Golf 8 Türkiye fiyatları

Ekranı konusunda soru işareti kaldı aklımda, beğenmedim. Audide standart gelen acc golfte niye yok?

R Line a aşık oldum fakat Comfort 7.5 un bile albenisi oluyor o halojen farlar ile. O zamanlarda led far yaygın değildi bu kadar. Fakat şu an her araçta var mecbur koymak zorundaydı boş pakete de koydular.

Ekran multimedya küçük geldi. Güvenlik ekipmanları konusunda acc olmasada koymuşlar. İyi yapmışlar. Dış olarak Sadece R line beğendim. Bence 7 kasanın stopları daha güzel duruyor.

Yeni yenidir göz alıştı fakat kalite düşüyor fabrikalar durdu diye. 8.5 u merakla bekliyorum.

Not: 8 R line bi farklı orası ayrı <3

[mention]IBS6134 [/mention] artık orta paket bile olsa istedğim donanımları çakılı olarak almayı düşünüyorum o yüzden 330luk paket en azından bana bomboş gelecektir.
[mention]Terms [/mention] evet business orta paketmiş.Beğendim abi ben sizlere de tavsiye edebilirim.
(impression business elegance olmuş yeni paketler)
Muhtemelen yeni gelecek passatlar da etsi ile gelecek bu yüzden fiyatlarda ciddi indirime gidiliyor

https://ebrosur.vw.com.tr/araclar/golf-8/golf-8.html

İmpression da olmayan donanımlar; park sensörü ,kararan ayna,arka kol dayama,3 bölgeli klima,far ve yağmur sensörü,makyaj aynası aydınlatması,bel destek ayarı,geri görüş kamerası, anahtarsız giriş,dış karşılama lambaları, hız sabitleyici ve sınırlayıcı, otomatik far yükseklik ayarı, kablosuz şarj, ambiyans aydınlatması ve bagajda 12 volt soketi.

Yani bayağı boşaltılmış. Bunda olmayan bazı donanımlar Midline plusda vardı. Arka kol dayama,makyaj aynası aydınlatması,bagajda 12 volt soketi gibi.

Ayrıca motor kaputu amortisörü ve torpido gözündeki kaplama da yalan olmuş.

@ahmet3976 Golf 8de de hız sabitleyici yok deli olacam ya. 2017 model golfüm de yok demeye utanıyorum sırf belki acc taktırırım diye masraf etmedim. Resmen dalga konusu

@Akif Nalca  :)  Artık 140 binlik araçta bile varken dimi hocam (Renault clio 1.0 joy pakette standart geliyor)..

Sonrada neden Fransız japon Kore çok satar deriz :)  

@IBS6134 hocam sen ne diyorsun😁 250-260 bandına çıksaydı o life paket çadır kurarlar bayilerin önüne hah aynen iPhone kuyruğu gibi olurdu. Ben önümüzdeki seneyi bekleyeceğim ya da yılsonu diyelim.

Life paketten aşağısı kurtarmaz ona da cam tavan ister. Life pakette alkantara yoksa o da düşündürür biraz.

Geri
Üst Alt