Jump to content

tiesay

Üye
 • İçerik sayısı

  1176
 • ÜYELİK TARİHİ

 • Son ziyaret

 • Days Won

  7

tiesay last won the day on 5 Kasım

tiesay en çok beğenilen konuya sahip!

Topluluk Puanı

1623

tiesay Hakkında

 • Derece
  Usta Üye

Bilgiler

 • İsim
  Erinç
 • Yaşadığım Yer
  Ankara
 • Özel yazı
  Mk7.5 1.5tsi 150bg

Güncel Profil Ziyaretleri

1422 profil görüntüleme
 1. tiesay

  Volkswagen yatırım için Slovakya'yı seçti

  Yazacağınıza siz karar verirsiniz ancak sizden başka kişilerin yaptığı yorumları hedef alarak "boş yorum" demek doğru değil. Siz sormasanız da ben söyleyim..
 2. tiesay

  Volkswagen yatırım için Slovakya'yı seçti

  Sizin haricinizdeki yorumların boş-dolu olmasına siz mi karar veriyor sunuz? Bu nasıl bir üslup?
 3. tiesay

  Volkswagen yatırım için Slovakya'yı seçti

  Demek ki neymiş? Rekabetçi kur yatırımcı getirmeye yetmiyormuş. Gerekli yapısal reformlar ve hukuk sistemi oturmadan yatırımcı yabancı bir ülkeye parasını yatırmaktan çekiniyormuş. Ekonomiye giriş 101.
 4. tiesay

  Golf 8 ile ilk deneyimim

  @Hsmpsn +1 Passat Variant ve arteon shooting brake gibi şaheser station wagon modellerin yanında Golf Variant nasıl bu denli çirkin olabiliyor anlamış değilim. Demek ki station wagon araç min. D sınıfı olunca kendini gösteriyor..
 5. tiesay

  Formula 1 Türkiye etabı için tanıtım filmi çekildi

  @Nfk Lise yıllarımda bir formula 1 bir de NBA maçlarını kaçırmazdım, hele ki NBA maçları gece 4 civarı olurdu ona rağmen seyrederim. Şimdi her ikisinden de tamamen vaz geçmiş durumdayım, özellikle F1 Schumacher sonrası hiç seyretmedim. Bunda FIA nin tuhaf kuralları, sınırlamaları da fazlasıyla sebep oldu. Hepimizin hafızasına kazınan, şimdi dinlediğimde bile beni lise yıllarına götüren asıl motor sesi V10..!
 6. tiesay

  HONDA FC5 MAĞDURİYETİ

  @AhmetCakmak Hocam mükemmel cümle aramıyorum, sadece kendi ana dilinde ifade edememesine yorum yaptım. Bu konuda biraz hassasım, kabul. Mücadelesine gelecek olursak:
 7. tiesay

  HONDA FC5 MAĞDURİYETİ

  Arkadaş, bir insan kendini bu kadar mı ifade edemez..! Kendi ana dilimizde dahi cümle kuramıyoruz pes..
 8. tiesay

  Golf 8 ile ilk deneyimim

  @metinkar Dokunmatik klima paneli konusunda Metin abi de yorum yapabilir, kullandıkça alışılıyor mu yoksa eskisi halen daha mı rahat?
 9. tiesay

  Kaza

  Öncelikle Geçmiş olsun, Neyse ki büyük bir kaza değil,sıkmayın canınızı. Dolmuş, otobüs vs. Güzergah ve saatleri belli olduğundan iş kaybı nedenli dediğiniz ücret çıkıyor ancak taksi de bunun raiç bedeli nasıl hesaplanacak bilemiyorum. Sigortacınız varsa ona mutlaka danışın.
 10. tiesay

  N11 geleneksel 11.11 kampanyası 2020

  @krym Sepete ekledin diyelim, sonra o ışık hızında havale de yaptın. Sonra stok kredi kartı ile alana satıldığı için ilk iş günü paranı geri alırsın en iyi ihtimal. Türkiye de 3000 kişi havale yapmış olsa, 600.000.000TL nin en kötü pazartesi iadesine kadar 2 gün gecelik faizi 420.000TL.
 11. tiesay

  N11 geleneksel 11.11 kampanyası 2020

  @krym Desene yine galericilere gitti
 12. tiesay

  N11 geleneksel 11.11 kampanyası 2020

  Sorun şu ki, Bu devirde kim 190.000tl civarı bir tutarı Türk lirasında mevduatta bekletir? Hele bir de bunu cumartesi ansızın yapıyorsun, dövizde olan da bozamaz, bozsa araçtan edeceği karı kur farkına verecek. Evinde fantastik bir şekilde 190.000tl nakit tutan bile bugün şube kapalı olduğundan parayı yatıramaz. Ben hiç anlamadım bu işin mantığını??? Edit: Üzerine ABD seçim belirsizliği nedenli kur atakları beklentisi olan bir dönemde TL tutmak... Üzerine dün gece yarısı görevden alınan MB başkanının piyasa olası etkisi.... Vallahi enteresan bir durum.
 13. tiesay

  Neden Golf 8 Alınmamalı?

  @Negatiwe Türkiye deki elektriğin kalitesi düşük, burada çok arıza verir batarya şişer.
 14. tiesay

  Golflerimizde ince düşünülmüş detaylar.

  Doğru
 15. tiesay

  Golflerimizde ince düşünülmüş detaylar.

  Video da sanki o yan plastik parçalar dururken yerleştiriyor. Alt kademeye mutlaka girer ancak tam boy stepne olunca sığar mı bilemedim.
×
×
 • Yeni Oluştur...