BAKIMA KALAN SÜRE HK - KARAR VERİLDİ :)

Evet zaten titiz birisiyim değiştiririm [emoji108] Arka soldan fren balatası ses yapıyor bitsede Ate ye Performans disk ve balata ya geçsem artık [emoji2960]
Bundan kac adet stok var

O zaman bujileri yetkili servis de degistirim

Sagolasin ustadim
Hocam bujileri serviste değiştirceksen dikkat et (Eco seri) buji takmasınlar.!! İyi bişey yapıyım derken... :)  servis danışmanına bunu özellikle söyle eco seri buji istemiyorum diye.,

Artık biliyosun parça kodu JZW ile başlıyorsa o parça Eco seri yedek parçadır.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Hocam bujileri serviste değiştirceksen dikkat et (Eco seri) buji takmasınlar.!! İyi bişey yapıyım derken... [emoji4] servis danışmanına bunu özellikle söyle eco seri buji istemiyorum diye.,
Artık biliyosun parça kodu JZW ile başlıyorsa o parça Eco seri yedek parçadır.
Sagol ustadim

Kesinlikle belirticem

Bugün@metinkar ustadin önerdiği özel servise bakim için gittim

Aslinda bana uzak ve ters yerdi referans sağlam olunca 60 km git gel (istanbul trafiği) gitmek istedim

Sagolsun Fatih usta guzelce ilgilendi

Bir daha gidermiyim kesinlikle giderim tavsiye ederim

İkitelli org. San basaksehirde Pars motor

Bir önceki bakim servisini neden biraktigimi yazayım adama kisin sabahlari kasislerde önden gacirti sesi geliyor diyorum o arkadan geliyordur diye israr etti ben bile forum sayesinde öğrendim kronik olan o öndeki yaglanan yerden olduğunu usta bence bunu bilmeli
@metinkar tekrar teşekkür ederim yer önerisi için

@forzaGilles hocam ngk bujininde eko serisi varmı.Benim bakımda ngk takıldı orjinal diye biliyordum hep.

Venus Z10 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

@forzaGilles hocam ngk bujininde eko serisi varmı.Benim bakımda ngk takıldı orjinal diye biliyordum hep.

Venus Z10 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Eco seri buji var., NGK marka diye eco olmayacak diye bir durum yok :) Eco seri olur ama NGK değilde başka marka olur., veya tam tersi NGK 'ya eco seri ürettirmişlerdir.,

Verdikleri faturaya bakın buji nin parça kodu JZW ile başlıyorsa o parça eco seridir., değilse değildir..

Eko serisi parçalar; Akü, Alternatör, Amortisör, Buji, Egzoz, Fren Balatası, Fren Diski, Polen Filtresi, Silecek parça grublarını kapsıyor.

Geri
Üst Alt