Jump to content

gokhan_ertastr

Üye
 • İçerik sayısı

  58
 • ÜYELİK TARİHİ

 • Son ziyaret

Topluluk Puanı

48

gokhan_ertastr Hakkında

 • Derece
  Üye

Bilgiler

 • İsim
  Gökhan
 • Yaşadığım Yer
  İzmir

Güncel Profil Ziyaretleri

Güncel ziyaretçiler bloku aktif değil. Diğer kullanıcılar son ziyaretçilerinizi aktif edene kadar göremezler.

 1. @Evilhard dostum ben aynı model aynı kasa ve aynı marka olduğu için söyledim 😊 ikisi de golf ikisi de volkwagen ikiside midlineplus ikisi de manuel 😊 motorlar farklı sadece
 2. @Evilhard 2017-2018 model 1.0 midlineplus olanların bazılarında otomatikte var cam tavanda.
 3. gokhan_ertastr

  Golf 8 fiyat tahmini?

  @Tsigolf corsa B segment Golf C segment. Elma ile Armutu karşılaştırmışsınız hocam 😊 astra HB manuel 227 bin. Golfün en baz paketinin bundan aşağı olacağını düşünmüyorum.
 4. gokhan_ertastr

  Fiyatlar güncelleniyor

  Kafayı yemiş bunlar. Üretilmeyen arabanının fiyatını düşürmüşler. Tamamen psikolojik. Millet golfü beklesin başka bir yere yönelmesin. Mart Nisan gibi görürüm o fiyatları ben.
 5. gokhan_ertastr

  Fiyatlar güncelleniyor

  @zdezen 213k dan önce 192k civarıydı
 6. @krym doğrudur hocam. Golf uzun süredir 0 satılmadığı için süprizlere gebe.
 7. Abartı bir fiyatı yok. Yeni kasa style paketler 400 e dayanırsa ki dayanacak çok normal kalacak bu fiyat.
 8. gokhan_ertastr

  2021 Ocak Emekli/Memur maaş zam oraları

  Yazıklar olsun gerçekten. Komedi bu zam oranları.
 9. @krym tamamdır. Ben bu işe Girmeyeyim madem 😊 çok uzun ve açıklayıcı bir anlatım olmuş. Teşekkürler, sağ ol..
 10. @krym verdiğin bilgiler için teşekkür ederim. Bu firma İzmir de faaliyet gösteriyor ve 40 yıllık bir geçmişi var. Şu ana kadar 18-20 Kadar proje tamamlamış. Biraz kalbur üstü bir firma diyebilirim. İzmir’in Gaziemir bölgesinde yoğunlukla proje yapan bir firma. Bana güven veriyorlar açıkçası ama yine de tavsiyelerimi dikkate alacağım. Firmanın güveninirliğini araştıracağım başka yöntemler varsa bilmek isterim.
 11. Arkadaşlar topraktan ev almayı düşünüyorum firma peşinat istiyor ama elimde olmadığından aracımı takasa alabileceklerini söylediler. Aracım 2019 midlineplus Opak beyaz 15.000 km ve hatasız. Ekstra olarak cam filmi ve arka park sensörü var. Sensör serviste takıldı. Araca 205k fiyat biçtiler. Sizce bu fiyata vereyim mi? Golf 8 gelince bizim araçların fiyatı artar mı azalır mı? Kendim satsam max 210k ya satabilirim gibi geliyor. Artık yenisi gelmediğinden gerçek fiyatını kestiremiyorum aracın.
 12. Aracınız bence şu an 170 - 175 eder en fazla km düşük ama yaşıda var epey
 13. gokhan_ertastr

  2020 Kasım İndirimleri

  Parası olanlar Demek ki ellerinde confortline olsa 300k ya satacaklar https://m.n11.com/kampanyalar/volkswagen-otomobil-surpriz-indirimler?campaignType=CAMPAIGN&referer=home
 14. gokhan_ertastr

  İMDAAAT TIKIRTI :)

  Bende de sağ arka kapı ve pandizotun oralardan ses geliyordu. Aracın yıllık bakımı gelmişti vosmer’e götürdüm orada çözdüler. Sağ Koltuğun arka tarafında çengel mi desem kilit sistemi mi desem bir yer vardı. Koltuğu yatırıp dikeltince dik kalmasını sağlana küçük bölüm. Oradan kaynaklanıyormuş. Düzelttiler. Sizin de oradan kaynaklanıyor olabilir. Dediğim yeri çıkartamazsanız resmini atarım.
×
×
 • Yeni Oluştur...