Jump to content

vsoner

Üye
 • İçerik sayısı

  183
 • ÜYELİK TARİHİ

 • Son ziyaret

Topluluk Puanı

106

1 Takipçi

vsoner Hakkında

 • Derece
  Katılımcı Üye

Bilgiler

 • İsim
  SoNer
 • Yaşadığım Yer
  Ankara

Güncel Profil Ziyaretleri

Güncel ziyaretçiler bloku aktif değil. Diğer kullanıcılar son ziyaretçilerinizi aktif edene kadar göremezler.

 1. vsoner

  05 Ağustos 2020 VW Güncellenen Araç Fiyatları

  istedikleri kadar 300 yazsınlar bence artık eskisi kadar kolay araç satışı gerçekleşmeyecek. deniz bitti kara göründü.
 2. vsoner

  05 Ağustos 2020 VW Güncellenen Araç Fiyatları

  Kanal İstanbul denilen saçmalığı yapmanın bedeli çok daha acı ama onu yapmaya kararlılar. Artık mızrak çuvala sığmıyor. Halkın uyanıp iyi bir ders vermesi şart oldu.
 3. vsoner

  05 Ağustos 2020 VW Güncellenen Araç Fiyatları

  titreşimli çokomelli damat bey doğru söylemiş. eşi dostu kendisi hepsinin ekonomisi giderek güçleniyor. kpederi dünyanın sayılı zengin devlet başkanlarından birisi oldu. maşallah. nazar değmesin.
 4. vsoner

  05 Ağustos 2020 VW Güncellenen Araç Fiyatları

  yetmez ama evet.. ver coşkuyu
 5. vsoner

  05 Ağustos 2020 VW Güncellenen Araç Fiyatları

  @Musdi mevcut başkanlık sistemi ve iktidardaki parti yöneticileri ile bu dediklerin yapılamaz.
 6. vsoner

  Seat leon 2020 fr dsg 1.5act dsg 150hp aracıma kavuştum

  Hayırlı uğurlu olsun. Güle güle kazasız belasız kullanın.
 7. vsoner

  BAKIMA KALAN SÜRE HK - KARAR VERİLDİ :)

  gitmişkene gasdamonu bastırgması almayı da unutma
 8. vsoner

  Kavuşmak üzereyim

  Hayırlı olsun güle güle kullan. Bu arada baklavacı arkadaşımız konuyu henüz görmemiş @HONEY
 9. vsoner

  Aracın KM'sini MIB ekranından düşürme. Kodlamasız

  @Savatage hocam uzun zamandır ikinci el araç almadan önce mutlaka şase no'dan ilk sahiplik durumunu tanıdık sigortacıdan sorgulatıyorum. aslında bu sorgulamanın vatandaşlara cüzi bir bedel karşılığı açılması lazım.
 10. vsoner

  Aracın KM'sini MIB ekranından düşürme. Kodlamasız

  @Recep Gül tabiki öyle adam kendisini hukuken koruma altına almak için bu açıklamayı yazmış. bizde de km düşürme olaylarına en az 2 yıl hapis cezası gelmesi lazım. hem de af'sız kemiksiz 2 yıl hapis. bu cihaz varken km düşürmek adamın vicdanına kalıyor. Allah hepimizi iyi insanlarla karşılaştırsın.
 11. vsoner

  Aracın KM'sini MIB ekranından düşürme. Kodlamasız

  şimdi piyasada bu km cihazları rahatlıkla temin edilebilirken, bizim uyanık (!) galericilerin al-satçıların, filocuların bu cihazdan bihaber olduklarını düşünmüyorsunuzdur umarım.
 12. vsoner

  Aracın KM'sini MIB ekranından düşürme. Kodlamasız

  bu da başka bir cihaz. Diag Prog 4. daha pahalı bir cihaz. web sayfasının altında da uyarı metni yazmışlar. kısaca diyorlar ki bu km düşürme işlemini sadece tamirat onarım amaçlı yapınız. aksi halde cezai yaptırımla karşılabilirsiniz. mesela polonyada 3 aydan 5 yıla kadar hapis cezası varmış. https://www.diagprog4.com/prices IN CASE OF PROGRAMMING MILEAGE OR HOURS OF OPERATION, THE SOFTWARE MAY BE USED SOLELY FOR REPAIR-RELATED PURPOSES. HOWEVER, IN SOME COUNTRIES ANY CHANGES TO ODOMETER (CLOCK) READING OR TAMPERING WITH THE MILEAGE ACCURACY SHALL BE FORBIDDEN UNDER PENALTY. PURSUANT TO ART. 306a OF THE POLISH PENAL CODE, WHOEVER ALTERS ODOMETERS OF MOTOR VEHICLES OR TAMPERS WITH THE MILEAGE ACCURACY SHALL BE SUBJECT TO THE PENALTY OF DEPRIVATION OF LIBERTY FROM 3 MONTHS UP TO 5 YEARS. WHOEVER COMMISSIONS A THIRD PARTY TO PERFORM THE ABOVE-MENTIONED ACT SHALL BE SUBJECT TO THE SAME PENALTY.
 13. vsoner

  Aracın KM'sini MIB ekranından düşürme. Kodlamasız

  genelde filo araçlarının 3 yılı dolmak üzereyken km'leri düşürüp piyasaya sürüyorlar. güvenilir bir insandan almadığınız sürece, 2.el aracın km'sine kesinlikle güvenmeyin. bunu tespit etmek çok ama çok zor. ancak km'yi düşüren önceki muayene bilgisindeki km değerini bilmeden düşürmüş ise ancak o zaman anlayabilirsiniz. bu şekilde satılık bir golf'ü yakalamıştım.
 14. vsoner

  Aracın KM'sini MIB ekranından düşürme. Kodlamasız

  km düşürmek o kadar kolay ki, maalesef ahlaksız insanlar bunu sırf maddi çıkar için korkmadan yapıyorlar. piyasada satılan Obdstar X300M cihazıyla çoğu markanın km'si düşürülebiliyor ve hiç bir şekilde tespit edilemiyor. https://www.sahibinden.com/ilan/ikinci-el-ve-sifir-alisveris-teknik-elektronik-test-olcum-cihazi-obdstar-x300m-705760854/detay internetten daha ucuza alınabiliyor. buna ancak otomobil üreticileri dur diyebilir. km düşürülmesini engellemek için çok daha komplike bir yöntem oluşturmak zorundalar. yoksa bizim gibi 3.dünya ülkelerindeki ahlaksızlar bu cihazla istedikleri aracın km'sini düşürürler. https://www.obdexpress.co.uk/wholesale/obdstar-x300m-odometer-adjust-obdii.html?gclid=Cj0KCQjwpNr4BRDYARIsAADIx9wCmv-B3BwCZxMawrudpBwvklPftpW789_36kHpD6UAPJoWBiVcndMaAnx3EALw_wcB
 15. vsoner

  Benzin Depom Delinmiş

  geçmiş olsun. sabah haberturk tv'de buna benzer bir haber vardı. istanbulda bir dizel corolla yoldaki mazgala çarpıyor, mazgal depoyu deliyor. yolun tamamı mazota bulanıyor. ne yayalar ne de motorsiklet sürücüleri doğru düzgün o yoldan geçebildi. mazot yolu kayganlaştırdı.
×
×
 • Yeni Oluştur...