Golf 8 Türkiye fiyatları

@forzaGilles Bu fiyatlara kesinlikle A3 mantıklı olan dediğiniz gibi. Ben Golf çıktığından beri A3'ün tarafındayım tabi ama Golf alan da kendi bilir. Saygı duyarım. 

400 civarı fiyatlara bir sürü A3 ilanı var. Hem tasarım, hem donanım, hem kalite, hem de yeni platform olması açısından en mantıklı seçenek. (bence) 

Özellikle Sportback çok şık duruyor. 

Adamlar soz birligi yapmis gibi kur farkini aynen yansitmislar fiyatlara bircok bayiyi gezdim hepsi ayni ben uzun zamandir arac bakiyorum vazgectim kendi aracimla dewam.ama bisey dikkatimi cekti oyle arabalar yok filan satmiyor.tamam alicilar siralar var ama eskisi gibi cok arac yok uretilmiyor.ben oyle dusunuyorum.

46 dakika önce, ahmet306 yazdı:

DH'de gördüm burada paylaşıyorum; tam bi nostajlı olmuş. bir de nasıl fakirleştiğimizin resmi..

Malesef Ahmet abi. Forumumuzda da bolca sıfır Golf 7'sini teslim alanların konuları vardı. Şimdi ise Golf 8 alan toplasan 10 kişi anca vardır. 

Moderatör tarafında düzenlendi:
@karacafc bugün Antalya basarsan ve cankaya doğuş 1.0 etsi Rline beyaz renk araç için 395.500 TL fiyat verdi. 

Merhaba 1.0 style cam tavan 370bin tl, fiyat iyi gibi geldi bana ama rengine takıldım, limon sarı ve içi bej, ne dersiniz? uzay otoydu sanırım, bir de mez otoda var yunus gri style 378 dedi en son çok fark var aralarında, kararsız kaldım. Sırf renk için 10bin fark verilir mi bilemedim(limon grisine biraz daha indirim yaptı,365 olur dedi en son)

Malesef yeni golfün hiçbir rengine ısınamadım, eski tungsten veya uranus gibi bir rengi yok. Yunus gri nispeten, yine en iyisi beyaz kalıyor. 

Merhaba 1.0 style cam tavan 370bin tl, fiyat iyi gibi geldi bana ama rengine takıldım, limon sarı ve içi bej, ne dersiniz? uzay otoydu sanırım, bir de mez otoda var yunus gri style 378 dedi en son çok fark var aralarında, kararsız kaldım. Sırf renk için 10bin fark verilir mi bilemedim(limon grisine biraz daha indirim yaptı,365 olur dedi en son)
Merhaba Uzay oto Hande Hanım ile görüşün, geçen hafta kendisinden araç aldık.

İsmimi verebilirsiniz yardımcı olur fiyat konusunda.

@Negatiwe Teşekkür ederim, sanırım onunla görüştüm zaten, sağolsun çok ilgilendi ama renk sebebiyle hiç düşünmedim o aracı. 

Geri
Üst Alt