BAKIMA KALAN SÜRE HK - KARAR VERİLDİ :)

Bu ne hırs be abi [emoji4] vw görse keşke, hırsına karşılık hırs yapar yakıt ortalamasını daha aza çeker [emoji4][emoji3] 
Haha ustadim

Dönüşte intikami alir en az 6.6 olur yokus yukarı tirmanacagim

Tatil bitti 60.000 km bakimi geldi

Elimde mann filtreler ve Likooomoil yag var

Bakimi disarda yaptiracagim

Bujileride orjinal ile degistirmek istiyorum

Bujileri servisten alıp ozelde bakimla beraber mi degistireyim yada buji degisimi icin yetkili servise mi gitsem acaba

2014 1.2 dsg arac yetkili servis bakimli degil

Gecen aylarda hidrolik - antifiriz ve devirdaim yetkili serviste degistirmistim

@HONEY servisten parça alınca ancak serviste takılırsa indirim yaparlar.

İndirimsiz parça alıp dışarıda taktırmak ile serviste indirimli parça ve işçilikle taktırmak arasında bir durum. Ayrıca 2 sene yapılan işlemin garantisi var.

[mention=11839]HONEY[/mention] servisten parça alınca ancak serviste takılırsa indirim yaparlar.
İndirimsiz parça alıp dışarıda taktırmak ile serviste indirimli parça ve işçilikle taktırmak arasında bir durum. Ayrıca 2 sene yapılan işlemin garantisi var.
O zaman bujileri yetkili servis de degistirim

Sagolasin ustadim

@HONEY Hocam hoşgeldin, umarım tatil iyi geçmiştir. Ben olsam bujileri indirimli yetkili serviste değiştirirdim.

[mention=11839]HONEY[/mention] Hocam hoşgeldin, umarım tatil iyi geçmiştir. Ben olsam bujileri indirimli yetkili serviste değiştirirdim.
Tesekkur ederim hocam

Hos buldum

Superdi valla kazasiz belasiz döndük

Aynen en mantiklisi yetkili servis olacak

Bende birşey sormak istiyorum 🤭 Malum virüsten dolayı aracımı fazla kullanamadım. Geçen sene aralık ayında yıllık bakımını yaptırdım fakat şuana kadar 3500 km anca yapmışım. Aralık ayında 5-6 bin km anca olur. Km dolmadan yıl dolacak ve motor yağı illa ki değişecek sanırım ☺️

Bende birşey sormak istiyorum [emoji2960] Malum virüsten dolayı aracımı fazla kullanamadım. Geçen sene aralık ayında yıllık bakımını yaptırdım fakat şuana kadar 3500 km anca yapmışım. Aralık ayında 5-6 bin km anca olur. Km dolmadan yıl dolacak ve motor yağı illa ki değişecek sanırım [emoji3526]
Anayasa kitabina göre evet hocam

Mantik olarak bence gereksiz ama iç huzur icin bende yildan dolayi bakima girerdim

Evet zaten titiz birisiyim değiştiririm 👌 Arka soldan fren balatası ses yapıyor bitsede Ate ye Performans disk ve balata ya geçsem artık 🤭

Geri
Üst Alt