BAKIMA KALAN SÜRE HK - KARAR VERİLDİ :)

@HONEY top tec 4200 45bin km ye kadar gidebilen bir yağmış kutuda öylr yazıyor. Hava filtresine çıkarıp hava tut kompresörle gelince yaptır dizel olsa neysede 1.2 tsi yağa çok baskı yapacağını zanetmiyorum dip gazla gezmiyorsan tabi abi😂

[mention=11839]HONEY[/mention] top tec 4200 45bin km ye kadar gidebilen bir yağmış kutuda öylr yazıyor. Hava filtresine çıkarıp hava tut kompresörle gelince yaptır dizel olsa neysede 1.2 tsi yağa çok baskı yapacağını zanetmiyorum dip gazla gezmiyorsan tabi abi[emoji23]
Evet çok mantıklı temizleyip idare etsin gelince yenilerim

45.000 km yanlış yazmislardir hocam

Motosikletimde dip gaz arabada pedalin altinda yumurta varmış gibi yumuşak sürüyorum

Nasil bir psikolojim varsa

Moderatör tarafında düzenlendi:
@HONEY yıl olarak 2 yıl yada 50 bin diyor ama uzun yol yorulmayan araçlar için. 

Bu yağdan evede aldım patates kızartıyorum.😂şaka bir yana top tec olunca 1 kaç bin km lerin lafı olmaz 

[mention=11839]HONEY[/mention] yıl olarak 2 yıl yada 50 bin diyor ama uzun yol yorulmayan araçlar için. 
Bu yağdan evede aldım patates kızartıyorum.[emoji23]şaka bir yana top tec olunca 1 kaç bin km lerin lafı olmaz 

Lokma da iyi olabilir denemek lazim

@HONEY aklıma gelmedi onuda deneyim 😂 yağı değiştirmiştim + manuel şanzıman yağı ile 'mazot hava anti alerjen filtreyi takcam bende hafta sonu

20200717_204107_HDR.jpg

Bu arada hemşeriyiz rize çamlıhemşin bende bayramda 15/20 gün giderim son iki seferdir evi yeni yaptırdık işlerinden dinlemedim 😂ev işi çaylar derken şehir hayatı çok yoruyor

Screenshot_20200717-204638(1).png

@HONEY hocam bence atlayın bir otobüse araba kalsın, vay efendim bakım yapmazsam yolda bir şey olur mu, bakım yapsam köyde kirlenir mi derdi yok nasıl ama :)

[mention=11839]HONEY[/mention] hocam bence atlayın bir otobüse araba kalsın, vay efendim bakım yapmazsam yolda bir şey olur mu, bakım yapsam köyde kirlenir mi derdi yok nasıl ama [emoji4]
Ona da ayri baslik açıp sorarım

Toplu taşıma da otobüs ile korona olur muyum diye

Oradan cikacak cevaplar araba ile git olur

• Beğen
Tepkiler: Ysn
Gayet iyi anladım emin olabilirsiniz. Hatta siz sorduktan sonra sonucu da yazdım.

Konuyu başka yöne çekip sonra konu bu değil diyip yedek parçaya geri dönen sizsiniz.

Konu, aracın uzun yola çıkınca bakım yapılması değil, iki seçenek arasında kalınmış bir durum hakkında hafif esprili hafif gerçek yorumlar. 

Servis bakımlı olmuş olsaydı (şahsen ben olsam son gün ya da son kilometrede yaptırırdım ve olası sorunda servise gerekeni yapardım) evet ama servis dışı bakımlarda daha sık yapılması ve daha temkinli olmak gerektiğini düşünüyorum.

Pamuk şeker değilse ve uzun yola gitti diye, sıfır araba ya da 60bin km'deki araba tercihi örneğiniz havada kalıyor.

Siz yine de alman arabası diye yüklenmeyin, benden tavsiye..
Hocam hafif esprili demişsiniz ama son zamanlardaki mesajlarınızda hep bi gerginlik havası var. Benimki kendimce bir öneriydi, farklı anlaşıldım sanırım, olsun. Sevgiler...

Hocam hafif esprili demişsiniz ama son zamanlardaki mesajlarınızda hep bi gerginlik havası var. Benimki kendimce bir öneriydi, farklı anlaşıldım sanırım, olsun. Sevgiler...
@yunusaktas91 önerinizi gayet iyi anladım, hatta alıntı yapıp cevap da yazdım. Verdiğiniz örnek ile ne demek istediğinizi de anladım. Ben de örnek verdim. Ben de yorumumu yaptım. Siz de yaptınız. Ama galiba siz verdiğiniz örnek ile konuyu değiştirip, değiştirdiğiniz konuya da cevap verilince tekrar başa dönüp sanki konuyu ben değiştirmişim havası verip, buradan da benim gerginliğime bağladınız. Şuan o kadar sakinim ki anlatamam :) .

@yunusaktas91Takipte kalmaya devam edin, sevgiler.

Geri
Üst Alt