Jump to content

ft19

Üye
 • İçerik sayısı

  760
 • Katılım

 • Son ziyaret

ft19 Hakkında

 • Derece
  Kıdemli Uzman Çavuş

Bilgiler

 • İsim
  Faruk
 • Yaşadığım Yer
  Ankara

Güncel Profil Ziyaretleri

Güncel ziyaretçiler bloku aktif değil. Diğer kullanıcılar son ziyaretçilerinizi aktif edene kadar göremezler.

 1. ft19

  İyi niyet garantisi

  Ankarada gimat tarafında Yeni Aydoğan servis Yahya usta. Ustalıkta, insanlıkta , dürüstlükte daha onun gibisini görmedim.
 2. ft19

  BEŞİKTAŞ

  Şampiyonlar ligi takımı gibi oynadık. Helal olsun beşiktAŞK.
 3. ft19

  İyi niyet garantisi

  Çok iyiniyetliler. İyiniyetlerinden dolayı bakımları serviste yapılmış ve garantisi 2 hafta önce bitmiş araçta bile basit bir şey için ücret istediler. Neymiş efendim,kullanıcı hatasıymış. Şoför tarafının kapı fitilini kullanıcı aşınırmış ve yırtılmış. Hemde 2 yıllık araç. Nasıl becerdiyse benden önceki sahibi.
 4. ft19

  otoparkta aracıma çarpmışlar

  nasıl peki.
 5. ft19

  otoparkta aracıma çarpmışlar

  servis dosya açtırıp, expertiz çağırdıysa ve expertiz raporunu yazdıysa yapacak bişey yok. şöylede bir durum var. baharda benimde başıma geldi küçük bir kaza. hata %100 bende. tampon tamir edildi, boyandı. sağ far ayağı tamir edildi. ben cebimden yaptırmama rağmen karşı taraf dosya açtırıp kendi masraflarını benim sigortadan karşılandığı için tramerde 1532tl çarpma diye kayıt var. sigortacıma bu durumu sorduğumda karşının hasarının benim tramerde göründüğünü söyledi. garip bir durum.
 6. ft19

  otoparkta aracıma çarpmışlar

  kaskoyu hiç karıştırmadan karşının sigortasından yaptırsaydınız iyi olurdu. diğer türlü en azından kasko hasarsızlık indiriminiz bozulmazdı. her iki durumdada tramerde hasar görünür. çarpma ve miktarıda yazar.
 7. ft19

  2016 1.2 TSI MAN Midline Plus Fiyat

  https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-volkswagen-ilk-sahibinden-boyasiz-degisensiz-2014-golf-pasifik-mavi-extrali-479208064/detay/ linkteki araçta çoğu comfortline da olmayan donanımda var. 17 jant lastik, sürüş konfor ve ışık paket. km side düşük ve hatasız sayılır.
 8. ft19

  2016 1.2 TSI MAN Midline Plus Fiyat

  hocam hangi birini yazayım. forumu biraz gezerseniz aradığınız cevabı bulursunuz. satarken zorlanırsınız. hem midline, hem manuel. kısaca midline pişmanlıktır. yaşayan bilir.
 9. ft19

  Golf 7 Çift U Led Hakkında.

  görünüşte önemli tabiki; ama görünüşten ziyade sorunsuz, kaliteli ürünü ve sattığı ürünün ardında duran sağlam satıcıyı bulmak lazım.
 10. ft19

  2016 1.2 TSI MAN Midline Plus Fiyat

  70 bin tl midline plusa vereceğime 2014 comfortline alırım o paraya.evet ibiza golf7 midlineplus ın yanına yanaşamaz. ama hiçbir zaman bir comfortline olmaz. 1 yıl midline plus kullanmış, 1 yıldan beridir de comfortline kullanan biri olarak söylüyorum.
 11. ft19

  dijon jant

  replika. orjinal den şaşmayın.
 12. ft19

  2016 1.2 TSI MAN Midline Plus Fiyat

  bence midline plusa 60binden fazla verilmez. 70bin tl niz varsa forumda bir arkadaş 2014 manuel comfortline satıyor. kısaca imkanınız varsa comfortline alın. https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-volkswagen-ilk-sahibinden-boyasiz-degisensiz-2014-golf-pasifik-mavi-extrali-479208064/detay/
 13. Hayırlı satışlar. Mahsuru yoksa en yüksek hangi fiyat teklif edildi. Benim araçta sizinkiyle nerdeyse birebir aynı donanım ve özellikte. 70e gider diye düşünüyorum.
 14. Türkçe dil desteği olmadan almayı düşünmüyorum açıkçası.
 15. ft19

  Lastik basınç

  teyp ekranında car menüsünden set edin.
×