.2 TSI. Anlık 103-93 , 134-124 gibi hız farkları görülebilir TSI lehine.
 10. bcaksk

  Golf 8 fiyat tahmini?

  Octavia giriş paketi 320.000 (Aralık ayına özel 300.000) den açıklandıysa Golf giriş paketi bunun en az 20 bin üzeri olur tahminim. Kim 1.0 boş Octavia'ya 320.000 verecek tabi o tartışılır. Fiyatları düşürmek zorunda kalabilirler birkaç ay sonra.
 11. bcaksk

  Adore ücretsiz kedi evi 2020

  Twitter resmi hesapsa doğrudur o zaman hocam. Ben internet sitelerine bakayım dedim, kampanyayı bulamadım, böyle bi bilgiye denk geldim.
 12. bcaksk

  Adore ücretsiz kedi evi 2020

  https://www.adoremobilya.com/kamuoyuna-onemli-duyuru KAMUOYUNA ÖNEMLİ DUYURU: KEDİ EVİ DOLANDIRICILIĞI HAKKINDA ŞU ANDA KEDİ EVİ KAMPANYAMIZ YOKTUR. “www.adorekedievi.com” – “www.adoremobilyakedievim.com” ve benzeri siteler Adore Mobilya’ya ait değildir. Şirketimize ait Logo ve resmi internet sitemizin benzer görüntüsü kullanılarak, zaman zaman sitemize link verilerek bu hizmeti Adore Mobilya’nın sağladığı algısı yaratılmaktadır. Kötü niyetli kişi veya kişilerce markamızın güvenilir imajı kullanarak siz değerli müşterilerimizin kredi kartı ve kişisel bilgilerine erişilmeye çalış
 13. bcaksk

  Retrofit Nasıl Yapılmaz!

  Aynısı var şu an aracımda çift J'lerin. @SEMTuning ten almıştım. Orjinal çift J'leri elime almadığım için replikanın kalite düşüklüğünü hissetmedim Kararma olayını bilmiyorum, duymadım.
 14. bcaksk

  Retrofit Nasıl Yapılmaz!

  Replika falan da basic'ten 3 kat falan daha güzel duruyor. İlla orjinal kalsın orjinal olsun diye diye güzellikten mahrum kalıyor insanlar. Tak içine aydınlatması düzgün bir led ya da xenon, kullan mis gibi.
 15. bcaksk

  Golf 8 ile ilk deneyimim

  Bu arada sizin de ruhsatlarda da station mı yazıyor araba tipinde? Neden normal Golf'lerimize station yazıyor anlamadım.
×
×
 • Yeni Oluştur...