Jump to content

thelordof

Üye
 • İçerik sayısı

  8
 • Katılım

 • Son ziyaret

thelordof Hakkında

 • Derece
  Yeni üye

Bilgiler

 • İsim
  Samet
 • Yaşadığım Yer
  Ankara

Güncel Profil Ziyaretleri

Güncel ziyaretçiler bloku aktif değil. Diğer kullanıcılar son ziyaretçilerinizi aktif edene kadar göremezler.

 1. Arkadaşlar fotoğrafta görüldüğü gibi yıpranma ve sarkma mevcut üründe. Yenisi bulunabilir mi veya ne gibi şeyler yapılabilir? Not: Araç mk5 jetta. Golf5 ile benzer olduğu için konuyu buraya açtım.
 2. thelordof

  PARK EDERKEN

  Tm hocam
 3. thelordof

  PARK EDERKEN

  eğimli,yokuş yerlerde aracınızı nasıl P ye alıyorsunuz? Yukarı da yazılanlar gibi yapıyorsanız öyle olmaması lazım hocam.
 4. thelordof

  Motor yağı seçimi hakkında

  Liqui Moly Top Tec 4200 5W30 düşünüyorum, öneriniz nedir?(1.4 tsi için)
 5. thelordof

  Güncel Bakım Masrafları

  aynen hocam, indirimde vs. yakalamak çok iyi olacak.
 6. thelordof

  Güncel Bakım Masrafları

  @mbonat Mobil1 in hem esp hem esp formula diye var, kafamı karıştırdı, hb de ki mobil1 esp 5w30. Şu anda ki aracımızda ki mobil1 yağ eksiltme sorunuyla karşılaşmadık, araç uyarı vermedi, 4 yıl boyunca kullanıyoruz ama geçen babam yağı kontrol etti, geçen yıl ki bakımdan tam 1 yıl olmasına bir kaç gün var,araç 10- 11 bin km arası yaptı, yağ da biraz bozulma var dedi babam. O nedenle mobil1 den soğudum gibi, gerçi çok önemli neden mi tartışılır:) Bu vesile ile motul, liqui moly hakkında araştırma yaptım. Öneren çok internette , sosyal medyada.
 7. thelordof

  Güncel Bakım Masrafları

  1.4 Tsi için hangi yağı önerirsiniz, konuyu okudum ama kararsızım epey. Hali hazırda araçta mobil1 5w30 yağ var. Babam geçen yıl bakımı hallettiği için mobil1 esp 5w30 mu yoksa mobil1 esp formula 5w30 mu var o nedenle bilmiyorum. Mobil1 de hangi yağı önerirsiniz? Motul de 8100 x clean+ 5w30 liqui moly de top tec 4200 önerilen sanırım doğru mu? Castrol de önerdiğiniz var mı? Bu arada castrolün eski popülerliği yok mu pek önerilmiyor gibi sanki. Tortu vs bırakıyor demişlerdi doğru yada yanlış. Bir de yağı hangi sitelerden önerirsiniz var mı iyi, güvenilir satıcı? İyi forumlar..
 8. thelordof

  Ben Kimim? / Tanışma Konusu

  Aranıza yeni katıldım arkadaşlar, Merhabalar, şu anda bir golfümüz yok jetta sahibiyiz. Zamanla olur inşallah. Ankara da yaşıyorum üniversiteden dolayı Tokatlıyım Güzel vakitler geçireceğimi düşünüyorum. İyi forumlar...
×