Jump to content

Holigan

Üye
 • İçerik sayısı

  103
 • ÜYELİK TARİHİ

 • Son ziyaret

Holigan Hakkında

 • Derece
  Er

Bilgiler

 • İsim
  Burak
 • Yaşadığım Yer
  Ankara

Güncel Profil Ziyaretleri

Güncel ziyaretçiler bloku aktif değil. Diğer kullanıcılar son ziyaretçilerinizi aktif edene kadar göremezler.

 1. @gokhan8585 hocam hayırlı uğurlu olsun aracınız. bluetooth özellikli medya cihazını aliexpressten alabilirsiniz. forumda oldukça konusu mevcut.
 2. Holigan

  Yeni aracım Golf 1.4 Tsi Highline

  @mbonat hocam sıktığınız su ve kullandığınız kimyasallar motora ve beyne zarar vermiyor mu? motor koruma vb. işlemleri her zaman soru işareti olmuştur aklımda. Nedense motora su kaçacak, beyne sıvı girecek diye hep uzak durdum. nemli bezle silip geçiyorum.
 3. Holigan

  Lastik Değişimi

  @forzaGilles hocam bilgim yoktu fakat şansıma tam ortadan yani sırt bölgesi dediğiniz yerden saplanmıştı çivi. Bilgilendirme için tşkler. - @Ender hocam lastik tamir olunca stepneye dokunmak istemedim açıkçası. çok saolun.
 4. Holigan

  Lastik Değişimi

  @erkanwrc yok hocam baya büyük bir çivi girmiş lastikçiye getirdim, yama yaptirdim. @forzaGilles hocam tavsiyen üzerine koçtaştan kompresör aldim, 10 dkda şişirdi lastiği. O şekilde gidebildim lastikçiye zaten. Gerçekten çok faydali oldu. Hepinize teşekkür ederim arkadaşlar ilginiz için.
 5. Holigan

  Lastik Değişimi

  @erkanwrc hocam kasıt olacağına ihtimal vermiyorum, araç her daim apartmanın otoparkında.
 6. Holigan

  Lastik Değişimi

  @forzaGilles hocam hiç aklıma gelmemişti, çıkışta alıp deneyeceğim. çok tşk ederim.
 7. Holigan

  Lastik Değişimi

  @Yigit3735Aynen hocam büyük bi deliği var gibi geldi bana da. Janta kadar inmiş çünkü. Bakalım akşam lastikçiye götürücez, yamayla hallolur inşallah.
 8. Arkadaşlar herkese merhaba. Bu sabah tam araca binecekken sağ ön lastiğin havasının tamamen indiğini fark ettim. Jantla yüzey arasına sıkışmış kalmış lastik. Patlamış gibi geldi bana ama değişimden sonra belli olur. Mecbur arabayı bıraktım çıktım. Eğer patlaksa önce stepneyi takıp lastikçiye götürüp sıfır lastik almaya düşünüyorum. Sadece sağ ön lastiği sıfırla değiştirmek sürüş açısından problem yaratır mı? Yeni lastiği arkalardan birine takıp arka ikiliyi öne mi takmak daha mantıklı? Görüşlerinizi bekliyorum. Mevcut lastikler 2 yıllık bu arada, toplamda 10.000 km yapmamıştır.
 9. Holigan

  Golf 7 ye 7.5 Difüzörü takma

  bence de 7.5 ta durduğu gibi güzel durmuyor, basık ve kısa olduğundan belki de. herkesin dediği gibi zevk meselesi bu işler. ben olsam yaptırmazdım ama. Egzosa yaptıkları ne olduğu belli olmayan işlem de cabası.
 10. Holigan

  Golf 7 ye 7.5 Difüzörü takma

  @bangduck hocam 7'ye 7.5 difüzörü olmuyor diye biliyorum, forumda konusu vardı yanılmıyorsam.
 11. Holigan

  Artık zamanı gelmişti😀

  @driver_can enderde 3.900 hocam aklınızda olsun.
 12. Holigan

  Artık zamanı gelmişti😀

  @driver_can maşallah allah kaza bela sıkıntı vermesin. hayırlı olsun, yanlız hocam bunca donanıma ek olarak 7.5 kayan led stop daha güzel durur sanki.
 13. Holigan

  7stop kayan sinyal yapmış

  @harunlee hocam 7.5 led stop için yetkili servisleri arayıp fiyat isteyin, biraz da pazarlık yapın. 5.400 çok uçuk bi rakam. Ender elektronikte 3.900 https://www.enderelektronik.com.tr/volkswagen/golf/golf-7-5q/led-stop-dinamik-golf7.html
 14. Arkadaş aracını satmak için başlık açmış, araç dışında herşey konuşulmuş neredeyse. ÖTV vb. konuları başka başlıklarda tartışmamız gerektiğini düşünüyorum. Başlığı açan arkadaşa da ayıp etmemiş oluruz böylelikle.
 15. @[email protected] 3 ay önce muayeneden sıkıntısız geçtim çift u ledlerle. Ki ben de led ampül de değil xenon ampul vardı. Necati ustam saolsun balastları farın altına bağladığı için sorun olmadı. Kısacası led ampullerle muayeneden geçersiniz ama burası Türkiye ve mevzubahis TÜVTÜRK olunca kesin konuşmamak lazım. Bi standartları yok çünkü, bi istasyonun geçirdiğini diğeri bırakabiliyor.
×
×
 • Yeni Oluştur...