Welcome to Golftutkusu

9LOgm5.jpg

Golf tutkunu dostlar arasına hoş geldiniz.

Burada Golf adına aradığınız her şeyi bulacağınıza inancımız tam..

Aramıza katılmanız için Golf sahibi olmanız gerekmiyor. Başka bir marka araca sahip olabileceğiniz gibi hiç bir aracınız da olmayabilir.

Burada sadece Golf  göklere çıkartılmadığı gibi diğerleri de yerilerek Golf'ün üstünlüğünü iddia etme hatasına düşmüyoruz. Herkesin karar ve fikirlerinin değerli olduğunu bildiğimizden, her birine saygılıyız ve eşit biçimde ifade özgürlüğüne sahiptir tüm düşünceler.

"Golf satın aldığınızda bir arabadan fazlasına sahip olduğunuzu göreceksiniz"

Kastım her geçen gün bir yenisini diğerleri arasına eklediğiniz detaylar, kullanım özellikleri değildir. burada bilgi ve tecrübeden fazlasını da paylaştığımızı göreceksiniz: bir paylaşım platformunda nadiren bulunan seviyeyi,  çıkarsız paylaşımın sonucu olan ; samimi bir dostluğu bulacaksınız uzun yıllar önce kaybettiğimiz.

Yorumsuz, tarafsız, tartışmasız ve yüzlerce gereksiz mesaj okumadan aradığınızı bulmaya odaklı ve görsellerle desteklenmiş Golf ansiklopedisinin yapraklarıdır çevirdikleriniz. Onlar ki ciddi bir emeğin ve işbirliğinin sonuçlarıdır. 

Eğer bir Golf  sahibiyseniz veya almayı düşünüyorsanız normalde yıllar alacak tecrübe sonucu öğreneceklerinizi çok daha kısa sürelerde öğrenmeniz mümkün olacak. Bu araştırmanızın sonunda sadece bir Golf sahibi olmadığınızı göreceksiniz.

Bilgiyi güçle ve gücü parayla özdeşleştirenlerin fena halde yanıldıklarının en önemli kanıtı sınırsız seyahat özgürlüğüdür sayfalar arasında.

 bu paylaşım platformunda vereceğiniz manevi destek doğru yolda olduğumuzun en önemli kanıtı olacaktır. Lütfen üye olarak desteğinizi esirgemeyin.

Üyelik esnasında telefon, plaka vb. şahsi bilgileriniz istenmeyecektir.

7v47yY.jpg

yusuf

Kurucu Yönetici
 • İçerik sayısı

  6.591
 • Katılım

 • Son ziyaret

 • Days Won

  34

yusuf Hakkında

 • Derece
  Kurmay Albay
 • Doğum Günü 25-02-1989

Converted

 • İsim
  Yusuf
 • Yaşadığım Yer
  İstanbul

Güncel Profil Ziyaretleri

3.284 profil görüntüleme
 1. Adana konusuna bakın hocam. Can var adana da.
 2. Mobil uygulama da ne yazıkki bu özellik bulunmuyor hocam.
 3. Hangi şehirde yaşıyorsunuz hocam.
 4. Bayıldım. Muhtemelen ileride düşünürüm...
 5. Nasıl bir uyarı hocam.
 6. Zil sesi seçimi vardı. Bir de arama gelince ses kısmaya basar mısınız hocam. Belki kısılır ve kayıtlı kalır
 7. 55.000 civarına bulabilirseniz 1.2 tsi midline plus öneririm.
 8. Hocam kusur diye bulduğumuz bu gibi şeyler aracın ne kadar mükemmel olduğunun bir göstergesi olabilir mi hafif bir yamukluk var gibi
 9. Hayran kalmamak ne mümkün. Bu motor golfe ne yakışırdı
 10. Kullanım güzergahına bağlı hocam.
 11. Umarım kalabalık oluruz yeterince. Geçen buluşmayı kaçırdım ama bu sefer geliyorum
 12. Hocam bunu videoya çekip uğraşa arkadaşlarımız oldu. Forumda konusu vardı şu an bulamadım. Konuyu bulursanız derdinize derman olur o konu.
 13. Servise gitmenize gerek yok hocam. Boya kodunu öğrendikten sonra sanayide bir boyacı size istediğiniz kadar verecektir
 14. Vag kodlamalar bölümünde sis farı üzerinden yanmasına dair kodlama mevcut hocam.
 15. Depoyu tam doldurup damlatma yapmadan, daha sonra aynı şekilde yol yapın. Sonra tekrar dolduralım. Ortalamanıza ve kaç litre yakıt aldığına bakalım. Bence çok fark yoktur hocam.