Golf 8 içerir

@Recep Gülbizim insanımız yeniyi sever hocam., iyi mi kötü mü malzemeden çalmışlar mı bunları sorgulamaz. arabanın yenisi eskisi yoktur bakımlı araba bakımsız araba vardır., ama bizim insanımız süsü püsü sever..

@bcaksk lansman saat 18de diye biliyorum.

Fiyatlar bugün belli olmayacak mıydı?
15:00'da
e12bd2aaeb1f2aaacda888ce5c9f1ae9.jpg

fiyatlara az kaldı ama ogrendiğim bi bilgiyi paylaşayım; bayiye test aracı olarak 1.5tsi style + aksesuarlı(detaylarını bilmiyorum) aracı 360binden fatura kesmişler.

[mention]ahmet306 [/mention] 380-390k dan başlar o zaman 1.5
375k passat 1.5tsi business paket cam tavan vs içinde :)

@ahmet306 moonstone grey golfte var. Yakışmamış diyemiyorum. Zevkler tabi ki farklıdır.image.pngto

@farukal 

hocam burada çok acık, hatta sedefli beyaz gibi çıkmış, hiç alakası yok gerçekte.

tiguanda görmüştüm böyle garip bi mat renk, hatta oje rengine benziyor. (biraz üranus grisi gibi)

2021-VW-Golf-Variant-spy-shots-1.jpg

Moderatör tarafında düzenlendi:
 Fiyatlar yarın öğlen saatlerinde siteye yüklenecekmiş,alım formu doldurmuştum Konya Gökmen den arayıp haber verdiler bugün..

Fiyatlar yarın öğlen saatlerinde siteye yüklenecekmiş,alım formu doldurmuştum Konya Gökmen den arayıp haber verdiler bugün..
Mutlaka bi şeyi yarım yamalak yapacaklar. Koysana işte lansman bitince hemen internet sitesine.

bende sıkıldım beklemekten,3 ay dır yeni araç almak için bekliyorum,fiyatlar fiyasko olursa boşuna bekledik,Kia sportage 1.6 crdi prestige paket inceledim 360bin tl ye bıraktılar,konforu performansı hoşuma gitti,mevcut 1.4 tsi dsg highline aracıma mantıklı takas fiyatı verirlerse golf 8'i beklemem zaten bayilere gelmesi zaman alır..

Geri
Üst Alt