BAKIMA KALAN SÜRE HK - KARAR VERİLDİ :)

Git gel hocam boşver yazık hoyratça bin arabaya [emoji23]
Hocam kabayim öküzüm elim ayarsizdir ama

Kiz gibi nazik kullanirim kiyamam

Otoban maksimum 110 benim sabit

Hocam kabayim öküzüm elim ayarsizdir ama

Kiz gibi nazik kullanirim kiyamam

Otoban maksimum 110 benim sabit
Estagfurullah hocam,

Hocam tabi abartın demiyorum ama aracı tanımak icin arada zorlamak lazım basın iyice 160-170 biraz kasları gevşesin :)  

Şaka bi yana sakin sürüyorsanız kesinlikle dönünce yaptırın hava filtresi polen yağ vs heba olmasın ben olsam öyle yapardım 

Moderatör tarafında düzenlendi:
Estagfurullah hocam,

Hocam tabi abartın demiyorum ama aracı tanımak icin arada zorlamak lazım basın iyice 160-170 biraz kasları gevşesin [emoji4] 
Şaka bi yana sakin sürüyorsanız kesinlikle dönünce yaptırın hava filtresi polen yağ vs heba olmasın ben olsam öyle yapardım 
Mantikli bazen basmak lazim

Bir gün izmite kuzene gittim yapıştıra yapıştıra geldim dedim

Kacla geldin dedi

120

8000 km oldu takilali

Arada derken bakim arasi hic dusunmedim
2100 km kaldı demişsin bakıma bende 13bin km yapmısındır diye düşündüm. yaşadıgın yerde toz toprak çoksa yılda 2 defa değiştirmenin zararı olmaz.

aslında bakım ucuz birşey tutsa 6 ayda bir bakım yaparım. kış a gırerken 0w30 yaz a girerken 5w30 mis gibi olur

2100 km kaldı demişsin bakıma bende 13bin km yapmısındır diye düşündüm. yaşadıgın yerde toz toprak çoksa yılda 2 defa değiştirmenin zararı olmaz.
aslında bakım ucuz birşey tutsa 6 ayda bir bakım yaparım. kış a gırerken 0w30 yaz a girerken 5w30 mis gibi olur
Bizim benzinliler 10.000 km araliginda diye biliyorum

Yaşadığım yer İstanbul göbeği ama gidip gelecegim yer dag tepe köy yollari

Ustadlar

Aracin bakimina 2100 km var 42 gün de 1 yil suresini tamamlamasina kalan süre

Aracim 1.2 dsg benzinli 58.000 km de

Icindeki yağ likoooomoiil
toptec 4200

Simdi önümüzdeki hafta Gastamonuya gidip memlekette gez toz 1500 km yakin yaparım

Gelince mi yaptirsam gitmeden önce mi kararsizim

Köy yollarinda incecik toz toprakdan hava filtresi ve polen filitreleri falan doluyor

Ne yapayim uzmanlara soruyorum
Aracim 2019 tdi 10.500 km de ilk bakımı 23.07 de benim de doluyor bende haftaya tatile çıkıcam toplamda 600 700 km fln yol yapicam toz toprak vs. bayramdan sonra ya randevu aldım ben.

SM-A505F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

@HONEY ya da gidiş dönüş testi yapın. Malzemeleri koyun bagaja(tabi yer varsa), Kastamonu'dan dönmeden bakım yaptırın. Farkı da paylaşın.  

iki seçeneğin ortası bu, başka yolu yok.

(Kahretsin, yine çok mantıklı :) )

[mention=11839]HONEY[/mention] ya da gidiş dönüş testi yapın. Malzemeleri koyun bagaja(tabi yer varsa), Kastamonu'dan dönmeden bakım yaptırın. Farkı da paylaşın.  
iki seçeneğin ortası bu, başka yolu yok.
(Kahretsin, yine çok mantıklı[emoji4])
Ne şiş yansın ne kebap

Mantikli

@HONEY Hocam misal birebir aynı araçtan iki tanesine sahipsiniz. Biri sıfır km cillop, diğeri 60bin km. Gideceğiniz yer de dağ bayır toz toprak... Hangi aracınızı götürmeyi tercih ederdiniz? 

Geri
Üst Alt