31 Ağustos 2020 VW Güncellenen Araç Fiyatları

istedikleri kadar 300 yazsınlar bence artık eskisi kadar kolay araç satışı gerçekleşmeyecek. deniz bitti kara göründü.

istedikleri kadar 300 yazsınlar bence artık eskisi kadar kolay araç satışı gerçekleşmeyecek. deniz bitti kara göründü.
katiliyorum

yakinda faizler yükselicek, araba satislari 2018-2019 haziran arasindaki gibi duragan olacak diye tahmin ediyorum

isi bilen galeriler araba stoklamayi birakir, bilmeyenlerin elinde patlar

Bildiğim kadarıyla kamu bankaları 2.el araç kredi kampanyasını bitirdi. Faizler yeniden çıktı. 

Konuyu açtığımızda euro 8.18 şimdi 8.74

Kur rekabetçi, sayın bakanın dediği gibi

İki haftada kurda bu kadar oynaklık olmaz, ekranların çıkıp insanların sinir uçlarıyla bu kadar oynanmaz. 

Listeye bakmadım lakin dün doğuş oto bursa'dan arandım A3 1.5 sport için 330.000 TL fiyat verdiler aracın bayide olduğunu ve alıp almayacağımı sordular, bayramdan önce 281.000 demiştiniz ne oldu da fiyat yukseldi diye sorduğumda; yeni gelen araçların kurdan dolayı fiyatının bu şekilde olduğunu söylediler, ben nazikçe teşekkür edip kapattım telefonu.

Araç bayiye gelmiş ve hala satılmamışsa sanırım sadece bana değil herkese pahalı gelmiş olmalı, dileyen bursa doğuştan gidip alabilir.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Listeye bakmadım lakin dün doğuş oto bursa'dan arandım A3 1.5 sport için 330.000 TL fiyat verdiler aracın bayide olduğunu ve alıp almayacağımı sordular, bayramdan önce 281.000 demiştiniz ne oldu da fiyat yukseldi diye sorduğumda; yeni gelen araçların kurdan dolayı fiyatının bu şekilde olduğunu söylediler, ben nazikçe teşekkür edip kapattım telefonu.

Araç bayiye gelmiş ve hala satılmamışsa sanırım sadece bana değil herkese pahalı gelmiş olmalı, dileyen bursa doğuştan gidip alabilir.
Galericilere araçları toptan ucuza vermekten sıkılıp artık "sıkıysa bu fiyattan alıp satın" moduna girmişler. İyi yedirdiler galericilere paraları. Şimdi kendileri tok satıcı oldu sanırım. 

Sunroofum olsa 

Sök tak bişey olsa 

Yarın sarı sitede/burada  satardım 

(Sunroofumu Kullanmadığım için satıyorum)

300 binlik aracın sunroofu ikinci elde de 10.000 eder artık onu kabul ettik

Bir ara sunroof ikinci elde ne kadar eder diye tartışma vardı forumda 4-8k TL arasında çıkmıştı genel kanı. Bi 15k eklenir artık kafadan.

• Beğen
Tepkiler: Rx7

Galericilere araçları toptan ucuza vermekten sıkılıp artık "sıkıysa bu fiyattan alıp satın" moduna girmişler. İyi yedirdiler galericilere paraları. Şimdi kendileri tok satıcı oldu sanırım. 
Zaten resmiyette (dod) 2. el işi yapan bir Tr vw distrübütörünün , vatandaşa / galericiye/ alsatçıya araç satma mantığını anlamak güç ??b

Doğuşun Bayiden satış yaptığı araç ertesi gün spot piyasada +30 bine fiyatlanırken, 

Dod un  , buna seyirci kalıyor olması nı beklemek saflık olurdu.

İlandaki 

Samet bey

Tahir bey

Osman bey

Turbo otomotiv

Gökkuşağı motorlu araçlar ltd.

Dodun kendi  tetikçileri dir ? Kim bilir?

Moderatör tarafında düzenlendi:

Geri
Üst Alt