Golf 8 Türkiye fiyatları

@IBS6134 arkadaşım volkswagen de hocam. Ayrıca golftürkte paylaşmış. Zaten o fiyata bize bırakmazlar 

@tfk35 golften bahsediyor bence, o ekstralarla tiguan 500e yakın çıkıyor.

yalnız 424 bin de komikmiş. kapı gibi elegance passat alırım, en azından koltukları elle ayarlamam :)

@Aksel35 detaylı bakmadım hocam amaç tariz yapmaktı. Bu paralara çok rahat 177'lik a4 bile bulabilirsiniz.. velhasıl pahalı..

@kozdemir66 tabikide ama temiz otomobil bulmak çok zor demek istediğim. Yeni teknolojiden ziyade orta-üst segment daha eski model arıyorsanız mantıklıdır ona hiç lafım yok ihtiyaç meselesi. Bu işler şans birazda belki çok çok az yol görmüş çok temiz a4 çıkacaktır karşınıza . Benim tercihim yeni yenidir mantığı  gözümüzün alıştığı donanım ve teknolojilere ne eklendiğidir.Saygılarımla

@kozdemir66en yakın örnek kendimizden vereyim, bir kaç ay önce 2012 model golf comf. tdi 10k km de babam için almıştık. Neredeyse 10 yıllık araç ama bayiiden çıkmış gibi .

398den 367 lansman fiyatlı rline, aynı standart tiguan rline gibi
Hocam tiguan R line 470-500 bin arasıdır. Tiguan life paket cam tavan bile 360 bin. 

Bir yanlışınız olmasın? 

@Aksel35 temiz araç bulmak dediğiniz gibi çok zor ve birazda şans işi hocam. Ancak hem segment e hemde konfora hemde performans durumuna baktığımızda -özellikle fiyatına bakarak- maalesef geride kalıyor. Yoksa eminim hayalet ekran koruyucusunu kaldırmak güzel bir histir :)  sıfır araca diyecek hiçbir şeyim yok umarım bir gün bizlere de nasip olur.

1.0 e tsi life dsg golf 8 araca 297 fiyat verdiler telefonda. Seramik kaplama ve garanti uzatma hediye.

Boşuna lansman fiyatıyla satılan 300 boş paket manuel araçlar için aramayın bayileri. Araç yok. 196.900 e golf alınır sanmayın. Olmayan araca fiyat  biçmişler. Sadece reklam olsun diye. Göstermelik o 300 aracın 100 e yakınını eşe dosta galericiye verdiler fiyatlar açıklanmadan önce. 200 aracıda bayiler elinde tutuyor. Haftaya 323. 500 tl den sürcekler piyasaya. Ben çoğu bayiyle konuştum hepsi farklı bahaneler üretiyorlar. Dün fiyat açıklanır açıklanmaz aradım. İlk önce kotaya düşmedi daha diyorlar. Bi kısmıda aylar önce kapora verenlere verdik dedi. Bir kısmı bize hiç gelmedi gelmicekte dedi. Bir kısmı yeni sattık dedi. Bir kısmı haftaya gelcek ama fiyat 323.500 olcak dedi. Bi kısmı gelip gelmiceği meçhul dedi.

Bu araçları tutuyorlarsa. Tutan bayileri inceleyip vw tüekiyenin bu işe bir el atması lazım. Madem 300 araç ayırdılar. Gerçekten 300 araç 196.900 e verilmişmi. 

Ben idda ediyorum 300 aracın hepsi satılmadı lasman fiyatına. Araçları bekletiyorlar. Bu konuyu incelerse vw türkiye farkına varacaktır.

Satılan lansman fiyatlı araçlarıda o fiyata vermemişler. 10 bin tl ye garanti uzatma ve seramik kaplama zorunluluğu getirip. 206.900 fiyat çekmişler verirken. 5500 garanti uzatmaya 4500 de seramik kaplama için zorunlu tutmuşlar.

Bazı bayiler uyanıklık peşinde. Araştırılırsa çok çabuk ortaya çıkacaktır bu durum.

@yunusaktas91 Bugün Ankara Çankaya Doğuşa gittim araç elimizde yok dediler. Araçlar ne zaman gelir diyorum ona bile net cevap vermediler. 3 tane tanıtım için vardı arabadan. Zaten para yatırsan da ne zaman geleceği de belli değil, diğer yandan Golf 8 bence kaliteyi düşürmüş, çok üzücü, Golf 7 samimi söylüyorum daha kaliteli. :)  

@tiesay ben 367 golf8 den bahsetmistim. Standart Tiguan r line 430a veriyorlar. 

1.0 e tsi life dsg golf 8 araca 297 fiyat verdiler telefonda. Seramik kaplama ve garanti uzatma hediye.

Boşuna lansman fiyatıyla satılan 300 boş paket manuel araçlar için aramayın bayileri. Araç yok. 196.900 e golf alınır sanmayın. Olmayan araca fiyat  biçmişler. Sadece reklam olsun diye. Göstermelik o 300 aracın 100 e yakınını eşe dosta galericiye verdiler fiyatlar açıklanmadan önce. 200 aracıda bayiler elinde tutuyor. Haftaya 323. 500 tl den sürcekler piyasaya. Ben çoğu bayiyle konuştum hepsi farklı bahaneler üretiyorlar. Dün fiyat açıklanır açıklanmaz aradım. İlk önce kotaya düşmedi daha diyorlar. Bi kısmıda aylar önce kapora verenlere verdik dedi. Bir kısmı bize hiç gelmedi gelmicekte dedi. Bir kısmı yeni sattık dedi. Bir kısmı haftaya gelcek ama fiyat 323.500 olcak dedi. Bi kısmı gelip gelmiceği meçhul dedi.

Bu araçları tutuyorlarsa. Tutan bayileri inceleyip vw tüekiyenin bu işe bir el atması lazım. Madem 300 araç ayırdılar. Gerçekten 300 araç 196.900 e verilmişmi. 

Ben idda ediyorum 300 aracın hepsi satılmadı lasman fiyatına. Araçları bekletiyorlar. Bu konuyu incelerse vw türkiye farkına varacaktır.

Satılan lansman fiyatlı araçlarıda o fiyata vermemişler. 10 bin tl ye garanti uzatma ve seramik kaplama zorunluluğu getirip. 206.900 fiyat çekmişler verirken. 5500 garanti uzatmaya 4500 de seramik kaplama için zorunlu tutmuşlar.

Bazı bayiler uyanıklık peşinde. Araştırılırsa çok çabuk ortaya çıkacaktır bu durum.
197+4,5 seramik kaplama+garanti uzatma zorunlu,toplam 207 civarı ay sonu teslim. Tanıdığım aldı. 

@Tolgahan45 Vallahi lansman araçlarına bayiide el sürdürdüklerine dua etmek lazım. Bu araçların sahipleri fabrikadan çıkmadan belli olmuştur zaten. Millet olarak en büyük hobimiz torpil... :)  Ben 8,5’u bekleyeceğim...

Geri
Üst Alt