Golf 8 Türkiye fiyatları

Hocam zaten sarı siteye bakarsak dediğiniz gibi aynen harfi harfine katılıyorum. Şöyle bisey var ama Ben baktim araca yalan yok yaw megane 1.3 140 bg 180 bine satiyorlar sıfır garantili ve kredi kampanyasi var. 5 bine tesla ekran. Sahibindende 210 bin cekiyor adam 😀😀yani kim niye alsin. Ayrica seat 231 bin olan arabayi 250 bin yazanda aklinca bayidede yok şimdi hazir yok av peşindeler. Kime saplayabilirsek inşallah bu kelimeden ceza yemem ama böyle. He örnek Ford ta düştü c Sekment bir arac otomatik 230 bandina aldilar yeni. 
Piyasayı uzun zamandır takip ediyorum ve pert olan eski aracımizdan sonra geçici olarak 1.0 DSG Leon aldım. O zaman Golf Highline ile arasında 20-30 bin TL kadar fiyat farkı vardı. Şuan bu makas gördüğüm kadarıyla 60-70 bin TL civarında. Yani bu nasıl bir şeydir ki 2. El aracın arasında böyle bir dalgalanma olsun. Benim bunu aklım almıyor açıkçası. Piyasanın böyle olmasının sebebi şahıslardan ziyade kurdaki dalgalanmayı ve ekonomideki gidişatı toparlayamayan sistem. Parası olandan daha ne kadar fazla vergi alırız diye diye bu hallere getirdiler.

Neyse fazla uzatmadan şunu da belirtmek isterim ki, fake egzoz çıkışları olduğu sürece hiçbir araba gözüme güzel gelemiyor malesef. O yüzden R line dahi olsa fake egzoz varsa ben yokum 👍🏼

Konu o kadar hızlı ilerliyor ki mesajları okumaya yetişemiyorum ilgi büyük oldu Golf 8 e

Eve geldim, eşim reklamı görmüş Golf 8 çıkmış kaç para acep dedi, lansman fiyatını söyledim satıp hemen alalım diyor :)

Bu saatten sonra satması zor dedim, onları nakitte hazır parası olanlar değerlendirir dedim. Sen ne has düşünemedin bunu diyor  :D

😂helal hocam gerce senin is biraz kediyle ciger hesabi olmus ama olsun
Aynen oyke hocam:) 

Şimdilik alma imkanım olsa da  ulaşmak istemiyorum...

Fakat şu bir gerçek torpido açılınca o güzelim işçilik kaplma olmaz sa kapı içleri de ki kaplamalar olsun koltuk altında ki çekmece...v.s   golfu golf yapan zaten detaylarıyi...

İnceleme imkanım oldu bugün bayide açıkçası kaput bile kapanisi o tokluk yok sonuçta sen yenisin yani reno dan bi farkın olmalı :)

@IBS6134 hocamın fa dediği gibi aynı vergi diliminde aynı mtv ye sahip 1.3 megan 180 bg varken...

Kronik sorun deryası wv nin kimse yüzüne bakmamali...

Evet golf tuttukunu olarak gülü seven dikenine katlanır zihniyeti ile çoğu kuruşuna katlanıyorun çünkü kaliteli dır golf 7 :)

golf 8 için tek neden bulamadım inanin almak için :)

Bizim araçlar ne olacak acaba fiyat olarak. 2017-2020 golf standart comfortline 1.0 fiyatlar sabitti ne oldu acaba.

@Mmt0634 Hocam bulamazsınız çünkü yok  😂 ... Araclar ay sonuna doğru gelecekmiş... Bende Vw grubunun yalancısıyım artik.

Konu o kadar hızlı ilerliyor ki mesajları okumaya yetişemiyorum ilgi büyük oldu Golf 8 e

Eve geldim, eşim reklamı görmüş Golf 8 çıkmış kaç para acep dedi, lansman fiyatını söyledim satıp hemen alalım diyor :)

Bu saatten sonra satması zor dedim, onları nakitte hazır parası olanlar değerlendirir dedim. Sen ne has düşünemedin bunu diyor  :D

Bu arada düşünen var ise 2020 passat business modelini 330 bin bandina satıyorlar... KAYNAK UZAY OTO... 
Business paket hangi donanım oluyor yada seviyesi ne oluyor?

Bu arada düşünen var ise 2020 passat business modelini 330 bin bandina satıyorlar... KAYNAK UZAY OTO... 
Ben de business teklif aldım.Bu donanımla çok iyi fiyat gibi geldi bana.Doğuş'un kendi yerleri daha çok indirm yapıyor.Bayi bana 375demişti
6818f23544c3ba9f7de1e444c0c3040f.jpg

@mufayu Ben bugun uzay otoda baktım onda camtavan yoktu ama standart donanımları bile fazlasıyla yeterli diye düşünüyorum.

doğuş kartal.golf8 e bakıp bu hafta karar vereceğim.Bu donanımda stok da iyi şuan

Geri
Üst Alt