Jump to content

Mugzy

Üye
 • İçerik sayısı

  197
 • ÜYELİK TARİHİ

 • Son ziyaret

Topluluk Puanı

91

1 Takipçi

Mugzy Hakkında

 • Derece
  Katılımcı Üye

Bilgiler

 • İsim
  Arda
 • Yaşadığım Yer
  Ankara

Güncel Profil Ziyaretleri

Güncel ziyaretçiler bloku aktif değil. Diğer kullanıcılar son ziyaretçilerinizi aktif edene kadar göremezler.

 1. Mugzy

  1.5 TSI Stop Ederken Gelen Ses

  @Oflu61 hava sesi gibi olan sesten bahsediyorsunuz sanırım. Önceki aracımda da vardı. Fren pompası sesi galiba, normal olduğunu düşündüm hep. Motor çalışmazken fren pompalayınca duyuluyor.
 2. Çin klonu kablolarda Hex-V2 yazmasına rağmen elektronik kısmı eskilerle aynı. Katekulli var yani hocam.
 3. Mugzy

  Vag Klon Kablo Yukseltme Destegi Verilir :)

  @CemK hocama çok teşekkürler. Klon 18.9 sürüm kablomu bugün uzaktan bağlantı ile 20.4 sürümüne güncelledik. Laptopumun arada şarjının bitmesine rağmen sabır gösterdiği için ayrıca teşekkürler
 4. Mugzy

  TSI ACT Golf'ten TDI Leon'a

  Yeni aracınız hayırlı olsun hocam. Donanım artıları göz kırpıyor adeta. Ufaklık hoş gelmiş aramıza. Allah analı babalı büyütsün.
 5. Beni bulacağın yeri biliyorsun
 6. Mugzy

  1.5 TSI Stop Ederken Gelen Ses

  Evet hocam bende de öyle. Aynı parçadan başka araç için de kullanabilmek esnek ve ileriye uyumlu şekilde üretiliyor çoğu parça.
 7. Mugzy

  Yeni araç DSG şanzıman Sorunsalı

  Konuya bir ekleme de ben yapayım. DQ200 7 ileri DSG’nin temel adıdır. Araç bilgi etiketindeki motor kodunun yanındaki üç haneli “transmission code” bilgisine bakmak gerekir. DQ200 temelde aynı olsa da sürekli revize ediliyor olsa gerek. Bu revizyon yazılım, dişli hatta tek bir cıvata bile olabilir.
 8. Mugzy

  1.5 TSI Stop Ederken Gelen Ses

  Teşekkürler. Her yıkamadan sonra kaputu açıp gözüken yerleri silerim mutlaka
 9. Mugzy

  1.5 TSI Stop Ederken Gelen Ses

  Arkadaşlar motor saat gibi çalışıyor farkındayım. Silindir kapama aktifken 2 silindirin yaratacağı titreşimi de biliyorum. @ahmetrawza’nın dediği gibi kontağı kapatınca gelen puf, tuf tarzı sesi kastetmiştim.
 10. Dostlar selam. Aracım henüz 1700kmlerde 1.5 TSI 150 PS DSG. Aracı stop ederken videonun 8-9.saniyelerinde duyabileceğiniz ses geliyor. https://streamable.com/gdceq1 Daha önce 1.4 TSI 125 PS kullanmıştım. Benzer motorlar olmasına rağmen buna benzer bir ses yoktu. Acaba normak midir? Değilse sesin kaynağı ne olabilir? Sağlıklı günler.
 11. Mugzy

  Golf 7 ufak bir kaporta sorusu?

  Normaldir. 2017 ve 2019 model iki aracımda da aynı. Çoğu araçta da aynı. Ancak arkadaşımın 2013 model TDI midline plus aracında kaya gibi. Gereksiz sağlam ürettik deyip maliyet düşürmek için yapılan hesaplar gibi geliyor bana.
 12. Mugzy

  Araç teslimat süresi

  Kasım ayında araç baktığım zaman artık sipariş üzerine üretim yapılmıyor denilmişti. Demek ki durum değişmiş. @Alehondro01 de bizi bayiyle anlaşma, sipariş tarihi ve donanımlar hakkında bilgilendirirse hayırlı olsun deriz. Sipariş vermeyi düşünenlere faydası olur.
 13. Mugzy

  Araç teslimat süresi

  @Alehondro01 hocam sorunuzla alakası yok ama, Golf için şuan özel sipariş alınıyor mu? Aracınız özel sipariş mi yoksa standart bir araç mı? Benim aracım için rota şu şekilde olmuştu: Emden (araç buradan gemiye yüklendi) > Antwerp > Valensiya > Limasol > İskenderiye > Darıca. Süreyi hatırlamıyorum maalesef bir aya yakın sürmüş olmadı. Tamamen gemideki diğer araçların nereye teslim edileceğiyle alakalı. Araçlar limana indikten sonra 2-3 gün içinde ithalat ve gümrük işlemleri tamamlanıp bayilere sevk ediliyor.
 14. Mugzy

  Satılık VCDS 18.9 Kablo

  @Yehanoha evet adaptasyon ve kodlama yapabilirsiniz. Dizel aracım olmadığı için bahsettiğiniz konuları bilmiyorum açıkcası. Fakat sensör okuma modunda görünür diye düşünüyorum. Üstadlar görürse bilgilendirirler muhakkak.
×
×
 • Yeni Oluştur...