Golf 8 Türkiye fiyatları

Golf MK 7.5 highline 2019 sonu 2020 basi 200 bin oldugunda inanamamistik, bu forumda tartisiyorduk daha dün gibi aklimda, yakinda life'lar 400 bin olacak, bir köseye not edelim

@ahmet306   Hocam tabiki tercih meselesi 

Ben olaya şu açıdan bakıyorum golf 1.0 dsg şayet 230 bin olsaydı...

2 sene sıra gelirmiydi nasıl bir rant dönerdi.

düşünmek bile istemiyorum.

Doğuş oto bunu çok iyi bildiği için golf 7 satışlarından  golf 8 i direk premium fiyat %80 dilimde dsg koydu diye düşünüyorum.

sonuçta lansman adı altında çok rahat 1000 araç satabilirlerdi.. sürdürülebilir bir satış olmayacağı içinde direk çizgiyi çektiler..

açıkcası golf 8  çok iyi bir araç olmuş yol- rüzgar sesi aynaların kapıya alınması  yol tutuş olarak sürüş zevki olarak çok daha fazlasını sunuyor. Test etme imkanımda oldu yüksek hızlarda verdiği güven bu markanın bu araca özel bir özendiğini gösteriyor.

@krym  hocam zaten 230 a golf almayan arkadaşlar 

230 a makyajlı polo baz donanım alabilir bu dilim sistemiyle bu talep ve aşırı yüklenmenin bir diğer nedenide bu olsa gerek..

@ahmet306  hocam boş paketin koltuğu miss gibi  boşverin siz life modelini :)::   

ben şu life modelin 300 bin tl olmasını hiç anlayamadım.. tamam otomatik araç anlıyoruzda :) Birşekilde düşük dilimden satabilirlerdi bu aracı.   

şimdi life a 300 üstü vermek koyabiliyor işte yok koltuk şu bu diyebiliyor insanlar.

ama 230 bine golf sürdürülebilir bir satış tutturursa  sanırım ayda 15 bin araç rahat satarlar bu piyasada. 

sonuçta retrofit imkanı sunacak temel bir model. Hayalet ekran,anahtarsız çalıştırma  yeni media konsolu  ön led farlar arka led stop nerdeyse hepsi  ( life style, imp hepsi aynı )   ambianstır,geri görüş kamerasıdır,sensördür, vb bir çok donanım çok rahatlıkla takılabilir golf 8  imp pakete.

hiç bir  bayide  1.0 manuel tabiki yok bulan varsa bilgilendirse sevinirim. 
Biz kuzen için 1 adet kapora verdik opsiyonlu (ışık görüş pkt, hız sabitleme, appconnect, Yunus grisi) manuel için hala yükleme limanında. Şuanda 8 bin zam yedi 230 oldu gelene kadar döviz kurundan üst dilime geçer mi geçerse kuzen vazgeçecek. Bu gelen gemiden başka yok 3 ay sonraymış birdahaki gemi.

Golf 8 manuel impression, golf seçenekleri içinde mantıklı lakin C sınıf içinde bence bu fiyata manuel araba almak yanlış. 

Şu anda en mantıklısı:

Bulunabiliyorsa %50 dilimden verilen herhangi bir C sınıf otomatik bir araç alıp,1-2 ay içinde olası kur artışı, üretimdeki çip sorunu nedenli fiyat artışı, mevsimsel nedenli piyasa yükselmesi sonrası %80 lik üst dilime girince elden çıkarıp, 20-30bin lira ekleyip golf 8 life e geçmek. 

Şu anda sırf otomatik vites için golf e fazladan 70-80bin vermek yerine, dediğim şekilde yapmak en azından 20-30bin lira farkla geçmek daha mantıklı. 

Moderatör tarafında düzenlendi:
@Alpyaman hocam siz baya bir vakıfsınız bu konulara iyi kapora vermişsiniz  hangi bayi  helal olsun gerçekten...

3 ay şimdi sadece bu paketmi gelmicek hocam. Çok büyük karaborsa olur araçlar.

az önce gelen zam ile 230 oldu  bu partiyi bu fiyattan verirler aşırı bir kur artışı olmazsa  kesinlikle süper fiyat.

seat leon 1.0 manuel style  231 bin tl oldu  fr alınıyordu bu paralara gerçekten çok fazla talep var.

A411B963-2550-41AF-8C7C-325FDFD19DD5.jpeg

@Alpyaman Alp Bey ben de aynı araç için kapora verdim. Fiyat dediğiniz gibi şimdilik %50 sınırında fakat üst dilime geçmesi an meselesi. Böyle giderse ben de vazgeçeceğim üst dilime geçerse.

Yalnız aracın şu anki durumu “gemi üzerinde” olarak gözüküyor. Yola çıktığı anlamına gelmiyor mu bu?

vag grubu satış taktiği yapıyor olsa gerek.satılamayan 2020 modelleri biririp sonra yenileri getirecekler gibi duruyor.Nisan ayında muhtmelen leon'lar gelir aynı fiyatlara tiguan t-roc kamiq karoq passatları vs vs vs tükettirir sonra golf için pazar tamamen açılır gözüyle bakıyorum.

@mufayu katiliyorum, impression golfu dogus cok rahat 13bin euro altina getirebilir, euro 10 bile olsa ust dilime fln girmez.

dogusun elinde cok farkli arac cesidi oldugu icin taktik yapmak zorunda.

@ahmet306  hocam getirmesine getirir ama opsiyondur şudur budur renktir 2-3 paket ile geldiğinde imkanı yok adamlar taşmı yesin.😁

yani hayır işi yapmıyor bu kurumlarda bu ortamda en çok satıcak golf sonuçta vw firmasıda bu kaymağı 2021 yılının sonuna kadar yer..

araç satışları durma noktasına geldiğinde bir matrah düzenlenir piyasa hareketlendirilir.. 

artık ucuz araç hayal gibi.

@Alpyaman Alp Bey ben de aynı araç için kapora verdim. Fiyat dediğiniz gibi şimdilik %50 sınırında fakat üst dilime geçmesi an meselesi. Böyle giderse ben de vazgeçeceğim üst dilime geçerse.

Yalnız aracın şu anki durumu “gemi üzerinde” olarak gözüküyor. Yola çıktığı anlamına gelmiyor mu bu?
Yükleme limanında gözüküyor. Bir sonraki level olarak gemi üzerinde görüyorsunuz. Gemi üzerinde tarih yazmıyor ama yükleme limanında olan yerde tarih yazıyor. Öğlen güncellemesi bu şekildeydi. 

@Alpyaman hocam siz baya bir vakıfsınız bu konulara iyi kapora vermişsiniz  hangi bayi  helal olsun gerçekten...

3 ay şimdi sadece bu paketmi gelmicek hocam. Çok büyük karaborsa olur araçlar.

az önce gelen zam ile 230 oldu  bu partiyi bu fiyattan verirler aşırı bir kur artışı olmazsa  kesinlikle süper fiyat.

seat leon 1.0 manuel style  231 bin tl oldu  fr alınıyordu bu paralara gerçekten çok fazla talep var.

Ekli dosyayı görüntüle 45098
Normal kapora verdik anormal bir rakam değil. Sadece kendi aracımı alırken kurduğum dostluk samimiyet sayesinde yardımcı oldu kuzene alırken. Çünkü doğuştan tutun Avek Tamaş hepsi araç yok derken yardımcı oldu.

kuzene söylediği bilgi bu gelen gemiden sonra 3 ay demiş

Skoda fiyat güncelleme is loading... 

Golf 1.5 rline camtavan dinamik led opsiyonlu 440bin satilmis arac arac gercekten cok guzel cok havali ama yanindada tiguan vardi rline 490bin oda satilmis.bu paraya golf alinmaz bence

@41HU367

383 bin lira ödeyip "en boş donanım" Audi A3 aldığımız zaman aşşağıdaki özellikler standart olarak geliyorken., neden 440 bin liraya Mk8 Golf R-Line  almak için deli olmak lazım;

Full deri döşeme koltuklar, 14 Yönlü Elektrikli Ayarlanılabilir Sürücü Koltuğu,

Yolcu Koltuğu için 4 yönlü Elektrikli Ayarlanılabilir Bel Desteği Ayarı 

Audi Ses sistemi (8 hoparlör +1 adet Merkez Hoparlör +1 adet Subwoofer Toplam: 10 Hoparlörlü Ses Sistemi)

Audi Pre Sense Front (ön bölge asistanı),

Yarı-Adaptif 4 Farklı Aydınlatma Moduna Sahip Full Led Farlar

Isı yalıtımlı akustik ön cam

Dinamik Sinyalli ve Animasyonlu Led Stop Lambaları

12,3 inch HD Audi Virtual Cockpit Plus

Park Assist

DAB+ Digital Radyo

10,1 inch HD ekran MMI Media Ekranı

Panaromik Cam Tavan

Geri
Üst Alt