Golf 8 Türkiye fiyatları

Yeni 308 bence golfü baltalayabilir doğru fiyat politikası ile

https://tr.motor1.com/photo/5668084/2021-peugeot-308/
golf 8 bu kalitesizlikle çoğu aracın gerisinde kalacak c segmentinde 

ben gidip bayiye bizzat inceledim bir kaç bir şey eklemişler c segmentinde aman geride kalmayalım diye bir çok şeyden de kesinlikle çalmışlar. özellikle kapı döşemeleri aşırı kalitesiz ama ambians koyarak müşteriyi cezbetmeye çalışmışlar. ama genel anlamda kalite yok. hayalet ekran diye bir ekran var resimlerde videolarda kocaman gözüküyor. aracın içine oturdum bildiğin küçük tableti kadran diye koymuşlar yuvarlak göstergeler ufacık anlamasız aşırı boğuk renkler. Ben beğenemedim.

@tuncer_2632 kapı döşemelerindeki kalitesizlik yeni A3'te de mevcut. Adamlar en çok kullanılacak ve sol kolunuzu en çok dayadığınız kapı bölgelerini, bi önceki kasada yumuşak deriyken şimdi sert plastiğe çevirmişler. Tok Kapı, Tok Kapı... diye övdüğümüz arabaların en çok kapılarından çalmışlar maalesef. 

Moderatör tarafında düzenlendi:
Ben kışın Ankara'da eldivenle kullanıyorum arabayı. Dokunmatik tuşları nasıl kullanıcaz :D
Sanırım sizi bu dertten kurtarmak için Life pakete bile direksiyon ve koltuk ısıtma eklemişler broşürde öyle okumuştum :)  

Fiyatlar çok yüksek geldi diğer rakiplerine göre satışta nasıl tavır alacaklar merak ediyorum Golf 7.5 dsg Comfortum ile yola sanırım şu an Seat Ateca cezbetti ama Golf ve VW modellerinden vaz geçmek de kendimi aldatmaktan öte gitmeyecek gibi.. 

@snoppy  yeni ford focus ile kıyasladığım zaman kapı içlerini golf ün iyi bile yine 

Bu arada yeni 308 in fotoları dolanıyor nette metalik yeşil :D  

Fena bi tasarımı var; tüm yorumlarda Golf 8'e nasıl rakip olacağı son derece galiz ifadelerle yazılıyor.

Neymiş arkadaş bu Golf düşmanlığı :D

@tuncer_2632 kapı döşemelerindeki kalitesizlik yeni A3'te de mevcut. Adamlar en çok kullanılacak ve sol kolunuzu en çok dayadığınız kapı bölgelerini, bi önceki kasada yumuşak deriyken şimdi sert plastiğe çevirmişler. Tok Kapı, Tok Kapı... diye övdüğümüz arabaların en çok kapılarından çalmışlar maalesef. 
Hocam ben a3 kapı döşemesini çok beğendim. Her türlü golf 8 in içinden geçer. Hiç olmazsa ucuz durmuyor. Siz yakından incelediniz mi? Özellikle kapı kolunu golf 7 gibi yapmaları hoşuma gitti bazılarında da kapı kolu ve döşemesi farklı renk yapmışlar. Bu resimdeki düz renk ama yinede hoş bence.

Audi-A3_Sedan-2021-1600-2a.jpg

Açıkçası sayfada R line ları görünce tasarımını beğenmeye başlamıştım. Bayiye gidip gördüm iç tasarımını beğendim ama önden bayık duruyor araba beni etkilemedi. Ayrıca o jantlar nedir yahu. R line güzel fakat ona da güçümüz yetmiyor 

780FC229-E9E5-45CA-A516-8B27F5443C08.jpeg

550C6BC9-F045-4CBD-9841-169E8F9AB1A8.jpeg

0E84B2B0-DB9E-42AD-8B25-3287673DE226.jpeg

1FEDD618-778F-43D7-BD0D-EBE95AF3802B.jpeg

@tuncer_2632 kıyaslama yapıldığında görüntü olarak kapı döşemesi güzel ama dokunduğunuzda o plastik akıldakileri siliyor.Golfte tekstille iyi durmuş tutma kolları amaa3 te tamamen plastikti.Ben s-line'da gördüm bunu

@Furkan6616 Ya bu da çok güzel evet ama baktığın bir 308 yani sonuçta :D  Daha kötü bence bakınca bir şey sanıyosun ama bir 308 olması balon gibi söndürüyo bütün karizmayı :D  Araç karakterine göre daha mütevazı bi tasarımla gelmeli :D

Yeni 308 'in yan profil tasarımı değişmeliydi, neredeyse eskisi ile aynı. Ön ve arka tasarımına yan tasarım hiç olmamış. 

@aaron Ben de yan tasarımını beğendim, ön ve arka tasarımla bütünlük olarak. 

Canım sıkıldı :)  aradım avek müşteri hizmetlerini araç alacağım var mı dedim, maalesef araçlar satıldı belli değil ama nisan sonu gelecek, dedim sipariş oluşturayım maalesef siparişler kapalı :)   alacağımdan değil :)

Geri
Üst Alt