Jump to content

bcaksk

Üye
 • İçerik sayısı

  120
 • Katılım

 • Son ziyaret

bcaksk Hakkında

 • Derece
  Er

Bilgiler

 • İsim
  Cantürk
 • Yaşadığım Yer
  Karşıyaka

Güncel Profil Ziyaretleri

Güncel ziyaretçiler bloku aktif değil. Diğer kullanıcılar son ziyaretçilerinizi aktif edene kadar göremezler.

 1. bcaksk

  Fiyat Teklifi hk.

  Liste fiyatı 236.000 TL olan araç mı?
 2. bcaksk

  Merhaba Ben Bülent ( sanal alemde HONEY )

  Hoş geldiniz. Aracınız hayırlı olsun, güzel günlerde kullanın. Evet, keyiflidir, konforludur. Üstünde uğraştıkça daha da keyifli olur. O da forumun yardımıyla kolaylaşıyor.
 3. bcaksk

  En Güncel VAG Kablosu Paylaşımı (Sürekli güncel link)

  Ben yükledim elimdeki cd'den. Link aşağıda. VCDS VAG-COM 18.9.0 Dosyaları (131,89 mb.): http://www.mediafire.com/file/fwxwzmbabz84tvh/vc189.rar/file Rar Şifresi: golftutkusu.com
 4. bcaksk

  Yurtdışı e-ticaret alışverişlerinde vergi muafiyeti kaldırıldı

  Burada bu zihniyette birileri yok sanıyordum, üzüldüm. Ah be arkadaş, ülke vergi almadan ayakta kalamaz demeye utanır insan. Gerçekten utanır. Vergi alınmayan yer mi var Allah aşkına bu ülkede. Aldığımız nefesten vergi alınmıyor, o da yakındır bu zihniyetle. Benim 30-40 liralık farkları düşünerek oradan alıp 1 ay beklemeyi göze aldığım ürünlere göz dikmek, benim cebime göz dikmek ne büyük acizlik. Kendi indirdiklerini azaltırlarsa ülkede kriz kalmaz, o kadar büyük indiriyorlar. Başka da bir şey demeye gerek yok.
 5. bcaksk

  Golf 7' ye Golf 7.5 Teyp Aldım Çin'den :)

  2 ay geçti sayılır ama şimdi yazma fırsatı oldu. Kodlamayla kamerayı deaktif yaptıktan sonra işe yaramadı sanmıştım. İlk denemelerimde düzelmedi, ekranı da resetledim ama olmadı. Sonrasında birkaç gün sonra düzeldiğini farkettim. Şimdi sorun kalmadı. Geri vitese alınca ilk seferde bile direkt park pilot ekranı geliyor.
 6. bcaksk

  Golf 5 Otomatik 2.El Hakkında

  Acemi kullanıcıya daha masrafsız, daha sorunsuz olması açısından aşağıdaki gibi ilanlara bakabilirsiniz; https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-peugeot-fiyat-dustu-son-firsat-otomatik-vts-daha-ucuz-yok-20-bin-km-acil-684167624/detay https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-chevrolet-ilk-sahibinden-24.000-km-de-sigara-icilmemis-garaj-arabasi-681022503/detay
 7. bcaksk

  En Güncel VAG Kablosu Paylaşımı (Sürekli güncel link)

  @Wyt hocam gizli özellikleri açmanın yanında, yeni bir donanım eklediğinizde sisteme onun kodlamasını yapmakta işe yarar. Ayrıca aracın sorunlarını görebilir, hata kodlarını kapatabilirsiniz.
 8. bcaksk

  En Güncel VAG Kablosu Paylaşımı (Sürekli güncel link)

  Satıcının ilgili bölümünü koyarsak daha sorunsuz olur sanırım link olayı. Bu benim aldığım satıcının bu arada. Sorunsuz geldi, kullanıyorum. https://www.aliexpress.com/store/group/German-and-English/2403101_512247357.html
 9. bcaksk

  2019 Volkswagen Golf 8 çok az kamuflajla yakalandı

  Hala önde de arkada da kamuflaj var, o yüzden güzel gelmiyor göze. Hoş kamuflajsız da çok iyi duracak gibi gelmedi bana.
 10. Doğrudur hocam, cihaz tak çalıştır. Ses açma kapama tuşları vag kabloyla tanıtma sonrası çalışıyor. Kamera için de herhangi bir çeviriciye gerek yok, direkt destekliyor ünite. Hatta bazı satıcılar kamera için de ilgili bağlantı kablosunu yanında gönderiyor.
 11. bcaksk

  Yeni Carplay ekranım ve sorunum

  En bilindik isim Ersin Çakır diye birisiydi galiba, Türkçeleştirme işlemini yapan. Sahibinden'de ilanlarını görebilirsin. Ama ben Ulukan Ulusoy diye bir arkadaşa yaptırmıştım. Onu da rcd330plus diye bir forumda bulmuştum. Diğeri 150 isterken, kendisi 100 liraya yapmıştı birkaç ay önce. Dilerseniz telefon numarasını verebilirim, iletişime geçerseniz size fiyat verebilir. Cihazı ona gönderiyorsunuz, kendisi işlemi yapıp geri size gönderiyor. MFA (gösterge ekranı dediğiniz) da İngilizce olduysa vag kablosuyla halledilebiliyor. 17 instrument - 10 adaptation - LANGUAGE '' ENGLISH'' olan yeri ''TURKISH'' yapmak gerekiyor.
 12. Hocam bende comfortline var ben zaten üstteki ürünü alacağım fakat arkadaşta midline plus var. Onlarda camın değişmesi gerekiyor diye biliyordum. Bunda ekstra bir durum mu var? Bir de 10.maddedeki ürün için 8 inç yazıyor ama normal 5 inçlere, 6.5 inçlere de uyuyordur diye düşünüyorum? Alacak arkadaşların aklında kalmasın.
 13. bcaksk

  Golf 7' ye Golf 7.5 Teyp Aldım Çin'den :)

  Bunu denedim fakat olmadı maalesef. Hala önce geri görüş kamera sistemi yazısı geliyor.
 14. bcaksk

  Golf 7' ye Golf 7.5 Teyp Aldım Çin'den :)

  Evet, bu olabilir. Bakalım o kodlamayı nerede, bulabilecek miyim
 15. bcaksk

  Golf 7' ye Golf 7.5 Teyp Aldım Çin'den :)

  Ekranda tek bir sıkıntım kaldı. Araba geri vitese ilk taktığında ekranda "geri görüş kamerası" uyarısı çıkıyor, park pilot ekranı açılmıyor. Ama tekrar 1.vitese takınca park pilot ekranı görünüyor. Yine sonraki geri vitese takışlarda da sorun yok, park pilot görünüyor. Sadece ilk geri vitese taktığımda dediğim gibi oluyor. Var mıdır acaba bir çözümü?
×