Jump to content

Serkanasn

Üye
 • İçerik sayısı

  1711
 • ÜYELİK TARİHİ

 • Son ziyaret

 • Days Won

  13

Serkanasn last won the day on 4 Ocak

Serkanasn en çok beğenilen konuya sahip!

Topluluk Puanı

823

Serkanasn Hakkında

 • Derece
  Uzman Üye

Bilgiler

 • İsim
  Serkan
 • Yaşadığım Yer
  Artvin

Güncel Profil Ziyaretleri

1692 profil görüntüleme
 1. Serkanasn

  SIFIR GOLF FACİASI

  @bf417 vw amblemi düzeltmek için panjurun üstündeki vidalar ile oynayıp işlem yapıyorlar, kaput ile ilgili birşey yok sanırım.
 2. Serkanasn

  Yeni 17 jantlarım

  @hsgur 2750-3250 arasında dijon 4750-5000 arasında durban gidiyor lastikli olarak sizde bu rakamlara göre fiyat belirleyip satabilirsiniz yada saklayacak yeriniz mevcutsa saklayabilirsiniz.
 3. @onurmat eibach ikinciel sanırım.
 4. Serkanasn

  Tavan Boya Kalkması

  @fatihahmet camı değiştirenin kasaplığı bu durum, cam telini yanlış kullanmaktan yada cekomastigi sökmek için spatulayi nasıl kullandıysa artık en dipten boyayı kaldırmış ve sonuç bu olmuş, memlekette bir yeri yaparken biryeri bozmayan usta maalesef kalmadı artık, rutusu attıracağınız yer çok önemli çünkü çok göze batacak biryerde, bence servis yerine bu işlerin piri olan biryerde yaptırın bu işlemi, servisin bunu yapabileceğini düşünmüyorum.
 5. Serkanasn

  Koltuk Döşemesi Söküğü

  @serkan_kala sahibinden de komple kapı kartonları dahil ön arka koltuk takımına 5 bin yazmış birisi, servise çok takılmamak lazım.
 6. Serkanasn

  İşte Benim Golf'üm.

  @1661 araç sanki bir ara sahibinden de ilandaydı diye hatırlıyorum, bu arada durban yerli üretim olduğu için ülkemizde seviliyor olabilir😊
 7. Maşallah, Allah nazarlardan korusun, güle güle ağız tadıyla binmek nasip olur inşallah 🧿
 8. @serkanhector sadece lastiklerin 2000 TL civarında tutacağını düşündüğümüzde öyle bir ilan öyle bir fiyata zaten olmazdı😊
 9. Serkanasn

  Xt Spring spor yay 1.0 TSİ -30mm uygulama

  @mustafacagri eibach'ın resmi ithalatçısı x-treme tuning zaten, eibach ve vogtland getirmeyerek x-t yay için piyasa oluşmasını sağlıyorlar bir anlamda, sizin aracınızı düşündükleri için değil marka oturtma projesidir bu işlem, yay speacer gibi eklemeleri profesyonel olarak yaptıranlar zaten bazı markalar dışında bu işlemi yaptırmıyor standart kullanıcı ise en kolay bulduğu markayı alıp geçiyor, yarın eibach getirtip bunun iki katına satınca da zaten ne gerek var o kadar odemeye diyecek çoğu insan, ve bu şekilde birileri zengin olacak, maliyeti 200 TL olmayan yeeli durban jantin ithal edilip 5000 e satılmasından bir farkı yok.
 10. @AhmetCakmak burdan şu sonuca ulaşabilirmiyiz "golf 20 bin adet daha gelse satılırdı"
 11. Serkanasn

  Xt Spring spor yay 1.0 TSİ -30mm uygulama

  @farukal bu yay yerli bir marka diye biliyorum, Hollanda ile alakası nedir, x-treme tuning bursada bir işletmenin adı ve bu yaylarda kendi markaları olması lazım.
 12. Serkanasn

  Jantları Büyüttüm.

  @pretoria 4000 ise bedava, bildiğim kadarıyla dijonun tanesi 4500 durban 4800 pretoria 5-5,5 tan aşağı değildir 21-22 yi bulur serviste.
×
×
 • Yeni Oluştur...