Welcome to Golftutkusu

9LOgm5.jpg

Golf tutkunu dostlar arasına hoş geldiniz.

Burada Golf adına aradığınız her şeyi bulacağınıza inancımız tam..

Aramıza katılmanız için Golf sahibi olmanız gerekmiyor. Başka bir marka araca sahip olabileceğiniz gibi hiç bir aracınız da olmayabilir.

Burada sadece Golf  göklere çıkartılmadığı gibi diğerleri de yerilerek Golf'ün üstünlüğünü iddia etme hatasına düşmüyoruz. Herkesin karar ve fikirlerinin değerli olduğunu bildiğimizden, her birine saygılıyız ve eşit biçimde ifade özgürlüğüne sahiptir tüm düşünceler.

"Golf satın aldığınızda bir arabadan fazlasına sahip olduğunuzu göreceksiniz"

Kastım her geçen gün bir yenisini diğerleri arasına eklediğiniz detaylar, kullanım özellikleri değildir. burada bilgi ve tecrübeden fazlasını da paylaştığımızı göreceksiniz: bir paylaşım platformunda nadiren bulunan seviyeyi,  çıkarsız paylaşımın sonucu olan ; samimi bir dostluğu bulacaksınız uzun yıllar önce kaybettiğimiz.

Yorumsuz, tarafsız, tartışmasız ve yüzlerce gereksiz mesaj okumadan aradığınızı bulmaya odaklı ve görsellerle desteklenmiş Golf ansiklopedisinin yapraklarıdır çevirdikleriniz. Onlar ki ciddi bir emeğin ve işbirliğinin sonuçlarıdır. 

Eğer bir Golf  sahibiyseniz veya almayı düşünüyorsanız normalde yıllar alacak tecrübe sonucu öğreneceklerinizi çok daha kısa sürelerde öğrenmeniz mümkün olacak. Bu araştırmanızın sonunda sadece bir Golf sahibi olmadığınızı göreceksiniz.

Bilgiyi güçle ve gücü parayla özdeşleştirenlerin fena halde yanıldıklarının en önemli kanıtı sınırsız seyahat özgürlüğüdür sayfalar arasında.

 bu paylaşım platformunda vereceğiniz manevi destek doğru yolda olduğumuzun en önemli kanıtı olacaktır. Lütfen üye olarak desteğinizi esirgemeyin.

Üyelik esnasında telefon, plaka vb. şahsi bilgileriniz istenmeyecektir.

7v47yY.jpg

yusuf

Kurucu Yönetici
 • İçerik sayısı

  7.085
 • Katılım

 • Son ziyaret

 • Days Won

  41

yusuf last won the day on 23 Mart tarihinde

yusuf had the most liked content!

yusuf Hakkında

 • Derece
  Kurmay Albay
 • Doğum Günü 25-02-1989

Converted

 • İsim
  Yusuf
 • Yaşadığım Yer
  İstanbul

Güncel Profil Ziyaretleri

4.128 profil görüntüleme
 1. Yılda kaç km yol yapıyorsunuz hocam. 1.4 highline olmadıkça 1.4 almanın çok bir esprisi yok. 1.2 daha dolu bir confort tavsiye ederim. Tabi yıllık 15.000km altında iseniz.
 2. Hayırlı satışlar
 3. Look what I found on AliExpress http://s.aliexpress.com/aeqI32iA
 4. Hocam ilk 4 soru için pla hariç çok zor işlemler. Apo ve ender elektronik bu konuda tek el durumunda. Bagaj kendi kendine açılmasın hocam boşverin ;=
 5. Parça parça satılırsa bu fiyat olabilir. Yoksa çıkmacilarda bu fiyatlara verir. Yine de ihtiyacı olacak kişi için servisten ucuz olur
 6. Bulunduğunuz şehire göre bir arkadaş yardımcı olacaktır hocam
 7. Orjinal yay 3.5 cm basık halde.
 8. Hocam o zaman yapacak birşey yok. Kasko delmeyin bence.
 9. Aramıza hoş geldiniz
 10. Katlanır ayna dahi olsa 1200 çok. Sadece gövde 600tl olmalı serviste. Cikmacidan alınıp yaptırmak en mantıklısi
 11. Basit bir hata hocam.
 12. Hocam ön burçlar yağlaniyor bu sorun için.