BAKIMA KALAN SÜRE HK - KARAR VERİLDİ :)

@HONEY Avrupa'da bakımları 2 yıl 30 bin km de yapın diye öneriyor araç üreticileri siz neden acele ediyorsunuz ki seneye de yaptırsanız olur aslında, araç garantisi ile ilgili hir durum sanırım yok zaten çünkü malzeme var diye yazmışsınız.

Bu nasil yag? Benimkisi aycicek yagi rengindeydi bakimdan önce, simdi zeytinyagi kivaminda, piril piril
 golfle yilda artik 5 bin km civari yaptigim icin yilda birkere degistiriyorum, eskiden yilda 2 defa bazen 3 defa degistirirdim km bagli olarak

Ustad yilda 2 defa beni aşar

[mention=11839]HONEY[/mention] Avrupa'da bakımları 2 yıl 30 bin km de yapın diye öneriyor araç üreticileri siz neden acele ediyorsunuz ki seneye de yaptırsanız olur aslında, araç garantisi ile ilgili hir durum sanırım yok zaten çünkü malzeme var diye yazmışsınız.
Yok hocam artık acele etmiyorum ustadlar gerek yok dedi

İstanbul trafiği icin 2 yil 30.000 km abartılı olabilir

10.000 km de veya yilda bir en uygunu gibi

8.000 km yol yaptım yağ renk güzel seviye çubuğun ortasında

Likooomoil toptec 4200 yağ

Karamel renginde kıvamı kaygan

1500-2000 km sonra köy dönüşü bakim yaptiracagim

5 lik yag kutusunda biraz kalmıştı yanıma alacağım eksilirse ekleyeceğim

f5778b7c0cee68307ae313911fca844a.jpg
83d412db07e5d40503e256c14e6c7402.jpg
Bence doğru karar. Yağda araçta bu gibi küçük zaman ve km leri kapatacak özellikte.Sorun olacağını düşünmüyorum. Kazasız belasız hayırlı yolculuklar şimdiden Bülent Hocam.

Bence doğru karar. Yağda araçta bu gibi küçük zaman ve km leri kapatacak özellikte.Sorun olacağını düşünmüyorum. Kazasız belasız hayırlı yolculuklar şimdiden Bülent Hocam.
Tesekkur ederim ustad

@HONEY uzun süreli sıfırlanmadan önce kaçtı?

[mention=11839]HONEY[/mention] uzun süreli sıfırlanmadan önce kaçtı?
Ustad

İstanbul mecidiyekoy otoban sürüsü Gerede de fulledim

Orada 5.4 dedi bilgisayar saglamasini yaptım 5.7 gerçek olan tüketim

Bu 3.3 yokuş iniş ilginç değer olduğu için cektim normal kullanim imkansiz çünkü

Her inişin bir çıkışı var sanirim o zaman da en az 6.6 olur

Hirs yaptim

3 yetiskin

Bagaj full ve diğer yolcu koltuğu eşya dolu

klima açık

1.2 dsg 106 hp ( 1 beygir ben dahil)

9aa2aef4d425da2833cba94fc4c412f0.jpg
Bu ne hırs be abi :) vw görse keşke, hırsına karşılık hırs yapar yakıt ortalamasını daha aza çeker :) :D  

Geri
Üst Alt