Jump to content

Serkanasn

Üye
 • İçerik sayısı

  2047
 • ÜYELİK TARİHİ

 • Son ziyaret

 • Days Won

  13

Serkanasn last won the day on 4 Ocak

Serkanasn en çok beğenilen konuya sahip!

Topluluk Puanı

1073

Serkanasn Hakkında

 • Derece
  Uzman Üye

Bilgiler

 • İsim
  Serkan
 • Yaşadığım Yer
  Artvin

Güncel Profil Ziyaretleri

2370 profil görüntüleme
 1. Serkanasn

  Voglant Yay Hakkında

  @Frkn123 konfor aramadığım için çok üzerine düşmedim o sebeple yorum yapmam doğru olmaz, önceki aracımda orjinal spor süspansiyon vardı ordan alışkınım bu duruma, sattığım yaylar bunlar değil aracın orjinal yaylarını satıyorum. Eski aracım ve orjinal spor süspansiyon şu şekilde;
 2. Serkanasn

  Voglant Yay Hakkında

  @Frkn123 4,5 cm nasıl olur bilmiyorum ama 3,5 cm vogtland yay kullanıyorum, dijon ve durban ile görüntü şu şekilde oluyor;
 3. @smhk aslında dediğim gibi önceden beri sevmem otomatik vitesi, dsg olmuş zf olmuş edc olmuş farketmiyor bence hepsi birbirinden keyifsiz🤣 Ben sadece 2-3 yaşında 150-170 bin bandında olan bir aracın manuelini satmak zor oluyor diye aldım, mesele sadece bu.
 4. @smhk manueli kullanır gibi kullanıyorum o sebeple çok yakıyor😊 zaten sorunda burada eğer cenaze arabası modunda kullanırsam zaten az yakar bilmiyorum ki, ama ben pek sevemedim bu otomatik vites meselesini, alıp satarken manuelden daha çok arandığı için aldım, belli bir rakamın üzerine çıkınca manuel satmak sıkıntı oluyor, yoksa seksen sene geçse kullanılacak birşey değil.
 5. @smhk tam olarak bilmiyorum ama yakıt manuel aracıma göre yaklaşık 2 lt fazla performans konusunda zaten manuel vites olanından da memnundum zaten sürekli S modunda kullanılmazsa baygın bir şekilde düşük devirde gittiği için çok aman aman memnun ettiğini söyleyemem, 27 bin km de aldım şuan 31 bin km de, makyajlı kasa olmasına rağmen vitesi p konumuna alın gibi bilinen bir arızayı şimdiden arada veriyor, durumlar enteresan yani😊 İyi niyete sokmazlarsa orta temizlikte bir golf 4 parası vereceğiz gibi.
 6. @smhk tek kelimeyle "alınmaz" Yıllarca manuel kullanmış 6 aydır dsg kullanan birisi olarak yorumum budur, bu yorumu dsg li aracı olan ve aktif olarak tecrübe eden birisi olarak yazıyorum.
 7. @yunusaktas91 Haklısınız, tabi ki herkes kendine göre haklı😊 Ben alışveriş yaparken böylesi şeylere itibar etmem genelde hunharca eleştirilen yerlerden alışveriş yaparım, o sebeple birisi bir yerde birşeye kefil oluyorsa o şeyden buz gibi soğurum, hayırdır ne oluyor diye aklımda soru işareti kalır, tabiki bu benim düşüncem herkes farklı düşünür o sebeple herkesin düşüncesine saygı göstermek lazım. Bu gözler bu forumda beş para etmez hoşaf olmuş ürünlere güzelleme yapanları da gördü, gerçekten güzel olan ürünlere giydirenleri de, yani demem o ki analizi herkes kendisi yapıyor zaten, ben birşeyi alacaksam yada almayacaksam bu durumu bu platformda hiçkimse etkileyemez, nihayetinde alınan şey iyi çıksada kötü çıksada parası sizin cebinizden çıkmış oluyor, birebir tanıdığın kişiden alıyorsundur orası ayrı diğer türlü ne bileyim gerek yok böyle şeylere.
 8. Söylediklerim kastımı aştıysa kusura bakmayın ne duhan bey'e ne de size incitici bir kelime kullanmamaya özen göstererek aklımdan geçenleri yazıya dökmeye çalıştım.
 9. Bu arada bazı konularda borsa tabiriyle al bu kirazdan kalmaz birazdan, uçacak kaçacak servetini katlayacak gibi cümleler kuruluyor, lakin genelde böyle hisseler ahmak toplayıp keriz silkelemek için reklamı yapılan hisseler oluyor, hikayesi olan ve zaten değerlenecek olan hisselerde ise böyle muhabbetler olmuyor. Soylemek istediğim buydu; hatırlarmısınız bilmiyorum bir ara dacia reklamı vardı ve orda çok güzel bir replik vardı "bu araç zaten kendini satıyor size ne gerek var" diye😊
 10. @Ender aslında söylediklerim kötü algılanacak şeyler değil, benim söylemek istediğim aracın km si belli lastik ve jant zaten temiz görünüyor ve bunu almayı düşünenler zaten dikkatlice bakınca anlayabiliyor ama burada abartılı yorum olunca hoş görünmediğini söylemek istedim, en azından benim fikrim bu yönde, ve bazı ilanlarda siz değil ama birkaç kişinin yorumları ile ilanlar zaten şişhane ve tophane gibi birbirinden ayrılıyor, bakıyorsun mal turşu olmuş ama adam oooo ne güzel keşke benim olsa muadilinden şeyler söyleyebiliyor, bu durum illaki gözünüze çarpmıştır, bu arada jantlar sebring değil durbandı😊
 11. Serkanasn

  R line dönüşüm

  @Alpyaman maşallah 🧿
 12. @Duhansahin kötü bir anlam çıkarmadım elbette aracınız oldukça güzel güle güle kullanın, jantlar ve lastiklerde bence almayı düşünenler için fırsat olabilecek kadar temiz. Benim dikkatimi çeken şey ise bu forumda bazen gereksiz iltifat seramonileri olması, aracın km si belli laatiklerin ve aracın durumu da zaten kusursuza yakın, ki zaten bu km de bu şekilde olması lazım bir kasaptan alınmadıysa, ama özellikle bazen kutu açılışı şeklinde olan araç inceleme konularında ve satış konularında bu şekilde enteresan güzellemeleri görmek bazen çok anlamsız oluyor, nihayetinde göz var nizam var herkes görüyor zaten ortada olanı, aşikar olanı idrak etmek için böylesi şeylere ihtiyacımız olmadığını düşünüyorum, nihayetinde bu araçları ciklet çekilişinden almıyor buradaki insanlar, ciddi paralar ödeyerek alıyorlar ve doğruyu yanlışı, kıymetli olanla olmayanı birbirinden ayırabildiğimizi düşünüyorum, satıcı elbette malını övecek ama piyasa ekonomisinin gerçeği şudur; eğer satıcıyla bir bağlantın yoksa her daim alıcının yanında olmak gerekir "reklamcı ve eleştirmen paradoksu" Demem o ki al bu kirazdan kalmaz birazdan mantığındaki bu absürt güzellemelere gerek yok, zaten güzel olanı anlar buradaki insanlar.
 13. @frknyldrm anlatılan şeyi anlayamamış olabileceğimi düşünmediniz umarım.
 14. @Ender bizim golflerimiz kalitesiz mi ender bey? Fabrika isme göre kalite kartelası mı yapıyor tam anlayamadım? Bu kalite kontrolü yaptırabileceğimiz bir yer varmıdır bildiğiniz, teşekkür ederim.
 15. Serkanasn

  Satılık sıfır ayarında Samsung A50

  Satılmıştır, teşekkür ederim.
×
×
 • Yeni Oluştur...