Golf 8 içerir

@Recep Gül Benim cumlemi alintilamissin :)

Ben de kalkip senin bu ifadelerin uzerine " Ne kadar aglak, tatminsiz, kendisi triger kayisi uretemezken kaput amortisoru yok diye 8 i begenmeyen bir toplum olduk" vs diye sacmalasam yakisik alir mi (?)

Surda iyi kotu bir seyler paylasiyor herkes belki de hicbir zaman sifirini alamayacagi bir arac icin sirf hevesi/ilgisi var diye; ne diye sosyal psikoloji parcalamaya ugrasiyoruz ki (?)..

Neyse, benim 8 im olsa (Hem de R falan :D) kaput amortisoru bile taktirmadan kullanirim :)

@Golf835 Hocam tatminsizlikle, üretimsizlikle alakası yok. Aynı şeyleri tekrar ediyoruz farkındaysanız! Ben vw'nin rakip firması değilim ki " ben daha iyisini üretirim vw kaput amortisörü bile üretememiş" diyeyim.

Alt modellerde bu ayrıntıların olupta yeni jenerasyonda bu parçayı kaldırmalarına tepkim benim.Bardaklık gözü sürgüsü vs. Belki sizin için ufak tefek şeylerdir, olmasada olur  fakat benim için böyle değil.  YENİ OLSUN BENİM OLSUN mantığı yok bende. 
Gerekirse Golf 7'de kalırım beğenmedğim içime sinmeyen aracı sırf yeni jenerasyon diye kullanmam.

Bana göre üreticiler bu modelde maliyetten kısmaktan çok "malzemeden kısmışlardır" daha yenilikçi bir model üretmek yerine biraz eski modelin arka stoplarından yeni bir şeyler yapmaya çalışarak (Ön farlarda olduğu gibi)  üretmeye çalışmışlar.

Yalnız şu lafınıza takıldım...

Surda iyi kotu bir seyler paylasiyor herkes belki de hicbir zaman sifirini alamayacagi bir arac icin sirf hevesi/ilgisi var diye; ne diye sosyal psikoloji parcalamaya ugrasiyoruz ki (?)..
Bu ne alaka hocam ? benim görüşüm bir başkasının görüşünü niye etkiliyor ki, almak isteyen alsın ilgisi olan buyursun. Elinden kimse almıyor. Neyse hocam bu olay uzar gider. Zevkler ve renkler tartışılmaz. İsteyen istediği görüşü burada yazabilir diye düşünüyorum. Sırf aracı beğenmediğimi söyledim diye "heves kırıcı" olarak adlandırılmam hoş olmadı. 

Beğenmediğim bir aracı neden öveyim  ? Bende onu anlamadım.

@farukal Simdi hatirladim, birde mouse grey vardi bunun acigi, cok igrenc bir renkti, bu onun koyusu sanirim, süper renk

@Öner Öztel tesekküler

O zaman "bana bir golf 1.5 tsi r-line dolphin grey ve bergamo jantli" diye siparis vericem, kagida yazayimda bir kaza olmasin :)

@krym makyajlı tiguandaki yunus grisi değil mi bu?

tiguanda maviden sonra alınabilecek tek renk bu bence. fena bi renk değil ama bence hala eski kasalardaki bi indiyum veya tungsten değil.

tiguanda aytaşı grisi diye bi renk var, umarım golfe onu getirmezler.

Moderatör tarafında düzenlendi:

Geri
Üst Alt