Golf 8 Türkiye fiyatları

@Tsigolf Ben aracımı sattım 2016 modeldi dediğiniz çekmece içi halılı ön koltuk altında vardı dogru.Motor kapagındada logo vardı... 
bendede 17 model 7.5 vardi sattim ondada vardi iste 18 19 20 hatta mk8 de dahi yok ve dahada hatta olan torpido bile sogutmali ve hali benzeri yumusak malzemeyle kapliydi mk8 de o dahi yok düz plastik ve sogutmada yok 😂

hatta mk8 de bildiginiz uzere en son calinanlardan biride kaput amortisor cubugu ve torpido sogutma kaplama ve tavan lambasi yanindaki gozluk kabina kadar caldilar yani😂

@Tsigolf yaw evet ona bugun özellikle eğildim baktım o sogutma yok :)
ya dostum ben henuz mk 8 bayide canli gorup incelemeden calinanlari tespit ettim demin yazdigim calinan seylerde zamanla bize caktirmadan yada anlasak bile iste yeni alinan bi aracin verdigi hazla amannn onemli degil dedigimiz bir cok aeyvar  ayiye gitsem demekki daha be calinan seyler bulurum 😂😂

@Tsigolf Aynen ya, resmen hayallerim yıkıldı, Volkswagen’i çok severim, beklentimin altında bir araba oldu, dünyadaki satışı bunlara bağlı olarak düşerse belki bunlar değişir 🤷🏻‍♂️😄

heee bak aklima geldi sol tarafta eski 7 ve 7.5 larin far anahtarinin hemen altinda olan kucuk torpida diyelim sigara ruhsat tarzi seyleri koyabilicegimiz o torpido bile calindi suanki mk 8 de😀

@Tsigolf benim mesela dikkat ettiğim ve sevmediğim başka bişey vites kısmının oradaki plastık daha kalıtelı olabılırdı aşırı dandik  duruyor. bugun baktıgım pejonun kokpit gerçekten çok başka tuşların üzerindeki kalite bile ayrı duruyor. hele 2008 vardı 230000 e gelecek gercekten bayıldım konsola..

@Tsigolf evet oda yok birşey daha diyeyim madem arka kol dayama nook gıbı bardak koyup ayar yapma plastıklerı yokk ve aşırı dandik hyundai işi olmuş... kapılardaki iç döşeme malzemeleri sıkıntılı...arka lastıkten içeri bakınca amortısor kolları ek ıkı denge kolu hıdrolık borusu vs nall gıbı gorunuyor dısındakı çamurluk keçesını kısmıslar 

@Tsigolf Golf’ü ayrıcalıklı ve kaliteli kılan herşeyi çaldılar, bende dediğiniz şeylere baktım ki zaten arabada o torpidonun halini görünce dedim yok bu alınmaz 😂😄 eşya gözü ve pratiklik dediğimiz ve şıklık dediğimiz ve volkswagenin de övdüğü o şeyler artık yok 😄 

@Tolgahan45 hocam kalite düşüşü bmv mercedes hepsinde var o bi gercek yani mk8 de kalite dususu 7 de var 7.5 da da bizler bir cogumuz farkinda olmadan ufak tefek araclardan cala cala bu hale getirdiler sana katiliyorum 7 7.5 cok daha guzel  bu dogru hatta 7.5 premium bence 8 kasanin yaninda 7 ciktiginda ön kapilarda vida kapaklari vardi daha sonraki 7 lerde bunlari caldilar kimse dogru duzgun farketmedi 2017 modele kadar olan 7.5 larda mesela ilk 17 kasa olarao cikti 7.5 lar koltuk altlarinda cekmece var motor kaputuni actiginizda motor kaput ustunde vw arma logosu var ama bi sene 2018 model 7.5 larda bunlarida caldilr mesela gene bir cogumuz farketmedik dahi hatta suan bunu okuyan arkadaslar suan farkinda olucaklar bunlardan 😂
Aynen öylr hocam. 2017 ve 2019 highline iki aracs sahip oldum. 2017-2019 arasındaki kalite farkını anlat anlat bitmez. Mesela bagaj kapağının trimleri bariz daha ince ve esnek 2019 modelde.

sokucaklar meraklanmayin dunde yazdim tamamen biz kullanicilarin umursuz davranmasi ile alakali inanin bayileri satis temsilcelerini kimse aramasin 1 ay bak nasil dusuyor mecbur dusucek hocam elleri mahkum vitrinde sergilemeye getirmediler satmaya getirdiler ama suan ozellikle gecler yotube manyaklari gidip cekip cekip para kzanmak icin videolar cektigi icin bir kisim insanlarda meraktan araci incelemek icin bayilere akın ettiklerinicin talep cok diyolar yalan dolan ne talebi ya 350  bin tl kimde varda vericek olanda kac kisi dostum allah askina kac kisi yani bu dogusun almanyadan cektigi arac kotasi en az 300 bin arac oyle uc bes yuz arac satmakla kota tutmaz
Hocam yorumunuz biz müşteriler açısından mantıklı, söyledikleriniz olması gereken şeyler ama şu da var ki aslında Doğuş gibi büyük bir şirket hiçbir şeye mecbur değil. Almanyada lansmanı yapılıp fiyatı belli olan arabanın Türkiye fizibilitesini 5 aydır rahat rahat yapmışlardır. Siz biz iyimser düşünsek de dünya eskisi gibi değil, ticaret ve alışveriş alışkanlıkları da eskisi gibi değil. Ben kendimi bildim bileli bu ülkede fiyatı artan hiçbir şey sonradan eski fiyatına dönmedi ne olursa olsun (birkaç günlük sınırlı kampanyalar hariç). Doğuş da bünyesindeki büyük markalarla piyasa belirleyici konumda olduğu için kendi canları istemedikçe burunlarından kıl aldırmazlar.

En basiti, yetkili servis fiyatları hepimizin malumu. Dışarıda tonla özel servis olmasına rağmen, randevuyla gittiğinizde bile servisteki yoğunluk sebebiyle kapısında sıra bekleyerek aracınızı bakıma/tamire veriyorsunuz. Bunu da geçtim, saçma sapan yükselen ikinci el piyasasında bile insanlar tepki koyup araç almasaydı fiyatlar düşecekti ama herkes umursamadan araba aldı. Yeni arabada da bu böyle olacak çok da ümitli olmayalım, hepsi kapış kapış gidecek. Bu düzende sistemi biz yenemeyiz, kasa yine kazanacak... :)  

Tüketim çılgınlığı aşısı çoktan tuttu. Bireysellik ve tüketerek mutlu olma alışkanlığı artık rutinin bir parçası. Örgütlülük ve toplumsal bilinçten eser kalmadı. Bu neredeyse her alanda böyle artık.

[mention]IBS6134 [/mention] galericiler ne kadar araç varsa toplasınlar hepsini ciddiyim.Geçenlerde biri telefonda konuşurken duydum 280 araç var yarın 130lira ödemem var ne yapacağım diye kıvranıyordu paşam.Bugün de favoriye koyduğum bir aracın tarihçesine baktım,sonuç
2c1157fce0d8551ce1611e289baa97d4.jpg

Geri
Üst Alt