Jump to content

DuzboruDownpipe

Üye
 • İçerik sayısı

  288
 • ÜYELİK TARİHİ

 • Son ziyaret

 • Days Won

  3

DuzboruDownpipe last won the day on 4 Mart 2019

DuzboruDownpipe en çok beğenilen konuya sahip!

DuzboruDownpipe Hakkında

Bilgiler

 • İsim
  Ali
 • Yaşadığım Yer
  Kocaeli

Güncel Profil Ziyaretleri

1163 profil görüntüleme
 1. DuzboruDownpipe

  Golf 7 1.2 tsi jantlari

  2015 1.6 tdi comfortline aracımda şifreli bijon mevcut.
 2. DuzboruDownpipe

  İşte Benim Golf'üm.

  Kışlıklar var hocam üstünde, yazlık lastiklerimiz Dover'larda takılı.
 3. DuzboruDownpipe

  İşte Benim Golf'üm.

  Bolca çamurlandı hocam, jantlar simsiyah normalde
 4. DuzboruDownpipe

  İşte Benim Golf'üm.

  17 km tepeye tırmandık ve indik, sonuç ortada🙂 Sene sonunda hedef 100.000 km.
 5. Golf 7'ye uymaz, ya ön çamurlukları da değişeceksiniz, ya da tamponu modifiye edeceksiniz.
 6. DuzboruDownpipe

  GOLF TUTKUSU STEAM EKİBİ

  2 hesabım var ama biriyle katıldım bakalım Hepimize hayırlı olsun.
 7. DuzboruDownpipe

  GOLF TUTKUSU STEAM EKİBİ

  Bu aralar eskisi kadar vakit bulamıyorum, en son promods kurup oynamıştım Arada giriyorum oyuna.
 8. DuzboruDownpipe

  Aracım ne kadar eder??

  Golf yerine 0 km 1.5 Vtec Civic düşündük. Ne bayilerde araba kalmış, ne de bayiler burnundan kıl aldırıyor. Kendi arabamıza da değer biçemedik, en son kendisiyle en az 1 sene daha vakit geçirmeye karar verdik. Valla ben değer biçemedim, belki buradaki arkadaşlar bana yardımcı olur. Yeni konu açarak forumu kirletmiyim. 2015 cxxb tdi(110 bg)dsg bir Golf kendisi.Bugün 84500'ü devirdik. Comfortline+tungsten gri+sürüş konfor paketi var. Otobüse sürtmemizden dolayı sağ 2 kapı vw ark oto yetkili serviste değişti, sağ ön ve arka çamurluk lokal boyandı 2017 kasımda. 6415 tl tek tramer kaydımız. Bir de sol arka kapımız sürtmeden dolayı boyandı. Full servis bakımlı. Başka verilecek detay kalmadı herhalde 3 sene 9 ay, 75 bin km dir birlikteyiz aslında ama insan biraz değişiklik aramıyor da değil
 9. DuzboruDownpipe

  Aracım ne kadar eder??

  Bu zamanlar elindekine iyi bakma vakti. Bence satmak istiyorsanız biraz daha bekleyin.
 10. Aracı aldık, hatasız boyası 0 durumda, 3 ay sonra sol arka kapıyı küçük metal dubaya sürttük, canımız sağolsun dedik boyattık.Kaporra işçiliği iyi oldu ama boya tutmadı, 3 senedir bi ara bir daha boyatacağız bakalım ne zaman olacak 🙂 Serkan hocam da bi bakıma haklı, çok kasap usta var. Neredeyse hiçbiri kendini geliştirmiyor. Ama camı değişmemiş aracı almamak da ayrı bir durum bence. 2 sene önce de şehiriçi vakası otobüse sürttük, 6400 lira burdan gramer geldi. Yetkili serviste yaptırdık bu arada. Oldu 2 değişen, 2 lokal, 1 de tam boya(lokal boyanacak yeri tam boyadı lafta usta). Daha kim bilir kaç defa daha irili ufaklı kaza olacak. Biz dikkat etsek bile başkası gelip vuruyor. Nasipte öteye iş varmıyor. Şasisi işlemli, taklalı araba almamak lazım ama yok camı değişmiş, çamurluğu sürtülmüş boyanmış falan çok da takılmamak lazım. Kazanın fotosu, yapılan işlemler vs varsa ben alma taraftarıyım, ki kaç defa çamurluğu vs değişmiş araba aldık. Herhangi bir sıkıntı olmuyor 😂 Fiyat konusunda da boyalı/değişkenli arabayı uygun alıyorsun uygun satıyorsun arabayı. Pek bir şey de değişmiyor. 6400 liralık arabam tramerden dolayı pert sayılacaksa ömür boyu binmeye razıyım. Bundan önceki Golf6'mın ön sağ çamurluğu değişmişti, 4600 trameri vardı ve ilansız değerinde satıldı. Pert muamelesi yapan adama araba falan satmam zaten.
 11. DuzboruDownpipe

  İşte Benim Golf'üm.

  Sac jantlar Dover'lardan daha yakışıklı🙂
 12. Serviste 2 sene önce babamın otobüse sürtmesinden dolayı sağ 2 kapımız değişti, sağ ön ve arka çamurlu da lokal boyandı. Dediğim işlemler yapılmalı 40000 km oldu, aracım ne su alıyor, ne ekstra rüzgar sesi var. Eskisinden hiçbir farkı da yok. Ama ön camı değişmiş araba bile almamanız beni şaşırttı açıkçası. 6400 liralık tramerle benim aracım pert sayılacaksa sayılsın. Ama camı değişen arabayı almam, hatta camım kırılırsa arabayı satarım demek bana biraz saçma geldi. Allah korusun orta çaplı bir kaza yaparsanız boya/değişen takıntınızın çok da kalmayacağını düşünüyorum.
 13. @driver_can Aracım 3 parça boyalı, 2 parça da değişenli bir an tüm silahlar bana dönmüş gibi hissettim
 14. DuzboruDownpipe

  Kilometreleri görelim 👍

  Fotoğraf yok ama trafiğe çıkalı 1590 gün olmuş, bugün 84 bini devirdik kendisiyle. Günde ortalama 52-53 km yol yapmışız.
×
×
 • Yeni Oluştur...