Jump to content

doganersin

Üye
 • İçerik sayısı

  330
 • ÜYELİK TARİHİ

 • Son ziyaret

 • Days Won

  6

doganersin last won the day on 13 Ekim 2019

doganersin en çok beğenilen konuya sahip!

1 Takipçi

doganersin Hakkında

 • Derece
  İstikrarlı Üye

Bilgiler

 • İsim
  ersin
 • Yaşadığım Yer
  hatay

Güncel Profil Ziyaretleri

Güncel ziyaretçiler bloku aktif değil. Diğer kullanıcılar son ziyaretçilerinizi aktif edene kadar göremezler.

 1. bağlantınızı kontrol etmenizi söylüyor vag kabloyu taktığınız yeri kontrol edip ,başka bir USB deneyin
 2. doganersin

  Dsg sorunu

  bende bugün market çıkışında bu hata ile karşılaştım.. hata resmini çektiğimde vites R deydi acaba R de mi çalıştırdım diye tereddüt ettim ama zaten R de çalışmıyor dsg yazılımsal demeniz iyi oldu bana yolda bırakacak bir hata değil diye düşündüm ama yakında 2 bin km lik bir yol yapacağım. yolda kalmak istemem..
 3. doganersin

  stop lamba değişimi

  sanki soketinin farklı olduğunu duymuştum..
 4. ön sislerin LED'lendikten sonra arıza göstermemesi için yapılan kodlamaya göre; Lasttyp sekmesi lamba tipini değiştiriyor yani ön grupta Default Value: 10 - allgemeine Scheinwerfer (bu kırmızı değer halojen, standart değer oluyor) New Value: 6 - LED Lichtmodul ( yeni değer LED seçilince arıza göstermemesi için ) önemli olan önce kodlama yapıp sonra LED takmak, yoksa yine hata gösterebiliyor.. 1- 09 Cent. Elect. 2- Security Access -16 > key 31347 3- Adaptation - 10 dan sonra 23. kanalın sol stop, 24. kanalında sağ stop.. ben ön sisleri kodlama ile hallettim.. yukarıdaki denenmemiştir, sadece mantıken; ön sislerin LED takıldıktan sonraki mantığını arka stoplara uyarladım.. bilgili arkadaşlarımız düzeltme ekleme yapabilir..
 5. doganersin

  Jantları Büyüttüm.

  soğuk pres?
 6. doganersin

  dostlarımıza üye sticker mı hazırlasak?

  @AhmetCakmak Beklemedeyiz Hocam..
 7. hayırlı olsun.. bende geçen gün rastladım aynı ürüne düşündüm alayım mı diye mat krom ve tuş takımı (benimki bir miktar yıprandı) gayet şık olmuş
 8. doganersin

  KAZA

  büyük geçmiş olsun, Rabbim can sağlığı versin öncelikle..
 9. doganersin

  Yeni bir baslangic Indium Grisi.

  @GkM_2015 hayırlı olsun, kaza bela vermesin Rabbim.. (gerçekten Özel bir renk, Özel bir araç) kaç km'de ve ne kadara mal oldu.. bilgilendirirseniz 2. el araç alımında fikir olabilir.. iyi günlerde kullanın GOLF' ünüzü..
 10. öncelikle geçmiş olsun.. mühim olan sizin ve sevdiklerinizin can güvenliği ise kesinlikle servis derim.. polo aracıma vurup kaçtılar, sol far çamurluk değişti.. dışarıda 1500 TL ye hallettirebilirken kaskodan 3500 TL serviste yaptırdım.. doğal olarak Tramer e de girdi.. varsın girsin.. herşey orjinal garantili ve mis gibi orjinali ve garantilisi dururken niçin dişarıda değiştireyim dedim.. ileriki bir zamanda satarken de alıcıya gösterdim, ve sadece 2000TL değer düşüğüne sattım aracımı dediğinize göre aracınız çok hasarlı değil bu sebeple aracınızı serviste yaptırın ve güle güle güvenle binin.. bol bol resim çekin ve aracınızı satma niyetiniz olursa karşıdaki insana anlatmanız kolay olur.. ( ben servise her gün gidip aşama aşama resim çekmiştim) zaten alıcı ise kendini belli eder.. az hasar kaydı çok hasar kaydı, pert, ağır hasar günümüzde iyice saçmalamaya başladı.. lokal boyalı diye satılan bir kaç yüz binlik araçların altından hangi çapanoğlu çıkıyor (bknz. malum expertiz firması youtube kanalı) dediğinize göre aracınız az hasalı, bildiğiniz bir araba, hemen de satmaya niyetiniz olmasın.. (0km almaya niyetiniz yok ise) çünkü alacağınız arabada nelerin çıkacağını bilmek çok zor..
 11. doganersin

  Mk7,5 Jant Değişimi

  18'' clubsport der... susarım..
 12. geçmiş olsun.. bende akü diyecektim. ama şikayetiniz giderilmiş.. genelde akü zayıflayınca buna benzer start-stop vs arıza veriyor
 13. hayırlı olsun.. Rabbim kaza bela vermesin..
 14. hayırlı olsun.. (inşallah kayıtlara bakmak durumnda kalmazsınız) araç içi kamera gerçekten elzem oldu. ben sürekli elektrik veren sigortadan aldım ve 3 yıllık akü (araç 95k'de ve 2016 fabrika aküsü) bu soguklarda hiçbir problem yaratmadı. montajda ince hesaplama bile yaptım, 12V 'tan 5V/0.8 mAh (çarp/böl vs.) aküyü bir haftada bile zayıflatamaz. yani nacizane tavsiyem bırakın sürekli çekim yapsın.. inşallah kimsenin başına gelmez ama eski POLO'ma vurup kaçanı bu sayede tespit ettim ben.
 15. doganersin

  Golf 7 Krom Pedal Seti

  benimkinin aynı.. kalite de aynı görünüyor benim pakette Standart bu pedal takımı..
×
×
 • Yeni Oluştur...