Golf 8 Türkiye fiyatları

@IBS6134 hocam sen ne diyorsun😁 250-260 bandına çıksaydı o life paket çadır kurarlar bayilerin önüne hah aynen iPhone kuyruğu gibi olurdu. Ben önümüzdeki seneyi bekleyeceğim ya da yılsonu diyelim.
valla bende o 300 içinde olursam alırım. Olurda o dilime giremezsem kı genelde şanssız biriyimdir (HAKKIMIZDA HAYIRLISI DIYEREK) beklerim yıl sonu o kotalar tutmaz diye düşünüyorum. % 50 dilime birini indirir paket yaslarlar 250 ye okuturar dıye dusunuyorum...

@IBS6134 bize bırakmazlar hocam akbabalar önce davranıyorlar.Ben gitsem şimdi stler başından savacaklardır . Hele biraz yollarda görelim , kaldı ki ilk partilerde ufak tefek sorunlar olabiliyor. Şu da bir gerçek doğuş zamanla bazı donanımları kırpıyor nasıl olsa yok satıyor deyip. En erken ya yıl sonu ya da önümüzdeki sene değerlendirilir.

@tfk35 hocam Benim gördüğüm style paketin biraz daha farkı olmalıydı.Fiyat farkı fazla.. yok panjur ledi yok ambiyans 30 renkli aydınlatma filan bunlar hızlı yapılabilecek retrofitler.

Moderatör tarafında düzenlendi:
398den 367 lansman fiyatlı rline, aynı standart tiguan rline gibi. Acc, discovery pro,line asist,front asist,Harman kardon vs yok. Bunların olduğu extra rline, metalik kırmızı ,424bin tl.indirimli fiyat aldık. Garanti uzatma, seramik kaplama vs. zorunlu diyorlar. Ay sonu teslim.

@tfk35 hocam Benim gördüğüm style paketin biraz daha farkı olmalıydı.Fiyat farkı fazla.. yok panjur ledi yok ambiyans 30 renkli aydınlatma filan bunlar hızlı yapılabilecek retrofitler.
Yaw o 30 renk olayına fena takıldım ben. 70  tl ye mutfak dolabına led döşedim 5 mt kumandalı hemde :) panjurda basit iş 

398den 367 lansman fiyatlı rline, aynı standart tiguan rline gibi. Acc, discovery pro,line asist,front asist,Harman kardon vs yok. Bunların olduğu extra rline, metalik kırmızı ,424bin tl.indirimli fiyat aldık. Garanti uzatma, seramik kaplama vs. zorunlu diyorlar. Ay sonu teslim.
424 tiguan için mi

@tfk35 golf8 rline extra (acc,discovery pro,line asist,front asist,Harman vs)

Bizim golf 7 dizel DSG piyasa canlanır mi ne diyorsunuz en azından satalim yeter BMW alacaz insallah F30 :)  

Opsiyon fiyatlarına ulaşan var mı 

@Kingslayer Hocam yıllardır dizel kullanan biri olarak artık bende benzinliye alıştım.çevremdeki birçok insan da arabayı değişirsem kesinlikle benzinli alacagım dıyor. Bu tamamen kendi gözlemim... Uzun km yol yapanlar kesinlikle dizelden vazgeçmez ama 15 bin km yol yapanlar için benzinli şuanda çok mantıklı. BMW F30 de hayırlı olsun reis yakışıklı makıne :)

@IBS6134 Hocam haklısın bende zaten benzinliye geçmeyi planlıyorum umarım satılır ha gerçi her arabanın alıcısı vardır da kısa sürede satılırsa ne ala bakalım kısmet nisan 15 maaşı sonrası koyuyorum insallah ilana artık. Sedan, zf8 ve arkadan itiş icin BMW dedik hakkımızda hayırlısı artık :)  

Geri
Üst Alt