Jump to content

bcaksk

Üye
 • İçerik sayısı

  265
 • ÜYELİK TARİHİ

 • Son ziyaret

Topluluk Puanı

190

1 Takipçi

bcaksk Hakkında

 • Derece
  İstikrarlı Üye

Bilgiler

 • İsim
  Cantürk
 • Yaşadığım Yer
  Karşıyaka

Güncel Profil Ziyaretleri

Güncel ziyaretçiler bloku aktif değil. Diğer kullanıcılar son ziyaretçilerinizi aktif edene kadar göremezler.

 1. bcaksk

  Neden Golf 8 Alınmamalı?

  Ön far ve kaput tasarımı dışında ben de beğeniyorum. Diğer hatları, arkası, içi gayet güzel. Ön tarafa makyaj gelecektir 1-2 sene içinde. Onu beklemekte fayda var bence.
 2. Şu difüzörden 7 kasa için üretmediler bi türlü. Çok da güzel duruyor. Olsa iyi de satar.
 3. bcaksk

  Golf ve bilmediğimiz renk seçenekleri

  Bu R'ların stopları neden midline/comfortline modeli?
 4. bcaksk

  Golf ve bilmediğimiz renk seçenekleri

  Irish Green ve Champagne Metallic güzelmiş. Diğerlerine pek yükselemedim
 5. bcaksk

  Torpido gözü LED ışık

  https://www.aliexpress.com/item/32895020685.html Bu tarz olanlardan alıyorum ben, gayet canlılar. Torpidoya da bunlardan takmıştım.
 6. bcaksk

  Retrofit Nasıl Yapılmaz!

  Retrofit'leri beğenirsiniz beğenmezsiniz -ki ben de döşemeleri çok kötü buldum- ama Doğan Kabak'a arabadan anlamıyor demek için hiç takip etmemiş olmak lazım. Kişi hakkında bilgi sahibi olmadan da fikir sahibi olmak yanlış bi şeydir. Youtube için yaptığı bazı size hoş gelmeyen şeyler olabilir ama sektör böyle. Sanayiden, dergicilikten gelme bi adam. Anlamıyor demek haksızlık olur.
 7. 40'ta da bi ara titreme oldu, 50 yaptım, uzun süredir sorun yok.
 8. Bu sadece GTE modelinde var diye biliyorum. Gelmeyebilir bize.
 9. bcaksk

  7.5 Led stop kodlama gerekli

  Replikaların çoğunda var galiba bu. Bizim stoplar da böyle. Yaptıran olursa, buradan hangi kanallardan ne yaptıklarını paylaşırsa sevinirim. Ya da aramızdan bilen varsa paylaşırsa...
 10. bcaksk

  Golf 8 bekleyenler

  Gönderdiğim evler diye bir şey yok, binlerce ilan var orda. Sen beğenmiyorsan beğenmeyebilirsin. Sonuçta insanlar o fiyatlara ev almaya çalışıyorlar mı, çalışıyorlar. Öyle bi piyasa var mı, var. Beğenmediğin, yorum yapmayacağım dediğin evlere muhtaç olma dilerim. Kaldı ki tekrarlıyorum özellikle İstanbul'da çok ilan gördüm o fiyatlarda, gayet güzel, sıfır evler. Neyse konu dışı oluyor, uzatmayacağım, cevap da yazmayacağım bir dahaki mesaja.
 11. bcaksk

  Golf 8 bekleyenler

  Al buyur kardeş. Bunlar İzmir; https://www.sahibinden.com/satilik/izmir?a20=38470&price_max=320000 Bunlar da İstanbul; https://www.sahibinden.com/satilik/istanbul?a20=38470&price_max=320000 Beğenirsin beğenmezsin, her malın alıcısı vardır sonuçta. Kaldı ki biraz göz attım, aralarında bolca iyiler de var.
 12. bcaksk

  Golf 8 bekleyenler

  Fiyatlara bak. Ne güzel bi çırpıda söylüyoruz. Geldiği noktaya bak otomobil piyasasının. Yazık bize, bu millete. İnsanlar iyi kötü 2+1 ev almaya çalışıyor bu fiyatlara. Büyük şehirler dışında çok daha iyisini alıyorlar zaten de...
 13. Ortalama ne kadar bu cihazın fiyatı acaba? 6.5 inç'i degistirmeye degecek bi fiyat/performansı var midir acaba?
 14. Teşekkürler hocam, bu kanalların yüzdesini 40 yaptım, oldu. 20 ve 30 denediğimde titreme yaptı sinyaller, 40 tamamdır.
×
×
 • Yeni Oluştur...