Jump to content

yunusaktas91

Üye
 • İçerik sayısı

  645
 • ÜYELİK TARİHİ

 • Son ziyaret

1 Takipçi

yunusaktas91 Hakkında

 • Derece
  Paylaşımcı Üye

Bilgiler

 • İsim
  Yunus
 • Yaşadığım Yer
  İstanbul
 • Özel yazı
  1.4 TSI 150 HP

Güncel Profil Ziyaretleri

1439 profil görüntüleme
 1. Adamlar binbir mühendislik emeğiyle motora muazzam bir özellik eklemiş, kapattırmayı düşüneni ilk defa görüyorum. Bence de R gibi özel donanımlara sahip bir araç değilse, 150 beygirden fazlası standart bir Golf için gereksiz. Ayrıca arkadaşların dediği gibi 150 beygiri zaten elde edebilme imkanınız var herhangi bir değişiklik yapmadan.
 2. yunusaktas91

  PERFORMANS KODLAMASI ( ACT MODU )

  @PassificGolf7 Anladım hocam, yanıtınız için teşekkür ederim. Ben de yaptırmayı düşünüyorum uzun zamandır erteliyorum, olumsuz bir durum varsa bileyim diye sormuştum.
 3. yunusaktas91

  PERFORMANS KODLAMASI ( ACT MODU )

  @PassificGolf7 Hocam neyi kullanmaya gerek duymadınız? Kodlamadan mı memnun kalmadınız?
 4. Alan memnun satan memnun ne güzel, ikisine de hayırlı olsun. Muhammed hocam bu fotoğraf X’çileri bir kez daha bir adım öne çıkardı. Şaka bir yana, 11 kullanan arkadaşlarım çok memnun, siz yanyana karşılaştırdığınız için fark görünüyor ama kullandıkça göz alışıyor. Özellikle şu kameradaki geniş açı muhabbetinden bolca Golf fotoğrafları alırız artık sizden.
 5. @AliAkg Hayırlı satışlar hocam. Bir X kullanıcısı olarak ben olsam 12 pro max olmadıkça telefonumu değiştirmezdim, Apple’ın 5’ten sonra çıkardığı en iyi modeli hala X bence. Ama tabi 11’in de seveni çok fazla, renkler vs zevkler.. Benim de pil sağlığı %76, bir günü çok çok rahat çıkarıyor, almayı düşünen arkadaşlara bilgi olsun. Fiyatı letgo ilanlarına göre ortalama bir fiyat ama daha yukarısı pek mümkün değil gibi. İhtiyacım olsa kaçırmazdım.
 6. yunusaktas91

  BANKAMATİK İLE İMTİHANİM :)

  @HONEY Beni asıl şaşırtan şey, parayı bozdurmak için kebapçı değil de atmyi seçmen oldu abi, bundan daha iyi bahane olamazdı çünkü.
 7. yunusaktas91

  Sarı Jeep Renegade Alınır mı?

  @cevboz Ben Golf’ü almadan önce bu aracı (pakedini hatırlamıyorum) bayiide incelemiş beğenmemiştim. Dacia Duster’dan tek farkı dıştan görünüşü gibi gelmişti bana. Fakat siz renk hariç her şeyini beğenmişsiniz, asıl önemli olan da bu zaten. O yüzden teknik bir yorumda bulunmayacağım. Aklınızdaki soru işareti hem satarken yaşayacağınızı düşündüğünüz sorun hem de kullanırken dışarıdan bakan gözlerin vereceği rahatsızlıktan kaynaklanıyor olmalı. Şöyle düşünün, bu aracı şu anki sahibi bu rengi benimseyip almış ve trafikte böyle belki yüzlerce insan var. Siz bu renge sahip bir araba almayı
 8. yunusaktas91

  İŞLEMEYEN DEMİR PAS TUTARMIŞ :)

  @HONEY Yağan kara göre az bile paslanmış. Servise de gösterseniz “biraz fren yapınca temizlenir” diyecektir.
 9. yunusaktas91

  Golftutkusu kupa bardak (ANA KONU)

  Bu tarz organizasyonlar ciddi emek ve fedakarlık gerektiriyor. Hele işi 1 kişi üstlenirse daha yorucu oluyor. Fotoğraf stüdyosunda basılan alelade kupalardan değil de her ortamda masanın ortasına koyacağımız bir kupa alacağımıza eminim.
 10. yunusaktas91

  Golftutkusu kupa bardak (ANA KONU)

  @AhmetCakmak Ben daha erken umuyordum ama en iyisi için uğraşıyorsunuz sağolun, geç olsun güç olmasın...
 11. yunusaktas91

  Golftutkusu kupa bardak (ANA KONU)

  @AhmetCakmak Ahmet hocam son durumumuz nedir, merak içerisindeyiz...
 12. yunusaktas91

  KAR YAĞDI 10 METRE :)

  Ooo hocam benim çocukluğum Kayışdağı’nda geçti, burada ismini görünce bi şaşırdım. Ben 2004 diye hatırlıyorum ama o senelerde bir kışta gerçekten efsane yağmıştı, kar topu oynamak için bile çıkamamıştık. Bu arada Üçel’in soslu midye tavası da efsanedir.
 13. @Franquaz Teşekkür ederim hocam. Dikine, yere temas etmeyecek şekilde muhafaza ediliyor. Hatta yönlerini iki hafta önce değiştirdim.
 14. yunusaktas91

  BUGÜNKÜ MODUM ÇİFT KOVA TEKNİĞİ :)

  Yalnız Bülent abi detay paylaşımlarında böyle tek fotoğrafla kurtaramazsın, öncesi/sonrası fotoğraflarını da isteriz, bize de teşvik olur belki.
×
×
 • Yeni Oluştur...