31 Ağustos 2020 VW Güncellenen Araç Fiyatları

San-ruf haraçlar dahil 25 bini devirdimi ??

Al-satçılar Makatıyla gülüyodur bu muhabbetlere ? 

Ben de alsatcı olsam çaktırmadan burda isyan edip , 24 saat halay cekiyordum (şükrederek yaradana ve ülkeye) 
Cam tavan fiyat farkı 17.200 TL

Kaynak Doğuş oto st 

Cam tavan fiyat farkı 17.200 TL

Kaynak Doğuş oto st 
cam tavan net fiyatı =  8140tl --  netfiyat * 1,8 * 1,18 = 17289tl eder.

metalik boya net fiyatı =  2040tl -- netfiyat * 1,8 * 1,18 = 4332tl eder.

Moderatör tarafında düzenlendi:
cam tavan net fiyatı =  8140tl --  netfiyat * 1,8 * 1,18 = 17289tl eder.

metalik boya net fiyatı =  2040tl -- netfiyat * 1,8 * 1,18 = 4332tl eder.
+1903

Vwci arkadaşlarla sohbetlerimizde, ben pek sevemesemde ''aman abi üç kuruş fazla olsun kırmızı olsun'' lafı sıklıkla geçer.

Bu arada şu an eşimin aracı kırmızı, bir önceki iç dış rline aracım kırmızıydı.

Şimdi metalik boya fiyat farkına bakınca üçün beşin hesabı yanlış yapılıyor gerçeği ortaya çıkıyor.

özellikle elinde highline cam tavanlı araç olup ikinci elde satacaklar fiyat konusunda dikkatli olsun, yerine koyamazsınız benzer aracı.

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-volkswagen-full-plusfull-851311563/detay

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-volkswagen-ozelsiparis-orjinal-golf7-kazasiz-tramersiz-sinifinin-en-dolusu-848666956/detay

ülkemizdeki cahilliğin dolandırıcılığın seviyesi bu malesef.Sattığı arabanın bile ne özelliği olup olmadığını araştırıp öğrenmek yerine benim ilanımdaki özellikleri açıklamayı kopyalayıp yapıştırarak ilan açacak kadar aciz insanlar.Arabasında öyle özellik olmadığı söyleyince de sana ne araba benim benden iyi mi bileceksin diyorlar.İstanbul’un bi ucunda yaşayıp etiler elit semt diye ilan açanlar arabasında olmayan özellikleri başka ilanlardan kopyalayanlar 2/3 yaşındaki aracı sıfır imajı vererek kakalamaya çalışanlar arabadan anlamayıp araba al sat yapmaya uğraşıp piyasada çok arttı ya diye bide eleştirenler bi ilanı farklı farklı isimde açıp piyasa yapmaya çalışanlar bunlar olduğu sürece daha da beter oluruz.Araba satmanın da ticaret yapmanında bi adabı vardır kendi ayaklarına sıkıyorlar farkında değiller.Adam araba alıyor 3 gün sonra 40/50 fazlasına ilan açıp bekliyor onu gören aynı araç sahipler 20/30 fiyatı arttırıyor bi sonraki koyacaklar da bunu örnek alıyor ee noldu araba fiyatları uçtu 🤷‍♂️

@driver_can katılıyorum hocam kesinlikle, yazıklar olsun böylelerine dicek laf yok ama mutlaka çıkar geldiğimiz durum çok acınası artık :(  

@driver_can katılıyorum hocam kesinlikle, yazıklar olsun böylelerine dicek laf yok ama mutlaka çıkar geldiğimiz durum çok acınası artık :(  
30 yaşındayım çocukluğum babamla oto pazarlarında geçti.Oto servisimiz vardı haftasonları da pazara gider alırdık satardık ama üzerine bişeyler eklerdik ya sağını solunu toplardık ya boyatırdık ya kusurlarını düzeltirdik bi emek verirdik.Şimdi adam sabah alıyor daha noterden çıkıp öğleden sonra 20 fazlasına ilan açıyor.Tabiki kimse aldığının altına verecek yada piyasa alıp başını gitmişken daha ucuza satacak hali yok.Ozamanda sattığı malı yerine koyamazsın.Ama yalanda dolanla insanları kandırarak değil neyse onu söylersin alan alır almayan geçer gider.Ama kasabı da manavı da berberi de araba alır satarsa gelinen nokta malesef bu olur.

ağaaaaamm eeelenir bizle diyecem ama

diyemiyorum maalesef☹️

30 yaşındayım çocukluğum babamla oto pazarlarında geçti.Oto servisimiz vardı haftasonları da pazara gider alırdık satardık ama üzerine bişeyler eklerdik ya sağını solunu toplardık ya boyatırdık ya kusurlarını düzeltirdik bi emek verirdik.Şimdi adam sabah alıyor daha noterden çıkıp öğleden sonra 20 fazlasına ilan açıyor.Tabiki kimse aldığının altına verecek yada piyasa alıp başını gitmişken daha ucuza satacak hali yok.Ozamanda sattığı malı yerine koyamazsın.Ama yalanda dolanla insanları kandırarak değil neyse onu söylersin alan alır almayan geçer gider.Ama kasabı da manavı da berberi de araba alır satarsa gelinen nokta malesef bu olur.
çok doğru söyledin benimde öyle o kadar çok merağım varki arabalara hastasıyım adeta hayal bile kuramıyorum artık geçen hafta 310 bin tlye gt 86 vardı toyota bugün 350 olmuş :(  kendi ayağımıza sıkıyoruz al satçılara gelince öyle aç gözlü bir toplum olduk ki yani şu zor günleri fırsat bilen bir milletiz olan yine bize olucak ki oldu da.

Sadece 2-2,5 ay geçmişli  arkadaş dost ahbab araç alımlarına ait

Bayiden sıfır alınma örneklemeler

28 haziranda teslim alınan 

1.5 tsi dsg business passat siyah sunroof yok (şu sunroofsuz araç alanlar tam benlik adamlar)

242 ye alındı (listesi şu an  380 !! 360 dan aşağı hicbir bayi vermez) 

Şimdi gidip bayiden alın hadi ? Bu arac bayide bulunur yok cekmezler..

Daha Geçen hafta çarşamba 26 agustos

1.5 tsi dsg ekselans leon sunroof yok

214 e anahtar sallandırıldı

Bugün listesi 226 ???  Millet diyor ki ! Neyse allahtan alınacak araba var ? Merhametli fiyatta bu var...

Kimse kendini kandırmasın ! Bu fiyata araba maraba leon  yok artık ! 

4 ay araba yok diyor seat  (al satcı takımı 226 nın üzerine +10 bin  teklif ederek hepsini parsellemiş) 

Yani ?

Araba yok  !

Aracımı satayım son fırsat leona geceyim diyen sakınnn haaaa ! Perişan olursunuz...2 aya  geldi gelecek denen araçlara bile son anda alsatçı takımı devreye girer ....(bayi telefon açar fabrika bi anda üretimi kesti , gemi battı buz dagına çarptı telef oldu ayaklarına yatar keklenirsiniz)

Araba alan yaya kalır bu saatten sonra  (yada yeltenen,)

Aslında 2018 / 2019 yıllarında Senede %40 daralmalar vardı o süreçte firmalar araç satamayacaklarını  anlayıp Örnek: 100 araç sipariş verecekken 50 / 60 sipariş verdiler. Ülkede toplanan markalar : renolar fordlar fiatlar olmasa iş iyice çığırından çıkardı. Bunu fırsat gören Ötv hemen  ucuz araçların  satışını etki edecek hamlede bulundu. :)   Ötv  bile koyulmasa fiyatlar yine yüksek alım gücüne göre bakıldığında elinizdekinin kıymetini bilin ufak tefek indirimlerden fazlasını beklemeyin  Ötv ve yakıt vergisi kaldı sistemi döndürecek.. 

Geri
Üst Alt