Golf 8 Türkiye fiyatları

1.6'lik 180bg Puretech  0-100 8sn alti ve 1.6 Gti 270bg  0-100 6sn motorlarla gelirse rakipsiz olur, hemde vergi avantajiyla piyasayi silip süpürür, cok güzel olmus

Moderatör tarafında düzenlendi:
14 dakika önce, Furkan6616 yazdı:

Pejo doğru fiyat politikası uygular ise golf 8 Türkiye piyasasini unutsun.(passat fiyatına golf gibi) Pejonun içine bakınca Golf eski bile kalmış valla Fransız sevmem ama iyi iş çıkartmışlar. Helal olsun. Pejo büyük işler yapıyor. 

Tl deki gereksiz yapilan mudahale sonucu olusan deger kaybinin uzerine birde mayistaki Halkbank davasi,biden etkisi vs vs ile doviz kurlarinin yukari gitmesini dusunursek asil o zaman merak ediyorum bu fiyatlar nerelere cikacak. Evet felaket tellalligi gibi oluyor bunlari soylemek. Ama gerçekler acı...  :/

Şuan avekteyim arkadaşımın yanına geldim mk8 için ufak bir bilgi aldım...  avek oto ya gelen adet 30... teslim edilmiş ve edilmesi gerekn üç araç var... ücretini ödeyip araç bekleyen müşteri sayısı tam tam 1500 ☺️ Adet Nisan sonundan sonra araçlar gelmeye başlayacak ve rakamlar bir tık yukarıda olacakmış... 

İlave...

genel olarak aracı hiç beğenmedim...  1.5 saat boyunca beyaz , kırmızı ve mavi ile sarıyı karıştıp acayip bir renk çıkarmışlar bindim baktım yani beklendiğim gibi değil, indim hemen kendi aracıma bindim sizi şaşırtabilir ama benim aracım bunlardan daha dolu ve daha iyi bana göre:)  aynı işlemi a3 de yapmıştım evet alabilirim demiştim ama mk8 de diyemedim... en dolusu 400bin civarı oturduğum semtte bir daire daha alırım:) mk7.5 manuel aracımı bu kader emek verdikten sonra  satmamaya aşırı karar verdim belki mk7,5 cam tavan otomatik ilerde alırım yada a3... 

@metinkar leon çip krizinden gelemiyor üretim yok yaza kadar gelmez denildi. Golf bayilerinin kota durumu belli olmamış 1 aya belli olur denildi. Anlamadığım araba olsa  350binlere 400binlere razı binlerce araç alınacak🤔

@Akif Nalca  bende anlamadım sayfalarca insan sırada bunlar tamamen mi ödedi yoksa kaporamınverdi :)  yani yaza trafikte çok göreceğiz :)

@metinkar leon çip krizinden gelemiyor üretim yok yaza kadar gelmez denildi. Golf bayilerinin kota durumu belli olmamış 1 aya belli olur denildi. Anlamadığım araba olsa  350binlere 400binlere razı binlerce araç alınacak🤔

Beyler bayide araç sırayla alınabiliyormu??

golf 8 bakıyoruz 300-400 kişi sırada diyorlar  

varmı bildiğiniz bir bayi stok olan özellikle 1.0 manuel.

@Blasko77 1.0 manuel çok zor hocam . Bayilerde başka araç soran yok . Gelenlerin %99 u bu modeli soruyor . Suan piyasadaki en mantıklı araç manuel golf 8 dir. 

Bugün bayiye gitmişken yine Golf 8 e bakındım biraz, (life donanım) yemin ederim böyle kötü bir koltuk döşemesi olmaz, resmen naylondan keçe gibi sert bir malzeme yapmışlar.

yazın şortla felan otursanız bacaklarınızı yakar, çizer o derece, terleme olayını hiç söylemiyorum bile.

kaput amortisörü felan önemli değil, Golfu golf yapan en önemli şeylerden biriyidi bence comfortline ve highlinedaki alcantra koltuk döşemeleri.

@ahmet306  hocam boş paketin koltuğu miss gibi  boşverin siz life modelini :)::   

ben şu life modelin 300 bin tl olmasını hiç anlayamadım.. tamam otomatik araç anlıyoruzda :) Birşekilde düşük dilimden satabilirlerdi bu aracı.   

şimdi life a 300 üstü vermek koyabiliyor işte yok koltuk şu bu diyebiliyor insanlar.

ama 230 bine golf sürdürülebilir bir satış tutturursa  sanırım ayda 15 bin araç rahat satarlar bu piyasada. 

sonuçta retrofit imkanı sunacak temel bir model. Hayalet ekran,anahtarsız çalıştırma  yeni media konsolu  ön led farlar arka led stop nerdeyse hepsi  ( life style, imp hepsi aynı )   ambianstır,geri görüş kamerasıdır,sensördür, vb bir çok donanım çok rahatlıkla takılabilir golf 8  imp pakete.

hiç bir  bayide  1.0 manuel tabiki yok bulan varsa bilgilendirse sevinirim. 

@Tuluhan Sipka  bir çoğuda satmış kimisi  ( s ) yapmış kimisi olmayan aracı satıyor çok yalan dolan tiplerin ilanları var bu araçları alanlarda binilecek arabayı satıyor  biz ulaşamıyoruz olaya bak ya.

@Blasko77 hocam doğrudur o fiyatlara çıkınca golf mantıksız olmaya başlıyor hele life donanım golf.

yalnız manuel aracı artık bedava verseler kapıya koymayacak bir sürü insan var büyükşehirlerde özellikle.

Geri
Üst Alt