31 Ağustos 2020 VW Güncellenen Araç Fiyatları

Son koz bence eyt hocam
Dolar altın enflasyon Malatya / kayseri nin umrunda değil ,, düşürmeyip ligde kaldılar ya ?

Bence devlet baba süper ligi bu sene 81 takımla oynatsın ....her vilayeti bağrına bassın.. 

Sezon boyu heyecan dolu 1558 maç 

Yanına eyt

Dolar 15 olsa kaç yazar ......

Son koz bence eyt hocam
Hocam içerden bildiriyorum; eyt'liye emeklilik hakkı vermenin 2020 yılı için maliyeti 100 küsür milyar TL. Kısacası imkansız, ha ama bunlar gitmemek için onu da yaparlar mı, yaparlar. İşte o zaman önümüzdeki 30-40 yılı kaybetmiş oluruz. 

Az önce emlakcilarin yanindan gectim, sadece araplar vardi ve keyifleri yerindeydi malum döviz artisi yüzünden, arkadasima sordum isler nasil, 5 tane daire icin arabin tekinden kapora almis bugün, dahasida yoldaymis, virüs yüzünden ucuslar olmayinca vekalet ile saldirmislar evlere.

Bu devran böyle devam ederse ileride torunlarimiz araplarin kiracisi olur kendi ülkelerinde, olmaz demeyin 94 kirizinde korelilerin evlerini 3-5 kurusa Cinliler aldilar, simdi koreliler Cinlilerin kiracisi

2.ellere döviz zammı anında yansıdı. İndirimlerde böyle hızlı gelse keşke. 

Hocam içerden bildiriyorum; eyt'liye emeklilik hakkı vermenin 2020 yılı için maliyeti 100 küsür milyar TL. Kısacası imkansız, ha ama bunlar gitmemek için onu da yaparlar mı, yaparlar. İşte o zaman önümüzdeki 30-40 yılı kaybetmiş oluruz. 
Kanal İstanbul denilen saçmalığı yapmanın bedeli çok daha acı ama onu yapmaya kararlılar. Artık mızrak çuvala sığmıyor. Halkın uyanıp iyi bir ders vermesi şart oldu.

Moderatör tarafında düzenlendi:
7,25 sallıyor serbest piyasa

Dolar kurunu anlık AA dan(anadolu ajansıdan)  takip edin 

Veri akışını orada  2 yıl önce durdurmuşlar  kur 5,25 gösteriyor moraliniz düzelsin 

Bence devlet baba süper ligi bu sene 81 takımla oynatsın ....her vilayeti bağrına bassın.. 
Nihat Sırdar

Kafa radyo

Sabah işe gidiş, akşam işten dönüş fix açık. 

Tam da bu alıntıladığım konuyu aynı şekilde tii ye alıyordu.. 

Akşam bir yetkili çıksada 

Ege akdeniz bölgelerimizde tekrar  kurulması hedeflenen ayrılıkçı lidya / frigya 

Orta anadoluda hitit oluşumlarına asla izin vermeyeceğiz 

Bunlar dış mihrakların oyunu !

Diyiversede 

Yüreğimize su serpse 

Çok şükür urartuları zaten çökertmişlerdi

Moderatör tarafında düzenlendi:

Geri
Üst Alt