Golf 8 Türkiye fiyatları

@IBS6134  abi süpersin  :lol: :lol:  245 e vereceklerse toplu geliriz forumca
peki neden life paket altına 196.900 binlik impression lansman aracını açıyorsunuz ? Bu ticari olarak müşteri kandırmak yani suç sayılmaz mı ?

17 Mar 2021 17:09 

sahibinden de imperrsion araç modelini açmadı o yüzden life paket olarak paylaştım müşteri kandırmakla alaksı yok

17 Mar 2021 17:11

Bunu açıklama kısmına belirtebilirsiniz. Ayrıca 220 bin civarı bayide olan aracı 245 bine satmakta bir takım kandırmadır yani :) neyse iyi satışlar...

17 Mar 2021 17:14

peki neden life paket altına 196.900 binlik impression lansman aracını açıyorsunuz ? Bu ticari olarak müşteri kandırmak yani suç sayılmaz mı ?

17 Mar 2021 17:09 

sahibinden de imperrsion araç modelini açmadı o yüzden life paket olarak paylaştım müşteri kandırmakla alaksı yok

17 Mar 2021 17:11

Bunu açıklama kısmına belirtebilirsiniz. Ayrıca 220 bin civarı bayide olan aracı 245 bine satmakta bir takım kandırmadır yani :) neyse iyi satışlar...

17 Mar 2021 17:14
ya dostum bunlarin gotunu kaldiran bizleriz zaten iste almicak kisme bakalim elinde kalsin hatta bayideki fiyata dahi verde gene almam en azindan bayide bir cay icer sohbet eder muhattap bulursun bunlardan almicaksin iste kimse almicak boyle rahat kolay kim kazaniyor ya boyle bisey yok

@yunusaktas91 Ahahah hocam ne diyeyim haklısınız :)  be yazık ki garip, volkswagen pandemi yüzünden tedarik sorunu yaşıyormuş, bu ifadeyi instagram’da birine cevap verirlerken gördüm, bazı arabanın çip gibi parçaları, yarı iletkenleri vs. alınırken yavaşlama olmuş, hoşunuza gidecekse 8,5 niye olmasın :)  ama ben 2. Golf’ü alacaksam Golf7 aracımdan sonra Golf9 bekleyeceğim diye düşünüyorum. Kendi arabama Allah nasip ederse ölene kadar binerim çünkü Golf7 çok seviyorum 😊

@yunusaktas91 Ahahah hocam ne diyeyim haklısınız :)  be yazık ki garip, volkswagen pandemi yüzünden tedarik sorunu yaşıyormuş, bu ifadeyi instagram’da birine cevap verirlerken gördüm, bazı arabanın çip gibi parçaları, yarı iletkenleri vs. alınırken yavaşlama olmuş, hoşunuza gidecekse 8,5 niye olmasın :)  ama ben 2. Golf’ü alacaksam Golf7 aracımdan sonra Golf9 bekleyeceğim diye düşünüyorum. Kendi arabama Allah nasip ederse ölene kadar binerim çünkü Golf7 çok seviyorum 😊
zaten 7 7.5 gercwkten kalite arac 8 de kalitenin dustugu bariz ama iste yeni yenidir mantigi ama bu rakamlara ciktiktan sonra 7 7.5 daha mantikli

ya dostum bunlarin gotunu kaldiran bizleriz zaten iste almicak kisme bakalim elinde kalsin hatta bayideki fiyata dahi verde gene almam en azindan bayide bir cay icer sohbet eder muhattap bulursun bunlardan almicaksin iste kimse almicak boyle rahat kolay kim kazaniyor ya boyle bisey yok
Maalesef böyle memurdan temiz golf :) devamkee 

295 fiyat verildi dendi demin life icin bayiden sitede 314 yaziyor 

dun yazdim burda ama golf 8 ile alakali bir cok sayfa konu acildigi icin okuyamayan olabiliyor bu rakamlari cekicekler demistim 314 denen araca daha bir gun sonrasinda 295 verdiler bayidekilerde bu rakam etmiyecegini rakiplerinin artik cok guclu oldugunu her donanim dolu geldigini biliyor vw de halen hersey opsiyon konserve kutusunu getirmisler sen istersen al araba yap bin demek bu bizler umursuz igisiz davrandikca cekicekler fiyati suan bayilerde dolananlar hepsi yuzde 98 i emin olun meraktan araci gorme hevesinden ordalar alan yok bu rakamlara satis kotasi oyle kolay tutturamazlar mecbur dusucek tek tek aricaklar herkesi buyrun gelin yalariz yutariz hesabi cekicekler 😂

hocam bu rakam life icin bunun standart donanimi nedir tam ben donanimlari bir turlu takip edemedim bide ek bisey varmi cam tavan felan mesela 
standart life donanım hocam ekstrası yoktu aracın. açıkçası arkadaşa tiguan bakmaya gittik gitmişken yüzeysel inceledim golfü pek içime sinmedi bir de fiyat sorayım dedim. 

@CanKay84 anladim tsk ederim liste fiyatina baktim demin 314 diyor ondan sordum demekki cam tavsn eklense belii pro felan bu rakama gelir

@CanKay84 formu almadım bilgisayar monitorunden gösterdi arkadaş bana. ben standart olarak gördum uzerınde arıca suda var demed ama anlamadım 

Zorlasalar çok rahat %50 ötv ile 230 bin lirayı görür aslında, tıpkı Leon 1.0 dsg gibi. 
sokucaklar meraklanmayin dunde yazdim tamamen biz kullanicilarin umursuz davranmasi ile alakali inanin bayileri satis temsilcelerini kimse aramasin 1 ay bak nasil dusuyor mecbur dusucek hocam elleri mahkum vitrinde sergilemeye getirmediler satmaya getirdiler ama suan ozellikle gecler yotube manyaklari gidip cekip cekip para kzanmak icin videolar cektigi icin bir kisim insanlarda meraktan araci incelemek icin bayilere akın ettiklerinicin talep cok diyolar yalan dolan ne talebi ya 350  bin tl kimde varda vericek olanda kac kisi dostum allah askina kac kisi yani bu dogusun almanyadan cektigi arac kotasi en az 300 bin arac oyle uc bes yuz arac satmakla kota tutmaz

Geri
Üst Alt