Jump to content

Serkanasn

Üye
 • İçerik sayısı

  2134
 • ÜYELİK TARİHİ

 • Son ziyaret

 • Days Won

  13

Serkanasn last won the day on 4 Ocak

Serkanasn en çok beğenilen konuya sahip!

Topluluk Puanı

1119

Serkanasn Hakkında

 • Derece
  Uzman Üye

Bilgiler

 • İsim
  Serkan
 • Yaşadığım Yer
  Artvin

Güncel Profil Ziyaretleri

2679 profil görüntüleme
 1. Serkanasn

  Hangi Expertiz Firmasını Önerirsiniz?

  @Savatage tarcanların işini hakkıyla yapmasının sebebi sami ustanın 30 yıllık kaporta ustası olmasından kaynaklanıyor adam zaten araç nerden eklenir onden arkadan yandan kaza yapınca neresi zarar görür ve NASIL DÜZELTİLİR onu biliyor, şimdiki gibi emekli memurların ikramiyesini teminat olarak verip açtığı oto rapor şubelerine benzemez, çiğ köfte ve lokma işinde ışık göremeyen ve borsa ve dolardan umudunu kesen insanlar ekspertiz işine girdiler, oto rapora gideceğime çiğ köfteciye aracımı gösteririm daha iyi en azından iki porsiyon parasına ekspertiz yapar, sami tarcanın oto rapor hakkındaki videolarını bir izleseniz mahallenizde dahi barındırmazsınız, neyse işin özü istanbul bursa kocaeli Düzce sakarya bolu taraflarında olanların çok şükür tarcanlar onay ve yeşil ekspertiz gibi gidecek yerleri var diğer şehirlerden araç alanlar şans eseri araç satın alıyorlar gibi.
 2. @yally ilanın açıklamasını okudunuz mu?
 3. @Hsmpsn haklısınız fiyatlara yetişemiyoruz gerçekten.
 4. @Seastar76 o da olabilir tabi ki bu forumda ilan açamasakta olur bu problem oluşturmaz, hatta ilan silinebilir bende bu sayede kendimi yormamış olurum.
 5. @krym Allah razı olsun, sonunda halden anlayan birisi yazdı başlığa.
 6. @yally dediğim gibi benim aracıma biçtiğim değer bu, sizin için diğer araç daha kıymetli olabilir elbette saygı duyarım.
 7. @Hsmpsn opsiyonlar dahil benim aracımla aynı dolulukta olup benim aracımdan daha ucuz bir araç varmı?
 8. @Seastar76 ben mi anlatamıyorum siz mi anlamıyorsunuz, zaten hesap kitap bilen kişiye satıyoruz aracı, ama Şubat ayından beri arabalar düşecek diye almayanların çoğu da bu piyasayı çok iyi bildiğini söyleyen kişiler, benim istediğim rakamı zaten hesap kitap bilenler verir.
 9. Arkadaşlar genel bir yorum yapayım; araç benim ve piyasa koşullarında aracıma istediğim rakam bellidir, eğer almayı düşünüyorsanız durum başka lakin satılıp satılmaması inanın benim umrumda değilken sizin neden bu kadar ilginizi çekti anlamadım, borsada son 20 günde 5-6 katına çıkan hisseler var onlara golf 4 parası bağlarsanız zaten ay sonunda sıfır golf parası alırsınız rakamlara bu kadar takılmayın.
 10. @yally gönderdiğiniz araçlar 2020 model bile değil, 2019 discover pro, durban, R line direksiyon yok, bunların şuan ne kadar olduğuna dair bir fikriniz varmı? ben bunları sökersem zaten 230 a veririm ve emin olun totalde daha yuksege satarım. sizin benim aracımla ilgili özel bir sorununuz mu var?
 11. @Seastar76 Arkadaşlar anlatamıyorum galiba piyasa yükseldikçe bende yükseltmek zorunda kalıyorum, bayramdan önce aracını satmış ve şuan 15-20 bin zararda olanlar var, o değilde siz araçlarınızı piyasanın 15-20 aşağısına satarmisiniz? benim aracıma neden bu kadar takıldınız anlayamadım, aracın satılıp satılmaması benim umrumda değilken sizin bu ilginiz beni şaşırttı. Kısa bir bilgi vereyim; bilinen 2-3 büyük araç alım-satım işleri ile uğraşan televizyonda reklamı çıkan şirketler aracıma sözüm ona kullanıcılardan daha yüksek teklifler sundular, hal böyle olunca gerçekten araç alacak kişiler yüksek rakamlar odemeye hep mecbur kalacak. bu aracı benden bu büyük galeriler 240 civarına alırken 235 teklif eden kullanıcı gidip o galerilerden 255-260 a alacak, yada galeri benden alıp 10-15 aşağısına satacak😊 demem o ki kullanıcıya araba satmak ve sahibinden araba almak sıkıntılı bir mesele inanın en yüksek teklifler ve pazarlıklar hep esnafla geçti aramda🤣
 12. @Seastar76 ben neden yukselteyim, ben bu aracı alırken Aralık ayında 1.5 tsi highline 185 ti şimdi 275 bunu bana bağlıyorsunuz sanırım😂😂
 13. @tuncer_2632 malımızı gözden falan da çıkardığımız yok çok şükür, almak isteyene veririz gider, satmaya niyetimiz yok derken satmaya uğraşmıyorum anlamında, misal bugun 10 km uzaktaki ilçeden biri aradı dükkanım var çıkamıyorum burada görmem mümkün mü dedi bende maalesef dedim, ama almak isteyen olursa elbette satarız.
 14. @tuncer_2632 araçtan anlamakla araç satın almak biraz farklı oluyor misal bende yemek yapmaktan anlarım ama lokanta sahibi değilim😊 işin espirisini geçersek siz aracınızı piyasanın altında satmak istermisiniz? @Seastar76 ne yapmamı önerirsiniz? Almak istediğim aracın fiyatı yükselirken ben indirim mi yapayım? Siz bana aracınızı Şubat ayında ki rakamlardan satarmısınız? Eger satacaksanız hemen alabilirim hatta şubat fiyatına bu sitede aracı olanların tamamını alabilirim.
 15. @tuncer_2632 lütfen kendi aracınızın başına ne gelmesini istiyorsanız başkalarının aracı içinde aynı şeyi düşünün, aracın bir fazlalığı yok satılsın diye bir acelemiz de yok satmaya niyetimiz de yok, piyasasının 15-20 fazlasını veren olursa veririz, hiçbir özelliği olmayan iki fiberglass takıp 270 isteyenler varken neden benim aracıma takıldınız anlamadım.
×
×
 • Yeni Oluştur...