Jump to content

Ysn

Üye
 • İçerik sayısı

  379
 • ÜYELİK TARİHİ

 • Son ziyaret

Topluluk Puanı

199

Ysn Hakkında

 • Derece
  İstikrarlı Üye

Bilgiler

 • İsim
  Yasin
 • Yaşadığım Yer
  Bursa

Güncel Profil Ziyaretleri

1832 profil görüntüleme
 1. Ysn

  Golf 7.5 lar için olmazsa olmaz -> Düzgün plakalık.

  Anladım hocam sağolun, sepete eklendi
 2. Ysn

  Golf 7.5 lar için olmazsa olmaz -> Düzgün plakalık.

  Hayırlı olsun, hocam montaj videosunda toplamda 4 vida ile tutturmuşlar, bendeki plakalıkta 2 vidayla tutuyor şu an, alıp 2 vida daha attırmak yani tamponu deldirmek mantıklı mı siz nasıl bir yol izlediniz?
 3. @ogzogz haklısınız onun da çözümünü buluyorlar, bir şekilde engellemek üzere bir yaptırım yapılmalı kısacası, hep son çözüm olarak cezayı konuşuyoruz ama olması gereken trafikte sadece empati kurmak...
 4. Birkaç gündür düşündüğüm bir konu açılmış tam da, bu saygısızlığın önüne geçebilmek için düzenleme yapılmalı, muayenede farların sadece konumu değil şiddetini veya orijinalinde olması gereken ampülün takılı olup olmamasını ölçecek bir araç, mekanizma vs. yapılmalı, bu arada yeni bir bir moda da şu farları yakmayıp değişik renklerde takılan sisleri yakıp gezmek
 5. Ysn

  Polen Filtresi Sorunu...

  @MertHaktansorundan ziyade kabin içerisine toz almaması için sordum hocam, @forzaGillesAli hocam serviste değil dışarıda bakım yaptırmıştım ama bu hesap sormayacağım anlamına gelmez elbette ki, büyük filtre takıldığından mı oldu acaba ya da filtrenin katmanları dikine değil de yanlamasına mı takılmalıydı, @Culture33 servis dışında yaptırmıştım bakımı ama yine de bir nedenini sormak gerekecek 'USTA'ya @Franquaz önemli olan dediğiniz gibi bu hatanın tekrar edilmemesi için arkadaşın doğrusunu öğrenmesi olacak.
 6. Geçen ay bakımda değiştirdiğim polen filtresi fotoğrafta görüldüğü üzere eğilmiş durumda, yuvaya büyük geliyor gibi. Eğilen kısımlardan içeriye toz alır mı dersiniz, değiştirmeli miyim?
 7. Ysn

  VAG Can Pro mu obdeleven

  @ugur010 hocam vcp'de de Vım manager (video oynatma için ektra alınması gereken kısım) kredili diye biliyorum yanlış bilmiyorsam, bilen arkdaşlar yanlışsam düzeltsin.
 8. Ysn

  OBD Eleven Pro

  Ben de sizin gibi düşündüğümden kredi edinmeye başladım, cihaz aynı hesaba tanımlanıyor sonuçta. Euro 8,64 olmuş cihaz alınmaz bu fiyattan diyeceğim ama birkaç sene sonra bu yorumu okuyup pişman olmak da var
 9. Arabanın kapısı tam kapanmamışken belli bir süre sonra alarm çalmaya başladı, başına gelen oldu mu?
 10. Ysn

  OBD Eleven Pro

  Obd eleven uygulamasında, cihaz almadan reklam izleyerek toplanılan krediler cihazı aktif ettikten sonra kullanılabiliyor mu? Telefona uygulamayı yükledim karıştırırken kredi kazandığını gördüm ama sonrasında kullanılıyor mı bilemiyorum.
 11. Ysn

  Tampon ve kaput maskesi

  bendeki maskenin tampona geçen tırnakları da deri kaplamaydı hocam
 12. Ysn

  Tampon ve kaput maskesi

  Dışı deri içi kumaş hocam, golf 7 olarak yoktu benim aldığımda da fiyat aynı olduğu için ben fiesta'ya alıyor gibi internetten sipariş ettim onlar golf 7'ye göre gönderdi, konuşun size de öyle yapacaklardır.
 13. Ysn

  Nano Teknoloji Telefon Tutucu

  Farklı ve doğru bir bakış açısı, kötü senaryoları düşünmek gerek.
 14. Ysn

  Tampon ve kaput maskesi

  Hocam Şırnak'ta olduğum zaman kullandım ve kesinlikle tavsiye ederim, o tarafta tır trafiği fazla olduğundan verdiği zarar normalden daha çok oluyordu, yola çıkmadan birkaç kez taktıktan sonra 5 dakika gibi kısa sürede takabilirsiniz, yolculuğunuz sonunda makinede yıkayıp kullanabilirsiniz, çizme durumuna gelince iç tarafı pamuklu (başka bir adlandırması var mı bilmiyorum) herhangi bir sorun olmuyor yalnızca takacağınız kısımların temiz olması koşuluyla. Ben gerek kalmadığı için sattım yoksa çıkarmazdım elimden, gönen deri isimli satıcıdan almıştım, aratın çıkar karşınıza.
 15. Ysn

  Yaz Aylarında Refüj Sulama

  benim de çok takıldığım konu bu, çimlerden ağaçlardan çok yola geliyor su. Geçen yıllarda bir polis şehit olmuştu refüjten yola akan sular yüzünden.
×
×
 • Yeni Oluştur...