Jump to content

Holigan

Üye
 • İçerik sayısı

  208
 • ÜYELİK TARİHİ

 • Son ziyaret

Topluluk Puanı

143

Holigan Hakkında

 • Derece
  İstikrarlı Üye

Bilgiler

 • İsim
  Burak
 • Yaşadığım Yer
  Ankara

Güncel Profil Ziyaretleri

Güncel ziyaretçiler bloku aktif değil. Diğer kullanıcılar son ziyaretçilerinizi aktif edene kadar göremezler.

 1. Holigan

  Yeni Bir Golf Sahibi

  @kaskejhoşgeldiniz, aracınız hayırlı olsun. Golf ile ilgili her türlü mekanik-elektronik işlemi gözünüz kapalı necati usta'da yaptırabilirsiniz. Kendisi forumumuza da üyedir, dükkanı ostimde. Arama motoruna kaygusuz oto yazın çıkar.
 2. Holigan

  Benim Ateca

  @yusuf Hocam siz o listeye FR jantı da ekleyin bence Jant zevk işidir, görecelidir ama excellence donanımın en büyük handikapı ne idüğü belirsiz çok kollu jantları. Atecanın 2019 öncesi FR jantları çok yakışacaktır.
 3. Holigan

  Jant Temizliği ve Seramik Kaplama Uygulaması

  @KaiZeN hocam elinize sağlık, gün ışığında belli olur parlaklığı. o zaman daha da güzel durur. Bu arada ben hanıma ebeveyn banyosunda jantları yıkıcam desem evden kovar, net :))
 4. Holigan

  Golf 7 Göçük düzeltme

  @murat28 hocam geçmiş olsun, valla ne yalan söyleyeyim fotoya baktıkça boyasız nasıl düzeltebilmiş pek aklım ermedi.
 5. Holigan

  2018 highline 2019 comfortline'a karşı.

  @Blanxing Sonradan taktıracağınız farlar orijinali gibi olmayacaktır. Comfortta olmayan diğer opsiyonları ekleyeyim deseniz astarı yüzünden pahalıya gelir. Hiç düşünmeyin highline alın. Ama mutlaka iyi bir ustaya ya da ekspertiz firmasına gösterin. Malum sarı sitede yalan dolandan bol bişi yok son zamanlarda.
 6. Holigan

  Taiwan Dinamik Stop Tamiri - Küccücük kaza :)

  @muhammedakgunes geçmiş olsun hocam. led stopları aldığımda daha taktırmadan kolisinden düşürmüştüm, çok benzer bi çatlak olmuştu bende de, far tamir eden bi yere yaptırmıştım hiç sorun olmamıştı. İşi bilen bi tamirci halleder, arkadaşların da dediği gibi şeffaf folyo yaptırırsanız sıkıntısız kullanırsınız.
 7. Holigan

  Golf 7.5 Çift J Far Led arizasi

  @Golf_286 iyi bir usta balastı (slim balast olmalı) farın altına monte ederek halleder hocam, boşu boşuna led ampul masrafı yapmayın.
 8. Holigan

  Bakım ve Temizlik Ürünleri Listesi

  Hocam tam da newmix ürünlerine bakarken yorumunuza denk geldim alsam mı almasam mı tereddütünden kurtardınız
 9. Holigan

  Golf R Gitti, Ateca Geldi

  @yusuf hocam hayırlı uğurlu olsun, tekerine taş değmesin. Ateca benim de radarımda olan bi SUV. Golf R'dan sonra neden FR değil de excellence tercih ettiniz merak ettim? Stokta mı yoktu? Bir de kullanım detaylarını ve tecrübe ettiğiniz kadarıyla artılarını eksilerini yazabilir misiniz?
 10. Holigan

  Taksiciler!

  @ogzogz Araç Golf 5ti, sıkışmadan kastım cam 3-4 saniye geç tepki verdi, o arada olan oldu zaten. @bf417 iffetlik bi durum olmadı yani
 11. Holigan

  Taksiciler!

  @Musaaksoy Trafikte en önemli hususlardan biri (hatalıysanız) hatayı kabul etmek. Kornayla, cam açmayla başlayan hırlaşmalarda elimi kaldırıp "pardon, özür dilerim" dediğiniz an insan olan zaten peki deyip yoluna devam ediyor. Az insan olan da söylenip ya da küfredip gidiyor. (ona da bi yere kadar tamam) Ama insanlıktan nasibini almamış çok afedersiniz bazı davarlar ise, özür dilemenize rağmen toplumdaki tevazu sahibini ezme dürtüsünden dolayı, üstünüze geliyor, kavga etmek istiyor. Bir keresinde böyle birine denk gelmiştim, özür dilememe rağmen gece vakti sıhhiye köprüsünün altında sağa çekti elinde demir sopayla indi, binbir çeşit küfürle arabaya doğru gelmeye başladı. Yan cam açık elini soktu içeri, o anda kan beynime sıçradı camı kapattım kolu cama sıkıştı, elinden sopayı alıp kolu sıkışıkken vurmaya başladım. Tepki şu oldu: "Abi yapma kurbanın olayım, 2 çocuğum var" Büfeciler zor aldı elimden, cidden o gün cinayet işleyebilirdim. Velhasıl o gün bunları yaşayıp kendimi tanıyamayınca, herşeyden geçtim. @krym hocamızın da dediği üzre, gerçekten gerek yok.
 12. Holigan

  R line tampon sorunsalı.

  @beratx hocam her şey düzgün olsa bile kargoda ezilme, kırılma, hasar gibi bi sıkıntı çıkabilir. Streçlendiğine göre kutu vs falan yok. Bence en güzeli İstanbul'dan bi arkadaşın yardımcı olması, mümkünse tabi. Orjinalliği konusunda R tamponu bilen arkadaşlar yorum yapacaktır zaten.
 13. Holigan

  Volkswagen Manisa fabrikasını resmen açıkladı

  @tiesay Almanya'nın bizi kıskandığını unutmuşum hocam
 14. Holigan

  Volkswagen Manisa fabrikasını resmen açıkladı

  Asgari ücretin 300 avro bile olmadığı ülkeye neden yatırım yapılmadığı çok belli aslında. Hukukun ve adaletin olmadığı yere kimse parasını yatırmaz. Covid olmasaydı da çok farklı olacağını düşünmüyorum.
 15. Holigan

  Kaza Yine "Geliyorum!" Demedi

  @Musaaksoy geçmiş olsun hocam. Görünmeyecek kadar darbe almış aracınız, bununla gelmiş geçmiş olsun. Hiç değişim falan düşünmeyin, bence kalsın bu şekilde. Yok içime sinmez diyorsanız da iyi bir usta lokal boya ve düzeltmeyle halleder.
×
×
 • Yeni Oluştur...