31 Ağustos 2020 VW Güncellenen Araç Fiyatları

@AhmetCakmak

Benim arkadaşâ yazık oldu

Sunroof-suz ekselans leonu 200 net hayal edip beklerken

Çift zam tarifesiyle +31 bin zam yedi.

Ve bugünkü ikinci zamla vazgeçti...

Donsuz kalmak (aracını 1 ay önce satmıştı)

araç bolluğu 1-2 aylığına bayilerde hazır araç olacak şekilde artar sanırım ...çünkü bu fiyatlarıda hazmetmek için 1-2 ay süre eşşek değilsek normal . (Alsatçının bile duraksayıp geri adım atacağı fiyatlara geldik

Ha bi beypazarı madensuyu içip bu fiyatları da anında hazmeden varsa ,,, diycek bişey yok buyursun saldırsın 

@Savatage arkadaş altın alsın demiştik demi🤣🤣

490 dan bozdursa zam falan işlemezdi ona.

Merhaba arkadaşlar. Çevremde parası olan herkes araba al sat yapmaya başladı. Bu durum illaki bir yerde patlar. 2019 da 160 bine aldığım araç şimdi 280 300 bandında ilanlarda. Eskide sıfır araç alma zarar edersin olayı vardı. Şimdi bayiden al 10 20 30 koy sat. Neyse allahtan TL maaş alıyorum kafam rahat. Usd ile maaş alsam çok stres olurdum. TL sabit şükür. 

@Savatage 

Arkadaş için en kötü senaryo gerçekleşmiş, (tabi beterinden korusun o ayrı...) 

Eldekini önden sat, 

Yeni araca kapora bağla. 

Aracı 1 ay bekle ve o arada çift zam ye, 31000tl binsin. 

Alsan 31000 fazla ödeyeceksin ve kendi arabanı da bugüne kıyasla 10000 ucuzdan vermiş oluyorsun, 

Almasan sırada bekleyen en az 5 kişi var ve muhtemel piyasa yürüyüp gidecek. 

Tam arafta kalma durumu, dimyata pirince giderken evdeki bulgurdan olma durumu.. 

Öngörüler:

1)Sektörde üretimin toparlanma beklentisinin yıl sonuna, yeni yıla kayması. 

2)Tr yıl sonuna doğru iç riskler ve dış riskler sebepli dövizin pek muhtemel uçuşa geçecek olması. (Merkez bankası yıl sonu usd tahminini bugün 32krş arttı ve 7.34 yaptı. Gerçek rakam Allah bilir) 

3) Avrupa da covid 2 dalgasının başlaması. Bugün Fransa paris te kırmızı bölge ilan etti. Ayrıca yine bugün İngiltere de Fransa ve Hollanda dan geleceklere karantina uygulanacağını duyurdu. (TR de de 2.dalga çoktan başladı amma inanan yok, Türkiye günlük vaka sayısı belki sadece Ankara nın günlük vaka sayısı.. ) 

@Negatiwe Hocam bir volvo hayalim vardı artık hayallerde kalacak elveda kendisine. Golf ile mezara doğru 😅

Benim 1.2 TSI düldülü 1.5 TSI yapmak gibi bir düşüncem vardı, hayal oldu desenize :(  

San-ruf haraçlar dahil 25 bini devirdimi ??

Al-satçılar Makatıyla gülüyodur bu muhabbetlere ? 

Ben de alsatcı olsam çaktırmadan burda isyan edip , 24 saat halay cekiyordum (şükrederek yaradana ve ülkeye) 

San-ruf haraçlar dahil 25 bini devirdimi ??

Al-satçılar Makatıyla gülüyodur bu muhabbetlere ? 

Ben de alsatcı olsam çaktırmadan burda isyan edip , 24 saat halay cekiyordum (şükrederek yaradana ve ülkeye) 
Cam tavan 10500tl diye biliyorum, ama teyit etmek lazım 

Düdük high tiguan liste  441 ?? (Bu paraya düdük tabi)

Geri
Üst Alt