Jump to content

Serkanasn

Üye
 • İçerik sayısı

  678
 • Katılım

 • Son ziyaret

 • Days Won

  4

Serkanasn last won the day on 8 Mayıs tarihinde

Serkanasn en çok beğenilen konuya sahip!

Serkanasn Hakkında

 • Derece
  Uzman Çavuş

Bilgiler

 • İsim
  Serkan
 • Yaşadığım Yer
  Artvin

Güncel Profil Ziyaretleri

Güncel ziyaretçiler bloku aktif değil. Diğer kullanıcılar son ziyaretçilerinizi aktif edene kadar göremezler.

 1. Serkanasn

  Jant düzeltme hakkında

  @Culture33 önceki araçlarımın birinde 2 jant yamuk dedi lastikçi, halbuki yüksekova'dan van'a 170-180 civarında bir süratle gitmiş lakin titreme yaşamamıştım, birini stepne ile değiştirip diğerini düzeltti usta bildiğin torna tezgahı brnzeri bir cihazda alttan üste üstten alta sıkıştırmak suretiyle yaptı birkacyerin ağırlık olarak fazla olan yerlerini törpüledi ve tamam dedi, sonra kışlıkları çıkarıp yazlıkları takarken başka bir lastikçi aynı jant yine yamulmuş dedi, yaptıralım mı dedim gerek yok 2 ay sonra aynısı olur dedi, yani bu jant duzeltilirken zaten jant eğilip bükülüp esnetilip yapılıyor, nasıl yapıldığını görseniz 150 tl verip düzelmek yerine temiz çıkmasına 500 verip alırsınız.
 2. Bahsedilen seslerle yaşamaya alıştı herkes inanın kapı fitillerinden gelen sesleri bile kimse takmıyor artık.
 3. Serkanasn

  Satılık discover pro mib 2

  @Beşiktaş1903 Bahsettiğiniz harcamalar led stop ve jant ise bence disco yu bunlar için satmayın, piyasasi olmayan bir jant için discover pro satmanıza ben değil bu forumda kimsenin gönlü razı olmaz.
 4. Ben sürüş profili ve r direksiyon montajı yaptırdım, linkteki işletme bu forumdan birçok kişinin islem yaptırdığı bir yer daha sorun yaşayan olmadı sanırım, avrupa yakasında da vural elektronik var ikisi de bu işlerde oldukça bilgili ve yetkin yerler.
 5. Serkanasn

  Jant düzeltme hakkında

  @alicankaradag jant yamuktur ama balansta ağırlık koyarak bunu egale edebilir lastikçi, ben daha düzeltilipte adam olan jant gormedim fabrikasına da gönderseniz durum değişmiyor maalesef.
 6. Serkanasn

  jant arıyorum

  @thelakayit İstediğiniz janti kısa zamanda bulmanız temennisiyle, kakin 21 gün önce aldığınız lastiklerle janti satmanız durumunda büyük ihtimalle sadece lastiklere verdiğiniz paraya jant+lastik alıcı bulur gibime geliyor, şuanki jantlariniz bence kalsın satarken bunlarla satarsınız.
 7. Serkanasn

  2016 golf garaj arabası 15000 km

  Fiyat bence oldukça makul, genel kültür olsun diye söylüyorum; 2015 1.4 tsi Highline manuel 45.000 km aracıma nisanin son haftasında 105 e ilandayken 103 verildi, hal böyleyken hem dsg hem 2016 hemde 15.000 km bence araç bu fiyata bile uygun daha pazarlığını bilmeden söylüyorum, babamın oğluna 128-129 dan aşağı vermem ben olsam.
 8. Serkanasn

  ANA KONU

  @kerimaslan27 yakıtın iki katına yakın artacağını tahmin etmek zor değil gerisi zaten malum araç passat birşey demek zor.
 9. Serkanasn

  122 den 150 beygire yükseltmek

  @yusufacs 1.2 tsi motordan 130 bg 220 nm tork civarında bir güç alıyorlar 2 cr de sanırım bir arayıp konuşmanızda fayda var.
 10. Serkanasn

  Satılık discover pro mib 2

  @Beşiktaş1903 Daha yeni almıştınız halbuki, başka bir proje mi var yoksa? Hayırlı satışlar temennisiyle.
 11. @ssergens https://www.enderelektronik.com.tr/volkswagen/golf/golf-7-5q/gizli-ozellikler-golf-7.html
 12. Serkanasn

  Golf 8 öncesi 7.5 alınır mı?

  Hayırlı olsun yeni aracınız, Allah güle güle binmeyi nasip eder inşallah.
 13. Serkanasn

  Golfüme LPG taktırdım

  @driver_can Güzergah ve motor ısısı çok önemli can bey, misal isi 90 derecede iken aynı güzergah ile motor soğukken aynı güzergah çok farkediyor, birde dur kalk olunca zaten 8,5-9 rahat oluyor.
 14. Serkanasn

  Highline 5.8 ınc dokunmatik orjinal ekran

  @srdrkr discover pro ekranı normal 6,5 media ya uymamış ve bileşen koruma uyarısı vermişti, denemek lazım mesela 6,5 ekran discover pronun mediasi ile uyumlu olmasına rağmen, tersini yaptığında olmuyor.
 15. Serkanasn

  122 den 150 beygire yükseltmek

  Şuanki aracımı seneye satıp modelini değiştirmeyi düşündüğüm için yazılım vs yaptırmadım lakin eğer satmazsam yada değiştirsem yeni aracıma yazılım yaptırmayı planlıyorum 2CR istanbul da.
×