Golf 8 Türkiye fiyatları

@CanKay84 formu almadım bilgisayar monitorunden gösterdi arkadaş bana. ben standart olarak gördum uzerınde arıca suda var demed ama anlamadım 
satış temsilcisi bana da sözlü olarak opsiyonsuz düz life paket opak renk 297 dedi. cam tavan felan işin içine girince işler değişir hocam.

@AhmetCakmak Leon u baltalar diye bilerek sokmuyorlar Ahmet hocam , bence %50 lik dilime sokmayacaklar. Dediğiniz gibi olursa kimse gidip leon almaz gibi geldi bana. Tabi yaparlarsa iyi olur .

Moderatör tarafında düzenlendi:
@CanKay84 hocam anladimda sunu demeknistiyorum sana verilen fiyat suan kiste fiyatin alti bende diyorumki size verilen rakamda cam tvn vs olmaz dogrudur iste cam tavan ekletirsen belki ufak bi opsiyin felan anca kiste fiyati cikiyor

@Aksel35 Evet bu birtane sebeb diğeri ise ellerinde 2020 passat çok fazla onlarıda satmaları lazım 340 bine busıiness passat var şuanda 1.5 tsı motor 1.0 falan değil yani :) ondan dolayı 2020 kasaların bitmesi lazım diye düşünüyorum...

@IBS6134 iste bu rakama passat bosta olsa passat varken ne o passat biter ne bu golfte kota tutar mecburen dusurucekler cunki cok yanlis bir fiyat aciklamasi olmus durumda bir ara bulamadilar leonu baltalamak adina golfu baltaladilr onrakama passat varken

@CanKay84 hocam dolu bi leon 200 dolu bi golfte 250 bandinda olmaliydi dogrusu buydu aslinda zaten ulkede arac fiyatlarinin balon sekilde yukselme sebebi pandemi uretim olmayisi ellerinde arac olmayisi sebeb buydu durduk yerde ne zaman cikmis ben 50 yasindayim ilk defa arac fiyatkari boyle ikinci elde iki katina ciktigina sahit oldum arabadan kar etmek yoktu ettim diyende 3 5 bin tl yi gecmezdi olmasi gereken rakamlar bunlardi pandemi yada arac ellerinde olup devam etseydi 

@Tsigolf Bir aracımız Clio 4 diğeri Golf7, hocam Clio çok ekonomik ama bir üst olsun diye BMW 1 serisi düşündük ama sonra vazgeçtik, keşke yazın bir tane daha Golf 7-7,5 daha alsaymışız diyorum ama hayırlısı, ben Golf8 inceledim ama o eski kaliteyi hissedemedim, en basit olarak torpido küçülmüş ve halısızdı, ön göğüs altı ve alt kısımdaki plastik kalitesi gerilemiş. Yeni A3 daha güzeldi ama yine A3’te de bir kalite düşüşü var. Yanlardaki kapı kollarının kalitesi düşmüş. Hatta hem golfte hemde a3’te bardaklık gövde kısımlarının kalitesi gerilemiş. Hele fake egzoz çok rahatsız edici. Kısacası beni üzdü hocam. Ben Golf7 hastasıyım nerede görsem en az 15 saniye bakıyorum, kendi arabamı parkedip en az 1-2 dk izlerim. Çıktığı yıl sınıfının en geniş ve kaliteli arabasıydı ve halen de öyle diye düşünüyorum :)  

@Tolgahan45 hocam kalite düşüşü bmv mercedes hepsinde var o bi gercek yani mk8 de kalite dususu 7 de var 7.5 da da bizler bir cogumuz farkinda olmadan ufak tefek araclardan cala cala bu hale getirdiler sana katiliyorum 7 7.5 cok daha guzel  bu dogru hatta 7.5 premium bence 8 kasanin yaninda 7 ciktiginda ön kapilarda vida kapaklari vardi daha sonraki 7 lerde bunlari caldilar kimse dogru duzgun farketmedi 2017 modele kadar olan 7.5 larda mesela ilk 17 kasa olarao cikti 7.5 lar koltuk altlarinda cekmece var motor kaputuni actiginizda motor kaput ustunde vw arma logosu var ama bi sene 2018 model 7.5 larda bunlarida caldilr mesela gene bir cogumuz farketmedik dahi hatta suan bunu okuyan arkadaslar suan farkinda olucaklar bunlardan 😂

@Tolgahan45 hocam kalite düşüşü bmv mercedes hepsinde var o bi gercek yani mk8 de kalite dususu 7 de var 7.5 da da bizler bir cogumuz farkinda olmadan ufak tefek araclardan cala cala bu hale getirdiler sana katiliyorum 7 7.5 cok daha guzel  bu dogru hatta 7.5 premium bence 8 kasanin yaninda 7 ciktiginda ön kapilarda vida kapaklari vardi daha sonraki 7 lerde bunlari caldilar kimse dogru duzgun farketmedi 2017 modele kadar olan 7.5 larda mesela ilk 17 kasa olarao cikti 7.5 lar koltuk altlarinda cekmece var motor kaputuni actiginizda motor kaput ustunde vw arma logosu var ama bi sene 2018 model 7.5 larda bunlarida caldilr mesela gene bir cogumuz farketmedik dahi hatta suan bunu okuyan arkadaslar suan farkinda olucaklar bunlardan 😂
Bunu okuyan ben acaba golf 6 mı alsam çalınmayan budur heralde :) ahahahaha

@Tsigolf Ben aracımı sattım 2016 modeldi dediğiniz çekmece içi halılı ön koltuk altında vardı dogru.Motor kapagındada logo vardı... 

@Tsigolf Doğrudur hocam, baya dikkat etmişsiniz, helal olsun iyi analiz, ben ilk 7 kasayı seviyorum nedenleri ise egzoz çıkışlarının sahte olmaması, birde dijital gösterge yerine gerçek analog daha çok hoşuma gitmesi, ön u led farlara bayılıyorum ki bende adaptif xenon var çok daha mutlu ediyor, arka led lambaları da çok efektif duruyor, 7,5 alacak param varken bilerek 7 almıştım, makyajsız tasarım olarak 7 daha çok hoşuma gidiyor, ama tabiki herkese göre değişir, göreceli bir durum :)  

Geri
Üst Alt