Jump to content

bf417

Üye
 • İçerik sayısı

  1041
 • ÜYELİK TARİHİ

 • Son ziyaret

 • Days Won

  6

bf417 last won the day on 14 Haziran

bf417 en çok beğenilen konuya sahip!

bf417 Hakkında

 • Derece
  Usta Üye

Bilgiler

 • İsim
  sedat küçük
 • Yaşadığım Yer
  eskişehir

Güncel Profil Ziyaretleri

1184 profil görüntüleme
 1. Tuzlu su tıkanıklık için çözüm olabilir ama aracı atmayın, yakın bir plaja gidin aracı halatla traktöre bağlayın klimayı çalıştırıp burnunu suya sokun sonra dayıya söyleyin traktörle çeksin açılır büyük ihtimal. Bir diğer kesin çözüm ise peteği değiştirin madem temizlettiniz düzelmedi birdaha para vermenize gerek yok değişim şart, ben olsam ikincisini yapardım ama yine de siz bilirsiniz.
 2. bf417

  Motor soğukken çıkan SES

  Aracınızda sorun yok soğuk motor ilk çalıştığında zengin hava yakıt karışımı ile beslenir nedeni sürtünmenin fazla olması, aracın stop etmesini engelleme ve yağ pompasının daha hızlı ve sağlıklı yağlama yapması bunun sonucunda bu zengin karışımın dışarı atılması için yüksek devir çevirir, bu durum kışın daha uzun sürer her araçta olmakla birlikte 1.0 yapısı gereği ilk rölantiyi daha sesli yapar. Devir saatini bekleyin özellikle kış aylarında motora 1 2 dk izin verin, ama ısınması için 15 dk beklemeyin yağ pompası devir ile orantılı çalışır çok beklemek sanılanın aksine daha az yağla çalışmak demektir.
 3. Bu hesabın sonu yok tıpkı kefenin cebinin olmaması gibi😬 para kazanıyorsak bir kısmı da harcanmalı diye düşünüyorum hayırlı kayınpeder olmaya gerek yok 😂 km başı 20 ila 25 kuruş arası daha uygun gidiyorum 1 km de gitsem 25 kuruş 10 bin gitsem de 25 kuruş dizeli 10 bin pahalı aldım 8 bin pahalı satarım, gerisi yakıt tüketimi göstergesine bakmadan depoyu fulleyip gezme zevki
 4. Bulunduğum güzergahta tdi ile 6.5 7 lt ort görüyorum benzinli 1.2 poloyu 9lt ort ile bırakıp benzine tövbe ettim, seri kullanımda o rakamlar benzinli ile benim için imkansız.
 5. Tdi yoksa hibrit olmalı o da yoksa nal toplar e tsi falan filanla bu iş yürümez 1.0 bir nebze ama 200bin verip 1.5 benzinliyle şehir içi 75 kuruş yakacak adamın vay haline.. benim için golf işi 1.6tdi ile uzun bir süre bitti. O fiyata gider 508 alırım dizayn desen dizayn premium desen premium. Das auto oldu fıs auto...
 6. bf417

  İnternetten para kazanmanın gerçek yolu

  Kaç tıkla golf 8 alabiliyoz tıklamaya başlayım ona göre anca tıklarım 2020 ağustosa kadar
 7. Tahmin ama bu civarda gelir çok da ucuz beklememek lazım
 8. Yeni fiyatlar, Golf 190bin Life 210 Style 230 olur Rline 250 olur. Sıraya girenleri izlemek büyük zevk.
 9. E tsi falan hikaye yüksek hızla 100 km gitti ort, 7.2lt yakan bir golf🤔 şehir içinde 9 lt. şağı inmez
 10. bf417

  7 aylık arabamdan gelen ses

  Soyguncular sinemalarda.
 11. bf417

  7 aylık arabamdan gelen ses

  Aracınızın garantisi varken değiştirmeye bakın garanti bitince pislik çıkarırlar 🤔
 12. Tek kişi valiz falan yok highline dizele 16 kışlık ve 17 yazlık ebatta kaç psi basıyoruz. 17 yazlığa 34 psi 16 kışlığa 32 psi basıyorum düşüncelerinizi alabilir miyim ?
 13. bf417

  Ön Cam Çatlaması ve Kasko

  Servise bazen hak veriyorum işi bilmeyen kişilerce eklenen donanımlar sıkıntı yaratıyor trim sesinden elektrik sistemi arızalarına kadar pek çok sorun çıkıyor, sonra bulmak için uğraş dur, orj parça kullanan ve işi bilen kişileri tenzih ederim.
 14. bf417

  Akü startstop sorunu

  Aracın enerji ihtiyacı yüksek, başlangıç sıcaklığı sabit tutulamadı, nem seviyesi çok yüksek, uyarılarından aracın enerji ihtiyacı yüksek uyarısı hariç diğer uyarılar iki üç dakikada kaybolur. Yapmanız gereken aracınızın A/C tuşuna basıp klimayla bir yarım saat gezin akü şarj olsun, takıldıktan sonra yol yapmamışsınız akü siz almadan önce çok yattıysa normal, yarım saat gezin olmazsa akü ölçümü şarj dinamosuna bakılır. Akülerde arıza hatalı üretim vs çıkabiliyor. Kodlamayla işiniz yok çoğu serviste siz talep etmedikçe kodlama falan yapılmaz zaten, aküyü söküp muadili ya da aynısını takıp geçerler.
 15. bf417

  Bu lastiklerden hangisini önerirsiniz?

  Goodyear f1 testlerde michelin pilot sporttan daha iyi ben goodyearı tercih ederdim.
×
×
 • Yeni Oluştur...