Jump to content

tiesay

Üye
 • İçerik sayısı

  1028
 • ÜYELİK TARİHİ

 • Son ziyaret

 • Days Won

  4

tiesay last won the day on 22 Ağustos

tiesay en çok beğenilen konuya sahip!

Topluluk Puanı

1323

tiesay Hakkında

 • Derece
  Usta Üye

Bilgiler

 • İsim
  Erinç
 • Yaşadığım Yer
  Ankara
 • Özel yazı
  Mk7.5 1.5tsi 150bg

Güncel Profil Ziyaretleri

Güncel ziyaretçiler bloku aktif değil. Diğer kullanıcılar son ziyaretçilerinizi aktif edene kadar göremezler.

 1. tiesay

  BUGÜN E ÖZEL %50 İNDİRİM KAÇIRMAYIN :) :)

  @HONEY Aklımıza daha çook gelir hocam, zira 10dk önce birebir bu konuda yine bir arkadaşa google anahtar kelimeleri verip arama yapmasını tavsiye ettim.
 2. tiesay

  BENİM GOLFÜM

  Sanırım forumumuzda en çok Furkan isminde golf sahibi var,enteresan bir istatistik. Halbuki özel hayatımda şu yaşıma kadar tanıdığım Furkan ismi sadece 2 kişi. Aracınız güzel olmuş hocam, zamanında forumdan bir arkadaş böyle siyah beyaz araç alma arefesindeydi (yada almıştı) ve folyo yu söküp sökmeme kararsızlığı yaşıyordu. Siz miydiniz acaba..
 3. tiesay

  Parkeli yolda camdan gelen ses

  @AhmetCakmak Hocam ben telefondan chrome üzerinden giriyorum. Ogzogz nin mesajındaki 3 nokta ... İşaretine basıp paylaş seçiyorum. Sonra linki kopyala yapıştır şeklinde kendi mesajıma gömüyorum. Eskiden de böyle yapıyordum?
 4. tiesay

  Parkeli yolda camdan gelen ses

  @Beyazkurt63 hocam 10sny sürdü google a anahtar kelimeleri yazıp sonuç vermesi. (golftutkusu ogzogz cam braket) Edit: Sanırım Forumumuzda yapılan arayüz güncellemesi nedenli paylaşım olarak verdiğim üstteki görseler tıklayınca sayfa hatası diyor. Siz verdim anahtar kelimeleri google üzerinden yazıp ilgili sayfaya gidin, direk görünüyor. @AhmetCakmakhocamdan da eli müsait olduğu vakit bu hataya bir bakmasını rica edelim.
 5. tiesay

  Parkeli yolda camdan gelen ses

  1) Araç dsg ise onun klapelerinden gelebilir. (forumda konusu var) 2) Camlar açıkken camı tutan brakette sorun olabilir @ogzogz hocamın bu hususta bir konusu mevcut forumda.
 6. tiesay

  Golf 1.5 TSI ACT 150 PS DSGComfortline Fiyat Değişimi

  @aydancan Nedeni wolfsburg fabrika mk8 üretimini tam oturtamadı, pandemi yüzünden kapasite çok düşük. Eğer mk8 daha da gecikirse bayilerine eski hatlardan mk7.5 vermeye devam edebilir.
 7. tiesay

  2019 model 1.6tdi dsg golf Volan arizasi

  Tork değeri düşürülmüşden kasıt tam olarak nedir? Motor aynı, aktarım şekli aynı. Yani şanzımanı zorlamamak için araç yakıt gönderimini mi azaltıyor demek istediğiniz? Bunu servisten teyit ettiniz mi yoksa sadece kullanım tecrübenizden yola çıkarak mı diyorsunuz?
 8. tiesay

  Golf 1.5 TSI ACT 150 PS DSGComfortline Fiyat Değişimi

  @zdezen Doğuştaki satış temsilcimle Temmuz ayında konuştuğumda bunu söylemişti. Ancak şu bir gerçek, eğer mk8 daha da gecikirse doğuş bir kaç parti daha mk7.5 getirebilir.
 9. tiesay

  Golf ile Hobi Bahçesi

  @agacmalzeme Hocam mangal hediye getirmek farz oldu. WC tasarımı da "dont starve" adında çizgi karakterler ile yapılmış bir oyundaki kulübe gibi, harika olmuş. Keyifle oturmanızı dilerim, özellikle bu sene Ankara maalesef wuhan'dan beter hal alınca insanlar hobi bahçesi işine saldırır duruma geldi.
 10. Aracınız hayırlı olsun, foruma da ayrıca hoş geldiniz. Ben de aracımı aldığım ilk 3-4 ay yokuşta kalkışlar esnasında patinaj sorunundan şikayetçi oldum. Forumda aynı şekilde 1.5tsi leon kullanan bir kullanıcı daha benzer durumdan bahsetmişti, eski konuları aratırsanız bulabilirsiniz. O zamanlar demiş olduğum konulardan birisi aracın gaz tepkisine alışamamak olabileceği yanında lastiklerin de yeni ve alışma dönemi nedeniyle patinaja düşmesinden şüphe duyuyordum. Bugün itibariyle hem ben gaz tepkisine alıştım, hem de sanıyorum lastikler de kullanıma bağlı alıştığı için bu mevzuyu artık hiç
 11. tiesay

  bayilere araba ne zaman gelecek

  Devletimiz yüzümü kara çıkarmamış sağolsun. Bunu da 3000tl ile kaçırmışız, 1 Eylül sabahı comfortline 278.000tl ile hoşgeldin %80 ÖTV dedi. Şimdi 3.safha talep daralmasına doğru yavaştan geçtik. Hele bir Ekim fiyat listeleri EURO/TL = 9 olarak güncellensin, şöyle %50ötv sınırında kalan Civic, Corolla, Astra, focus orta paketler de %80 olsun. Üstüne bir de aracın kendi baz fiyatının Euro olması nedeniyle zamlar katmerlensin... 2021 yılında otomotiv satışlarında yeni bir rekor (ama tersine) yaşarız. Bknz: PPK toplantısı sonrası 200 baz puan (sözde) artışı piyasa çoktan
 12. tiesay

  golf 7.5 1.5 motor 150 beygır yol sesi sorunu

  @kartal1973 Hayırlı olsun, ne mutlu size. Fabrika çıkış lastiklerinizden %35-40 daha sessiz bir lastik yok, inanıyorum ki lastiklerinizde yapısal bir kusur veya rib (kanallar) arası zift birikimi gibi lastiğin homojen yapısını bozan bir birikim nedenli olabilir.
 13. tiesay

  Yarış Mavisi (Lapiz Blue)

  @NegatiweForumda 2-3 araç var, sabaha kadar fotosu gelse her seferinde beğeneceğim... Bu arada fotoda Şasi No görünüyor hocam, aman diyim galerici dayıların eline düşmesin.
 14. Hocam bizim forumda satılamayan araçların fiyatı yukarı yönlü güncellenir genelde. Aracınız gibi fiyat güncellemeniz de şaşırttı
×
×
 • Yeni Oluştur...