Golf 8 Türkiye fiyatları

[mention]IBS6134 [/mention] galericiler ne kadar araç varsa toplasınlar hepsini ciddiyim.Geçenlerde biri telefonda konuşurken duydum 280 araç var yarın 130lira ödemem var ne yapacağım diye kıvranıyordu paşam.Bugün de favoriye koyduğum bir aracın tarihçesine baktım,sonuçhttp://uploads.tapatalk-cdn.com/20210317/2c1157fce0d8551ce1611e289baa97d4.jpg
9 Mart ta düşüş trendinden anlık çıkmış görünüyor sonra tekrar düşüş neye göre belirleniyor bu acaba :)

[mention]Deja-vu [/mention] Muhtemelen 3-8arası favori artışı olmuş biraz arttırmıştır akşama doğru favori düştüğünü görünce o fiyata gelmiştir tekrar :)
kullanılmış otomobil ticareti yapabilirsin fakat iş sıfır araç ticaretine dönerse büyük balık küçük balığı yutar bugün olmazsa yarın olur bu diğer araçlara da sirayet eder ya da edecektir bence.arz artıyor talep düşüyor

Herkes kendi yorumunu yapabilir,siz de yorumunuzu yapmışsınız.Eleştirmek çamur atmak anlamına gelmez.Kendinizi tanıtarak başlar sonra konuya odaklanabilirsiniz.Karşılaştırma yapmak önemli bir argüman olsa gerek.Satış potansiyelli düşünen bir birey olabilirsiniz saygı duyarız

Moderatör tarafında düzenlendi:
Öncelikle foruma hoş geldiniz.

Yeni üyelerimizi kendilerini ve araçlarını kısaca ve istediği ölçüde tanıttığı konuya davet ederiz genelde.

Sizi de aşağıdaki konuda tanımak isteriz. 

http://www.golftutkusu.com/topic/178-ben-kimim-tanışma-konusu/

Burası golf tutkusu üyelerinin bir arada bulunduğu, birbirini rencide etmeden fikirlerini rahatça söylediği ve yardımlaştığı (hatta birçok konuda uyandırdığı) bir ortamdır. Çoğu yetkili servisin/sanayi ustasının/retrofit uzmanının bilemediği/yapamadığı/beceremediği şeylerde buradaki üyeler birbirine yardımcı olmaktadır.

Herkes kendince beğenisini yada eleştirisini özgürce belirtebilir.

peki neden life paket altına 196.900 binlik impression lansman aracını açıyorsunuz ? Bu ticari olarak müşteri kandırmak yani suç sayılmaz mı ?

17 Mar 2021 17:09 

sahibinden de imperrsion araç modelini açmadı o yüzden life paket olarak paylaştım müşteri kandırmakla alaksı yok

17 Mar 2021 17:11

Bunu açıklama kısmına belirtebilirsiniz. Ayrıca 220 bin civarı bayide olan aracı 245 bine satmakta bir takım kandırmadır yani :) neyse iyi satışlar...

17 Mar 2021 17:14
Arkadaş yazdığıma ne kadar içerlediyse ianı düzeltmiş 2 defa impression yazmış hhahahhahhaha :)

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-volkswagen-bayi-cikisli-golf-8-impression-paket-manuel-2021-model-0-km-914422261/detay

İMPRESSİON PAKET 1.0 eTSİ 6 İLERİ MANUEL 110 PS

BEYAZ İÇİ SİYAH İMPERESSİON PAKET BAYİ ÇIKIŞLI

0 KM %18 KDVLİ

süper :)
8f755a00354826e3ebee80918d6f5ed8.jpg

f3fe096acf90acd7a7544c2959a8e6e5.jpg

Arkadaşlar ben bugün gidip inceledim araba güzel, alınmayacak bir araç kesinlikle değil. Alcaklara hayırlı olsun.

Biraz 7,5 kasa ile kıyasladım.

Yanlış bildiklerim tespitlerim varsa düzeltirseniz sevinirim.

Eksileri:

Style'da dahi arka dinamik sinyaller, torpido gözü kaplaması-soğutma, bardaklık üstü kapak, gözlük saklama yeri, konsol altı gözün kapağı, solda direksiyon altı göz, kaput amortisörü yok. Koltuk kaplaması 7,5'larınki daha iyi.

Şu garip geldi, madem klima kontrollerini kaldırıyorsun ekrana alıyorsun ekranı büyüt 10"i koy oraya...

Çünkü 8,25" ekran bir de yatay şekilde konumlandırılınca olduğundan küçük durmuş. Far kumandası bile dokunmatik olduğundan ses açma tuşu vs de dokunmatik olabilirdi bence.

R-line hariç dokunmatik tuşlu direksiyon diğerlerinde yok yine bu kadar teknolojik bir arabada dokunmatik yakışırdı şık duruyor.

Boş versiyonlar hiç çekici durmuyor dışardan ancak iç dizayn en boşunda bile gayet iyi.

Seat ibizada dahi standart olan front asist nerede acaba?

Leondaki gibi ön kamera ile gelen şerit takip vs. neden standart değil?

Front asistin kankası olan ACC yine standart değil.

Life ve style jantlar çok kötü tasarım.

Nexen marka lastik nedir hiç yakışmıyor (2011'de kia almıştım onda bile üstünde michelin gelmişti)

Artıları:

Multimedia ekranının üste alınması çok iyi karar olmuş

Ambiyans aydınlatması çok çok güzel,

yeni vites kumandası çok hoş ve küçük,

yeni logoyu beğendim,

yeni shark anten daha güzel,

dokunmatik kumandaların hepsini beğendim(far,iç aydınlatma,sunroof)

anahtarsız giriş,çalıştırma,

kablosuz şarj

kış pakedi standart

her yolcuya type-c şarj girişi mevcut

welcome light güzel olmuş

öndeki dekoratif led güzel

koltuk arkası üstteki gözler güzel telefon vs. koyabilir arka yolcular

dış kapı açma kolu aydınlatmaları güzel

klima 3 bölge

kör nokta uyarı standart

geri görüş standart

r-line tasarımı gayet beğendim

Sonuç olarak araç güzel burun kıvırmıyorum. torpido kaplaması, bardaklık kapağı, kaput amortisörü falan olsa illa ki daha güzel olurdu çok dert değil ama böyle bir araçta ben diğer yeni eklenmiş standart detaylardan çok ACC, şerit takip, led matrix far, daha büyük multimedia ekranı, hafızalı koltuk, elektrikli bagaj gibi detayların standart veya uygun fiyata sunulmasını beklerdim. Tabi bunları opsiyon olarak eklemek mümkün, hesaplamadım ama sanırım bunları eklemek istesek fiyat arşa çıkar...

Arkadaşlar ben bugün gidip inceledim araba güzel, alınmayacak bir araç kesinlikle değil. Alcaklara hayırlı olsun.

Eksileri:

Style'da dahi arka dinamik sinyaller, torpido gözü kaplaması-soğutma, bardaklık üstü kapak, solda direksiyon altı göz, kaput amortisörü yok. Koltuk kaplaması 7,5'larınki daha iyi.

Şu garip geldi, madem klima kontrollerini kaldırıyorsun ekrana alıyorsun ekranı büyüt 10"i koy oraya...

Çünkü 8,25" ekran bir de yatay şekilde konumlandırılınca olduğundan küçük durmuş. Far kumandası bile dokunmatik olduğundan ses açma tuşu vs de dokunmatik olabilirdi bence.

R-line hariç dokunmatik tuşlu direksiyon diğerlerinde yok yine bu kadar teknolojik bir arabada dokunmatik yakışırdı şık duruyor.

Boş versiyonlar hiç çekici durmuyor dışardan ancak iç dizayn en boşunda bile gayet iyi.

Nexen marka lastik nedir hiç yakışmıyor (2011'de kia almıştım onda bile üstünde michelin gelmişti)

Artıları:

Ambiyans aydınlatması çok çok güzel

kablosuz şarj

kış pakedi standart

kapı açma kolu aydınlatmaları güzel

klima 3 bölge

kör nokta uyarı standart

geri görüş standart

Sonuç olarak araç güzel burun kıvırmıyorum. torpido kaplaması, bardaklık kapağı, kaput amortisörü falan olsa illa ki daha güzel olurdu çok dert değil ama böyle bir araçta ben diğer yeni eklenmiş standart detaylardan çok ACC, şerit takip, led matrix far, daha büyük multimedia ekranı, hafızalı koltuk, elektrikli bagaj gibi detayların standart veya uygun fiyata sunulmasını beklerdim. Tabi bunları opsiyon olarak eklemek mümkün, hesaplamadım ama sanırım bunları eklemek istesek fiyat arşa çıkar...
Hocam eğer Ark Oto'ya gittiyseniz ellerinde hangi donanımlar var? Ben de bugün bakmaya gidecektim ama Yuvacık barajı yollarında gazlamak daha cazip geldi :D

@omurkadir Zaten sorunda fiyatın arşa çıkması hocam yoksa Golf Golf tür. 400 bin benim paramda olsa vermem bu ulamadığımdan vs değil 400 bin bandında çok güzel a4 mercedes bmw f30 lar hatta 2014 525 çok rahat alınır konformuş babaları yani şanzımanmıs motormuş tartışmasız bişey alınır enterasan bir fiyat politikası var ve ben bunun bu şekilde çok satacağını düşünmüyorum. Ülkemizde insanların bir desinler havası var instagramda paylaşmak için araç alan gençlerimiz var yaw :)  onlar alsınlar bir otursun ortam ben bekleyeceğim ama kesinlikle malzemeden eksikleri çok bunların hepsini bu forumda 1 yıl sonra konuşacagız... Daha yeni bir yola çıksın bakalım...

Nexen marka lastik nedir hiç yakışmıyor
Hocam bende 18 de Nexen kullanıyorum. Gayet memnunum. Araştırarak almıştım. Daha önce Porsche üzerinde fabrika çıkış kullanıyorlardı. Sanırım şimdi VW olarak da çıkartacaklar. Fabrika çıkış Bridgestone turanzalardan inanın çok daha iyi bir lastiktir. Ben 1000 km dayanamamıştım 17” fabrika çıkışlı 

Golf 8 alamıyoruz malum fiyatlar, ben Polo ile devam 😀

Bir hayalet birde yeni tip direksiyon retrotifi ile al sana sana polgolf8 😃 dıştan da andırıyor nede olsa ☺️

68E5E9AE-20DE-4453-AD87-9AE0DCD9F64B.jpeg

7449828C-6B31-408F-AE3B-4D696204F563.jpeg

Eksileri:

Style'da dahi arka dinamik sinyaller, torpido gözü kaplaması-soğutma, bardaklık üstü kapak, gözlük saklama yeri, konsol altı gözün kapağı, solda direksiyon altı göz, kaput amortisörü yok. Koltuk kaplaması 7,5'larınki daha iyi.

Artıları:

Multimedia ekranının üste alınması çok iyi karar olmuş

Ambiyans aydınlatması çok çok güzel,

yeni vites kumandası çok hoş ve küçük,

yeni logoyu beğendim,

yeni shark anten daha güzel,

dokunmatik kumandaların hepsini beğendim(far,iç aydınlatma,sunroof)

kablosuz şarj

kış pakedi standart

koltuk arkası üstteki gözler güzel telefon vs. koyabilir arka yolcular

dış kapı açma kolu aydınlatmaları güzel

klima 3 bölge

kör nokta uyarı standart

geri görüş standart

Çok güzel tespitler. ACC ve Front Assist gibi güvenlik için çok kritik donanımların artık standart olarak sunulmaması gerçekten büyük kayıp ve bence bu rakamlara kabul edilemez. Golf 6 ve 7 ile yola devam :)

Geri
Üst Alt